Prosinec 2009

Fakt super vtipy!

29. prosince 2009 v 16:22 Vtípky
Pondělní otázky

V nový školní rok přijde do třídy nová paní učitelka a říká: "Dobrý den, děti, připravila jsem si pro vás hru na celý školní rok. Každé pondělí vám zadám otázku a ten, kdo na ní odpoví správně, může být celý týden doma. V pondělí přijde do školy paní učitelka a zeptá se dětí: "Kolik kilometrů má Sahara? "Všichni mlčí. Další pondělí přijde paní učitelka do třídy a vykřikne: "Kdo sem dal tu krysu?!" Přihlásí se Pepíček a řekne: "To jsem byl já, paní učitelko a nashledanou za týden!"

Tetování na zádech

"Co to máš na zádech za tetování: AVZ-48-5S?" "Ále, manželka zařadila zpátečku, zrovna, když jsem zavíral garáž!"
Blondýna v supermarketu

Proč blondýna nechodí do supermarketu? Na dveřích je nápis: táhněte k sobě

Kočka a prase

Říká kočka praseti: "Hej čuníku, už vím, co z tebe bude, až vyrosteš." "Jé ty jsi četla můj horoskop?" Kočka: "Ne, kuchařku."

Potkají se dva

"Lojzo od čeho máš tu bouli na čele?" "Ále mucha." "Co štipla?" "Ne, sedla a brácha ji zabil lopatou."

Smutná zpráva

Pacient zemřel a lékař takhle jemně oznamuje pozůstalé manželce tuto smutnou událost: "Vážená paní, mám pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a jednu špatnou. Nejdřív vám řeknu tu dobrou: Vysoké teploty vašeho manžela už klesly."

Pepíček a prase

Pepíček je na prázdninách u babičky. Vidí poprvé prase. Hned volá: "Babi, babi to prase dělá jak můj táta když spí."

Vnímavá letuška

Letí Američan,Rus a Čech letadlem, příjde letuška a říká: " Jé,zase vy tři?"

Nakupování u Vietnamců

Kolik stojí tahle mikina?" "Ťiťapade." "Tady je flek." "Dvětěpade." "Dáte mi paragon?" "Stopade." "Máte tu vůbec povolení k pobytu?" "Dálek." :D

Topolánek a Paroubek

Prochází se takhle Topolánek s Paroubek a po cestě se plazí had.Paroubek vystartuje a hada za šlápne. Topolánek na to: "Co to děláš? Jsme v demokratickém státu. Tady má každý právo na život."Jdou dál. Vtom jim přes cestu začne skákat žába. Topolánek vystartuje a žábu zašlápne. Paroubek povídá: "Co to děláš? Neříkal jsi, že máme demokracii? A že má každý právo na život?" Topolánek na to: "Plazit se můžou, ale kdo jim dovolil si vyskakovat?"

Ubrus

"Pane vrchní, v tom ubrusu je díra!" "Počkejte, donesu vám jehlu a nit."

Černější černoška

Tři maníci se hádaj u piva, kdo kdy viděl černější černošku. První: "Já viděl černošku co nebyla ve tmě vůbec vidět!" Druhý: "Já znám černošku, který při kojení teče místo mlíka kakao!" Třetí si odkašle a povídá: "To já vám znám lidi černošku, která když si uleví, tak lítají saze!"

Kreslený vtip!


O Žábě...

29. prosince 2009 v 16:16 Vtípky
Potká Ivánek žábu a ta mu říká: "Ivánku polib mě." "Ne!" odpoví Ivánek. Žába znova zaprosí: "Ivánku polib mě a něco dostaneš." "Inu, proč ne," řekl si Ivánek a žábu políbil. "A co dostanu?" zajímá se poté. Žába na to: "Ekzém, ekzém dostaneš."

Pan učitel se diví
Pan učitel jde v důchodu na procházku, najednou vedle něj zastaví velký Buick, vystoupí Icik v perziánovém kožichu, v puse obrovský doutník: "Dobrý den, pane učiteli!" "To seš ty, Icik? A co děláš v tom velkým autě?" "To je moje. Já mám kšeft s autama." "Ty máš kšeft?" diví se pan učitel. "Zrovna ty, cos neuměl ani malou násobilku? Jak můžeš dělat kšeft s všema těmi procenty, s úroky, s daněmi?" "A tak to já ne. Já na takovej velkej kšeft nejsem. Já jenom v malým. Za stovku koupím, za dvě stovky prodám. Těch deset procent mi musí stačit."

Naše věci
"Tvůj automobil, tvé rádio, tvůj televizor a tvé křeslo! Jednou jsme manželé, tak u nás nejsou ani tvé, ani mé věci, ale jen naše. A co to tam pořád hledáš ve skříni?" "Naše kalhoty!"
Myslivec policajtem
Do policejního sboru přijali nového policajta, bývalého myslivce. Před nástupem do služby si ho předvolal náčelník. "Hlavně si zapamatuj, že střílet do lidí je u nás zakázané!" "A v kterých měsících?"

