Červenec 2010

Diplom pro Kiki Joe evans

31. července 2010 v 19:12 | Kiki-chan |  Diplomy
No doufám,že se ti libit bude.

Koupíte mangu?

31. července 2010 v 18:26
Ahoj SB a ostatní.
 Jak napovídá název naše překladatelská skupina RNT (Raion Tora Neko). Chce prodávat mangu, ale nebojte se nebude to nějak amatérský XD. Máme kontakt na člověka, který má kontakt na oficiální vydavatelství mangy. Kde už vydávali například Gravitation a spoustu dalších. Manga by stála přibližně kolem 150 - 200 Kč. Ale nic ještě není jisté. Zatím poze zjišťujeme zda by byl  o naše mangy vůbec zájem... . Překládají se (já edituju) různé žánry, takže na své si příjdou jak milovníci sladkých románků, tak i zajímavých shounenu plných zvratů, bojů a krve (jeden takový překládám i já ^^). Takže kdo by měl zájem ať napíše do komentáře. Budeme jedině rádi, když vás bude co nejvíc a popřípadě se pozeptáte i dalších, kteří by měli zájem...

                                                                                                            Vaše Kiki-chan

PS: Pokud budete chtít napiště na tento blog => http://animej.blog.cz

Holčiny

22. července 2010 v 19:27 ANIME
Tak opět sem na blog dávám nějaké holčiny.Mě to neba psát a ani nevím co mam se psát,no nic.
Zkrátka v tom teple se nedá psát,ale ani myslet.


Orihara Izaya

22. července 2010 v 18:10 Durarara!
obrazek 1866
obrazek 1857
obrazek 1851 Tady Izaya vypadá fakt nádherně
obrazek 1849
obrazek 1820
obrazek 1819
obrazek 1818


Erza Scarlet

22. července 2010 v 12:17 Mé výtvory
Jo a upozurňuji není to žádná sláva !
A ani se mi to moc nepodařilo naskenovat ahcjo:-(
Tak všera jsem se tak rtochu nudila a tak jsem se rozhodla,že bych si mohla malovat,no a tak jsem začala malovat až z toho vzniklo tohle.Namalovala jsem Erzu z Fairy Tail,ale nevím nevím.Když sem na to koukla,tak se mi zdá že je trochu nepoveden,ale no co namalavala jsem to namalovala.tak voco gou,že jo XD.


Erza

21. července 2010 v 13:56 Fairy Tail
V tomto obleku bych Erzu nečekala.Ale jinak tady na tom obrázku vypadá dost naštaně,ani se nedivím.Dneska jsem viděla Fairy Tail 38 a tam ten oblek měla.Kdo viděl vím o čem mluvím ;-)

I Vongola

21. července 2010 v 12:09 Mé výtvory
Tak konečmě jsem přišla jak naskenovat obrázek hurý*HAPPY*,zkrátka si si budete ymselt to to ještě neuměla.No po pravdě dneska jsem dlouho dobu luštila jak to mam naskenovat až se zdařilo.
Jo a k tomu obrázku i když to není žádná sláva,ale přece jen,zkrátka jsem se nudila a tak se rozhodla,že namaluji chibíka I Vongoly,tak snad se libí.No mě osobně se tedy libí.Jsem stoho Nadšená*HAPPY*

Dovolelá!!

20. července 2010 v 22:47
Ahojky moji milí návštěvníci a moji milý SB.Ale musím Vám oznámit jednu věc,která je docela pro mě naprosto příšerná.Týden se tu nic neobjeví.A to to proto,že odjíždím na dovolenou kde budu bez pc a bez internetu.To bude nudáá já už to vidím,takže ale nebojte jakmile přijedu pokusím se vám říci všecko o mých zážitckých no tedy pokud nějaké budou,ale snad ano XD.
Takže jsem Vám to ozanmuji předem i když vím,že je na to ještě brzy,ale přesto jsem to oznámila.
Takže v sobotu odjíždím na dovolenou.Takže se Vám během tohoto týdne pokusím dát toho co nejvíce bude v mých silách.
Zatím Ahojky vaře Kiki-chan

Chceš se stát mím SB! TAK NAPIŠ!!

20. července 2010 v 22:35 Chceš se stát mím SB!
Ahojky.Chceš se stát mím SB.Tak naspiš pouze své jména a název Tvého blogu.Napiš co chceš za diplom!Já Ti také udělám Diplom(pokud stihnu )Ale určitě ano,takže pokud se chcete opravdu stát mím SB,tak neváhejte a písněte.Není na to přeci nic těžkého XD.Takže napíště pouze dě informace,které potřebuji vědět  své => JMÉNO A NÁZEV VAŠEHO BLOGU.
Tak se zatím mějtě a těším na nová a nová SB
s pozdarvem Kiki-chan