Červen 2010

Všichni VK

30. června 2010 v 15:29 Vampire Knight
17789781796.jpg kuleo! vampire knight! image by tezuka_x_fuji
vampire_knight_v10c46_sgk00-1.jpg image by metanorn4Poznáte kdo je kdo z holek?Vampire Knight

30. června 2010 v 15:15

Je zima.Malá holčičika stojí ve sněhu a kdo ví a odkud je. A v tom neznámí člověk se zeptá jestli se může napít její krve.Ale jak zvedve tvář,jsou vydět rudé oči a bílé tesáky...upír! Vyděšená holčička začne volat o pomoc a najednou jí někdo zachrání,ale také upír a tady se již začíná příběh vyvíjet a to již Vampire Knight.
Cross Yuuki je patnáct let.Yuuki nemá žádné vzpomínky od pěti let pouze jen to bílá zasněženou plán a upíry.Yuuki studuje v Akademii Cross ,kterou založil její adoptivní otec. Také do stejné školy chodí Kiryuu Zero,který pochází z lovci upírů,který před několika lety pozabíjela krvelečná upírka.Cross Kaien jej také adoptoval. Cross Akademic není jen tak obyčejná škla,také do její školy chodí i upíři. Normální studenti chodí pře den do školy a upíři večer,ale to samozřejmostí :-) . Nazývají se Denní a Noční škola. Denní třéda ta je normálná,ale ta noční má tamjemství,o které nikdo z denní školy neví …
Můj dojem:
Tohle anime se mi vcelku libylo.Myslím,ýe bych jej i doporučila se na něj kouknout,ale jinak mě to docela i zaujalo,ale jinak musím říci,že je to pěkné.

Special A

29. června 2010 v 15:23
Tak a po dlouhé době jsem Vám sem dávám recenzi,kterou jsem nedávno dodělala.Musím tedy říci,že na recenze jsme poslední dobou neměla náladou.A tak dnes se pokusím dát tyto recenze tedy pokud to stihnu :-)
Special A
Vampire Knight¨
D.Grey-Man
Fairy Tail
Bleach
Chrno Crusade
a možná i další,ale to se mi již nechce vypisovat.Myslím,že tyto co jsem napsla bych měla stihnout během dneška dát,tak doufám,že je sem dám :-)

Ták a tady je tedy ta recence,o kterých sem teď psala.Tady je

Special A
Když byla Hikari malá,ráda se svým tatínekem pozorovala wrestling a sama se v něm stala dobrou.Ale až jednoho dne k nim byl přestaven kluk,která se jmenoval Kei,byl to syn otcova přítele. On jediný jí ve werstingu porážel a po té byl její největším cílem porazit Keie. Ale,aby Keie dokázal porzit,tak se přihlásila na stejnou školu jako on. Jde o super-elitní školu,která stojí jejího otce spoustu peněz. Tato neobyčná škola má třédy zařazeny podle známek o sedum nejlepších studentů třídu nazvanou Spesial A neno kkráceně ,,SA".Takováto studenti mají svou budoi,která je nádherná zvenčí,tak i ze vnitř. Oni mohou navštevovat normální výuku dle své nálady jak se cítí. Jako jediná kdo to činí je Hikari,která se snaží porazit Keie ve výsledcích testů...
Můj dojem
Ehm,tak jak bych to jen řekla.Tohle anime mě velice zaujalo bavilo mne a i někdy jsem se i zasmála.Také jsou tam i chvíle,při kterých by jsem nejradši brečela,ale nejhorší to bylo u přepřed posledního dílu a dál.
Zkrázka bych jen tím chtěla říci,že tohle anime Vám vřele doporučije naleznete ho =>(animetym.fonty.org)Akademie

29. června 2010 v 14:50
Takže včera jsem měli akademii to bylo něco.Bylo mi děsné teplo a dusno.Ale asi bych měla vysvětlit co to ta akademie vlastně je co.No je to tak,že celá škola na konci školního roku jdeme do místního kina,kde se kdysi dávno pouštěli filmy,ale teď již žádné.Ale zpět k tématu.Akademie je,že na konci školního roku se říkají básně,tanečky a atd. Samozřejmě,že se tam jsou podívat i dospělí tudíž rodiče a příbuzní jak jinak XD.
Tak akademie začínala od čtyřa končilo až v dlouhých devět hodin.Jako první jsme nastoupili mi deváťáci a zazpívali jsem píseň,,Děti ráje"což zná každý tedy ,,snad".Potom myslím,že nastoupili prvnáčci,kteří řekli básničky.Po té nastoupili druhačky s našimi kluky z devítek na píseň,, Chytila jsem na pasace motýlka".Třetí třída nám předvědla rozvičkum,ale ta mě teda moc nebavila skoro jsem usla XD,pak tancovali čtvrťáci to byli fodbalisti a rostleskávačky a poté jsme nastoupili mi holky z devítek tud => já a holky od nás na písně => Michael Jakson - Black or White,poté na to jsem tancovali na kátry na píseň => Scatman John - Cotton Eyed J a jako poslední jsme hned tancoli na čivavu a tu píseň já neznám to bych se musela zeptat kámošky,ale musím přiznat,že mi bylo hrozné teplo mít na sobě tři vrstvy oblečení.No hrů,ale dalo se tancovat naštěstí,ale to vedro jaké mi bylo.
Pak nastoupil dramaticyký kroužek,ve které byli sedmačky i pár šesťáku nám převedli divadlo Ester,které jsem teda moc nechápala,ale no co.Osmáci ti nic nedělali a ani šesťáci.A nakonec akademi jsem mi deváťáci zatančili besedu(lidový tanec) a na závěr večera jsi nás naše třídní učitelky pozvali na podium a tam nám dali šerpi mi jsem dostali zelenou a druhá devítka zase dostala moudrou.Učitelkám a jednomu Učitelovi jsem dávali kytkmy A jsem dávali růže a B ty dávali něco jako podobného kopretinám,ale o něco větší.A na úplný závěr večera jsem zazpívali píseň ,,Loučení". To musím přiznat káply mi slzy,ale to asi všem holkám.

click to zoomTsuna_and_Primo_Cape_Avatar_by_Jaso.gif Tsunayoshi Sawada image by KimberlyFarron_23

Kawaií

24. června 2010 v 21:41 Katekyo Hitman Reborn
No není roztomilej


Sexy Mukuro

24. června 2010 v 21:35 Katekyo Hitman Reborn
No není k sežrání


Kenshin

24. června 2010 v 13:09 ANIME
Tak tohle jsem dala z jiného blogu,samozřejmě,že musím dát  od jakého bloge.No takže je z blogu > animej.blog.cz < .Zkrátka jsem si to musela jsem dát dežto tohle je nádherné,tohle bych nezvládla ani já.
Pokude chcete mrknetě se na něj => animej.blog.cz
(autorka tohoto blogu to malovala sama)