Žena a muž u soudu
"Vdaná?", zeptal se soudce. Svědkyně vzdychla. "Svobodná," nadiktoval soudce zapisovatelce. "Ženatý?" ptá se soudce druhého svědka. Svědek si povzdychnul. "Ženatý," diktuje soudce.

Dlouhý pád
Prochází se pán po sídlišti a náhle si všimne chlápka v texaskách jak letí z okna dolů. Běží rychle k němu, avšak chlápek se jen oklepe a běží zase k oknu. Pán si počká až opět přiletí a zvědavě se ho ptá: "Prosím vás, jak vy to děláte, že se vám nic nestane?" "Ále, to nic není. Pojďte si to také zkusit!" Vyběhnou až do čtvrtého patra, pán se rozběhne a už letí volným pádem dolů. Na zemi se rozbije o chodník a chlápek nahoře se ušklíbne: "Tak na to, že jsem anděl, tak jsem pěkná sviňa!"

Svátek panovníka
Za doby Karla IV. jede rytíř na hrad Karlštejn. U vrat stojí sráž: "Co chceš?" Rytíř: "Jedu popřát našemu králi k svátku!" Stráž ale protestuje: "Člověče co blázníte! Dnes není Karla!" "Vždyt' já vím, že dnes není Karla.... ale je čvrtýho."
Návštěva lékaře
"Pane doktore, celé tělo mě svědí." "A zkoušel jste se vykoupat?" "Zkoušel, ale týden - dva to bylo dobrý a pak to začalo zase."

Opice a banán
Ptá se jedna opice druhé: "Co to jíš?" "Banán." "Ale proč je celej hnědej?" Opice na to: "Protože už ho jím po druhý..."

Delfín:

O pejscích

24. prosince 2009 v 10:57
PEJSCI
Psi byli prvními zvířaty, která si člověk ochočil. Poslední zbytky domestikovaného psa, které byly nalezeny v Idahu v USA, jsou staré 10 500 let. Člověk využívá psa nejrůznějším způsobem - strážce, průvodce, lovce, bojovníky, tažná zvířata, nebo jako svého kamaráda. Psi byli pojmenováni latinskym názvem MIACIS.

Psí život
Mnozí psi domácí(CANIS FAMILIARIS)jsou plně vzrostlí již v jednom roce či ve dvou letech, dožívají se stáří kolem 12 let, vzácněji žijí až 20 let. Feny(samice) mohou zabřeznout kolem sedmi měsíců a rodí průměrně od tří do šesti štěňat, ačkoli někdy může být ve vrhu přes deset mláďat.
Psi můžeme rozdělit zhruba do těchto skupin:

HONIČI - charakteristickým znakem je výkonnost spojená s vytrvalostí a výborný čich. Sem patří například jezevčík, losí pes, irský vlkodav, chrt a další.
LOVEČTÍ PSI - jsou nazýváni také jako sportovní psi a zahrnují nejrůznější plemena, která byla vyšlechtěna, aby nejrůznějším způsobem pomáhala lovcům. Vyhledávají, štvou a přinášejí zvěř. Patří sem například naháči, setři, baseti, španělé i labradorský retrívr.

TERIÉŘI - jsou to vlastně lovečtí psi, kteří jsou schopni vypořádat se zvířaty žijících v norách. Pochází z Británie. Jejich úlohou je najít a zabít zvěř pod zemí, nebo je vyhnat z nory před hlaveň lovce. Patří sem například skotský teriér, Velšteriér,...

UŽITKOVÁ PLEMENA - skupina užitkových plemen zůstala po roztřídění ostatních psů. Lepší název by byl "speciální psi", protože tato skupina shrnuje nejzajímavější a naprosto výjimečná plemena. Některá plemena byla vypěstována pro zvláštní zjev, jiná proto, aby splňovala určité přesné a neobvyklé požadavky, nebo aby vykonávala práci, která není v náplni kategorie honících, nebo sportovních psů. Například vojenští psi, dekorativní společník, hlídací chrámový pes a podobně.
PRACOVNÍ PLEMENA - jsou vybraná plemena psů, kteří se mohou stát pomocníky člověka při jeho práci. Nošení nákladů, hlídání stád, stopování, průvodci nevidomých, tažní psi, pes záchranář apod. Patří sem aljašský malamut, hasky, australský honácký pes a další.

SPOLEČENSKÁ PLEMENA - jsou většinou psi menších rozměrů a plní funkci přítele a průvodce člověka. Poskytují společnost lidem starým, nemocným a osamělým. Předávají radost, oddanost a celoživotní přátelství. Například špic trpasličí, čivava, pekingský palácový psík,...

