Květen 2014

Selena žárlí na Kylie Jenner

4. května 2014 v 13:24 | by One team |  Selena Gomez články
Mezi Kylie Jenner a Justinem Bieberem to prý jiskří. A dlouhonohé krásce se to pochopitelně ani trochu nelíbí…
Říká se, že vypadat skvěle a vystavovat na odiv své přednosti je to nejlepší, co žena může udělat, chce-li se pomstít svému partnerovi. A Selena Gomez si to zjevně myslí taky.
Selena Gomez

Emma Watsonová: Od Hermiony k nejoblíbenější britské herečce

4. května 2014 v 13:22 | by One team |  Emma články
Je nejen nejúspěšnější z trojice protagonistů z čarodějnické ságy o Harrym Potterovi, ale momentálně i nejoblíbenější britskou herečkou vůbec. Svůj talent Emma Watsonová prokázala i v dalších filmech, naposledy v apokalyptickém dramatu Noe. Tam už hraje vedle samých oscarových hvězd.

S anglickým rodákem Douglasem Boothem v katastrofickém Noemovi.
Na otázku, zda po třinácti letech u filmu musela na roli adoptované Noemovy dcery Ily dělat konkurz, odpovídá: "Jistě. Hermionu jsem hrála převážně jako dítě, dnes se o roli ucházím jako dospělá interpretka. Moc dlouho jsem totiž hrála jen jednu postavu, takže pokaždé při nabídce do nového filmu musím dokazovat, co zvládnu jako zkušená herečka," vysvětluje Emma, kterou pro roli Hermiony vybrali už v deseti letech.

V roli Ily se částečně našla

Postava Ily, nevinné mladé dívky, která dospívá v mladou, nezávislou ženu, jí byla blízká. "Obrazně řečeno se cítím jako Ila. Stejně jako ona jsem dospěla do chvíle, kdy už nemusím bezpodmínečně souhlasit ve všem s rodiči, snažím se osamostatnit, přijít na to, co si z jejich výchovy vezmu a jak naložit s vlastní nezávislostí, což často vyvolá konflikt. Přitom nechci ani já, ani Ila o rodiče přijít, ale ani oni nechtějí ztratit nás," vysvětluje.
A jaké bylo být filmovou dcerou Russella Crowea? "Úžasné. Nemyslím si, že by někdo jiný tuto roli zvládl jako on. Chtělo to herce, který bude fyzicky stavěný na to, aby mohl něco tak ohromného jako archa postavit, odvážného bojovníka a zároveň lidsky velmi komplikovaného člověka. To dokázal jedině on," pěje chválu na oscarového filmového kolegu.
Emma Watsonová

Miley po uzdravení opět řádí

4. května 2014 v 13:20 | by One team |  Miley články
Miley a její další povedený kousek...

Natočila psychedelický krátký film, kde svlečená visí hlavou dolů jako netopýr

Nový počin Miley Cyrus (21) není překvapivě další videoklip se sexuálním podtextem podobný jejímu hitu Wrecking Ball, nýbrž krátký umělecký film, u kterého hrozí, že kdyby byl o minutu delší, rozbolí vás hlava. Jeho černobílé 'psycho' pojetí s podivnou hudbou a sekavými záběry není asi nic, co byste si pustili před usnutím. Ovšem to od dob Hannah Montany u Miley není asi nic.

Dvouminutové dílko Quentina Jonese pojmenované Tongue Tied už podle názvu napovídá, že zde nebude nouze o zpěvaččino pověstné vyplazování jazyku. Do toho se ale připravte na bradavky přelepené páskou, síťované punčochy, vystrkování pozadí, pomazávání se černou barvou a spoustu dalších chuťovek…

Demi bez make - upu

4. května 2014 v 13:18 | by One team |  Demi články
Pro popovou hvězdu jsou šminky zbytečností...
Pro Demi jsou šminky zbytečností

Na letišti v Los Angeles se to hemží celebritami dnes a denně, občas je jen těžké je poznat. Jejich maskovací manévry jsou někdy tak zdařilé, že oblafnou dokonce i paparazzi. Někomu stačí pouze vyrazit bez make-upu, aby splynul s davem, to ale neplatí o popové zpěvačce Demi Lovato.

Bývalá hvězda kanálu Disney se v pondělí v noci zdravila v letištní hale s fanoušky. Odtud její kroky vedly k letadlu směřujícímu do brazilského Sao Paula. Demi nejspíš hodlala pokračovat ve spánku, jelikož si kromě kabelky nesla i vlastní polštář. Není divu, když na palubě strávila dvanáct hodin...
Jednadvacetiletá usměvavá zpěvačka, která v minulosti prošla závislostí na drogách, poruchami příjmu potravy i sklony k sebepoškozování, sice v poslední době nápadně přibrala na váze, ale znovu se vzpamatovala i díky porotcování v americkém X Factoru a nahráním nového alba. Loni si už opět přišla v přepočtu na 1,5 miliardy korun.

Let It Go Stills

4. května 2014 v 13:14 | by One team |  Demi photos