Březen 2011

5 Centimeters per Second

20. března 2011 v 18:04 | Kiki-chan
Je to o dvou lidech,kteří se znají od základní školy…..Příběh vypraví o tom,že dva lidé je to dívka a chlapec se mají moc rádi,chodí spolu na základní školu,kde jednoho dne nějací studenti napíší,že se mají rádi….chlapec to s té tabule trochu smaže a odvede Akari pryč,tak ta dívka se jmenovala a chlapec Takaki.
Vlastně dalo by se říci,že Takaki a Akari jsou bývali spolužáci ze základky ,,a asi se ptáte jakto?´´ Akari se náhle musela odcestovat to Tokya,kde bydlí se svými rodiči a kam chodí na školu…S Takaki si píší dopisy,až v jednom dopise se píše že se chtějí setkat…..Myslíte že se setkají ???Ale pak v další pokračování potká holku s kterou se seznámí....na to se podívejte sami,jak se dál příběh bude vyvyjíte …..

Můj názor je na toto anime asi takový.Anime není špatné je jen kapánek smutné a i romantické zároveň….nu zkrátka příběh se týká o dvou mladých lidech,kteří se milují a náhle v dalším díle potká dívku….Ale ostatně podívejte se amv níže,snad Vám to k tomu řekne něco více…..

Mandy Moore - Only Hope

17. března 2011 v 21:24 | Kiki-chan |  Jiné
Další z písniček,které ve své new zbírce mam je nová píšnika od Mandy Moore. Ta píšnička je nádherná a myslím si,že si ji oblíbíš i ty,no i když nwm....ale oporavdu písnička je od jí krásná...abych trochu zalichotila,musela jsem si ji hned stáhnout a už ji mam i dokonce v mobilu,no co nikdo jiný blázínek než já být přeci nemůžu ne....né určtě může ale tím líp ne ;-)


Italobrothers 3x

17. března 2011 v 21:07 | Kiki-chan |  Jiné
Takže jako první nastoupí Italbrothers je to taková spíše menší skupina no menší spíš dva chlápci jeden zpívá a druhá muziká dělá.....tak snad písnčky se libit bude a pak budou následovat další písničky,ale s jiné kategorie :)

Italobrothers - Moonlight ShadowItalobrothers - Counting Down The Days (Cascada Remix)

Italobrothers - Stamp on the ground


Co v plánu ??

17. března 2011 v 20:59 | Kiki-chan
Tak i když vím,že toho tu moc není tak,abychom to schnuli tak se tu pokusím dát.....
- nějaké píšníčky new
- amv nová
- navštívit SBéčka
- a pokud možno dát sem recenze,teda pokud stihnu
Tak mi pslv,všichni držte palce,aby blog fingoval jako dříve a dala jsem ho do kupy.....

Zatím Čao Kiki-chan ;-)

Návštěvnost 7.3. 2011 - 13.3. 2011

17. března 2011 v 20:51 | Kiki-chan
Návštěvnost 7.3. 2011 - 13.3. 2011

Pondeli: 28
Utery: 31
Streda: 46
Ctvrtek: 43
Patek: 34
Sobota: 39
Nedele: 44

Celkem: 265

!! OMLUVA !!

17. března 2011 v 20:49 | Kiki-chan
Ahojky všem,
moc se omlouvám,že za posleních několik dní sem vůbec nic se nepřidalo. Je to opravdu málo,není čas....
Zkrátka snažím se tak,abych to stíhala,ale problém je takový,že zkrátka nestíhám. Pokud mohu říci,tak asi blog bude na delší dobu pozastaven,ale není to jisté,protože kdykoliv a jakkoliv se blog může rozjet,tak jako v minulém roce.
Ale pravda je prostě taková,že stíhat vše je opravdu náročné a těžké.
Pamatuji si i na to,že jsem slíbila recenze k různým anime,omluva za to že ještě nejsou...škola!!!
A také se musím omluvit mým SBéčkám,ke kterým poslední dobou jsem vůbec nechodila a budu se snažit ten čas a návčetěvu dohnad,ale vím že to půjde stěží.....Takže všem moc ještě jednou GOMEN!!!

Kiki-chan se poporuší :P