MÍŠENCI-běžně se shledáváme s označením kříženci ,ale není to vlastně správně protože kříženec je potomek rodičů dvou různých druhů. Vžitý název pro tuto skupinu je VOŘÍŠEK. Bývají odolnější, vyrovnanější a méně náchylní k nemocem než šlechtění psi. Bývají velmi dobrými společníky a přáteli.

Každý kdo má svého psa ví, jak je pravdivé rčení PES PŘÍTEL ČLOVĚKA. Jeho čtyřnohý kamarád ho vítá při každém návratu domů. Sdílí s ním jeho radosti i slasti. Potřebuje jen lidskou péči, lásku a pochopení.

http://www.dog.sk/tapety/tapeta.jpgMuzikál ze střední 1,2,3

24. prosince 2009 v 10:31 Videa

Muzikál ze střední (1/9)

Muzikál ze střední 2
Muzikál ze střední 3Tapety

21. prosince 2009 v 17:04 Twilight alias Stmívání
  • klikni na obrázek níže pravým tlačítkem myši,
  • v zobrazeném menu vyber položku \Nastavit jako pozadí\ (Set as Background),
  • a je to :)


¨¨


Stmívíní popis

21. prosince 2009 v 16:49
Originální název: Twilight
Žánr: Akční, Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2008
Režie: Catherine Hardwicke


Popis:
Film podle knižní předlohy od Stephenie Meyerové se na plátně kin objeví 21.11.2008 v USA a České Republice

Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (
Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.

Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.

Hraji:

Michael Welch role: Mike Newton
Matt Bushell role: Phil
Taylor Lautner role: Jacob Black
José Zúñiga role: pan Molina
Alexander Mendeluk role: Frat Boy #1
Christian Serratos role: Angela Weber
Edi Gathegi role: Laurent
Marissa Ghavami role: Blonde Girl #2
Nikki Reed role: Rosalie Hale
Elizabeth Reaser role: Esme Cullen
Ned Bellamy role: Waylon Forge
Jackson Rathbone role: Jasper Hale
Peter Facinelli role: Carlisle Cullen
Justin Chon role: Eric Yorkie
Kellan Lutz role: Emmett Cullen
Sarah Clarke role: Renee
Gavin Bristol role: Frat Boy #3
Ashley Greene role: Alice Cullen
Cam Gigandet role: James
Rachelle Lefevre role: Victoria
Madison Riley role: Blonde Girl #1
Billy Burke role: Charlie Swan
Kristen Stewart role: Isabella Swan
Gil Birmingham role: Billy Black
Anna Kendrick role: Jessica Stanley
Robert Pattinson role: Edward Cullen
Sean McGrath role: Fratboy 4
Solomon Trimble role: Sam Uley

Filmovy stab:

Režie:


Scénář:


Produkce:


Hudba:


Twilight Knihy

21. prosince 2009 v 16:07 Twilight alias Stmívání
1. DÍL STMÍVÁNÍ

Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, ani Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím.
11.74kB, 166x250
-
2. DÍL NOVÝ MĚSÍC

Pro Bellu Swanovou je jedna osoba důležitější než vlastní život: Edward Cullen. Ale zamilovat e do upíra je daleko nebezpečnější, než si Bella dovede vůbec představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zla, však nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že jejich potíže teprve začínají ...
13.32kB, 233x350
-
3. DÍL ZATMĚNÍ

Seatlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmířitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?
11kB, 230x350
-
4. DÍL ROZBŘESK

Být bezvíhradně a neodolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně proplétá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit. na niž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?
-


Amanda Bynes

14. prosince 2009 v 16:08

Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka
Věk: 23
Datum narození: 3. 04. 1986
Místo narození: Beran
Výška: 173 cm

Životopis

Amanda Bynes se narodila a vyrůstala v Kalifornii, jako herečka se začala prezentovat od svých 10 let. Ve 12 letech měla Bynesová svou vlastní show skečů The Amanda Show. Za tuto show obdržela Kid´s Choice Awards za oblíbenou televizní herečku.

Je známá především televizním divákům z role Holly Tyler v seriálu What I Like About You. Roku 2003 ztvárnila roli Daphne Reynoldsové ve snímku
Co ta holka chce (What a Girls Wants, režie Dennie Gordon, 2003). V roce 2002 si zahrála vedle Frankie Munize v komedii Velký tlustý lhář (Big Fat Liar, režie Shawn Levy, 2002), za kterou opět obdržela Kid´s Choice Award. Svůj hlas propůjčila postavě Pipera v animovaném filmu Roboti (Robots, režie Carlos Saldanha, Chris Wedge, 2005).

V roce 2006 se objevila jako nadšená hráčka
fotbalu, středoškolačka Viola ve filmu režiséra Andy Fickmana, Super náhradník.
Amanda Bynes
Amanda Bynes
Amanda Bynes