Září 2015

REGINA : Mini LAK

30. září 2015 v 12:38 | Blondie27 |  RECENZE LAKY
Cena : 20,-Kč
Tento tak je na pohled malý,ale krásný. Má v sobě překrásné stříbrné holografické třpytky,které mají decetně nafilový odlesk. Musím uznat,že jeho hustota je výborná. Tak uvidíme jak dlouho mi tento malý punťa vydrží. Ale co se týče na nanešení na nehet,tak je super. Perfektně se natírá na nehet,ale použití na dva natěry. Štěteček je kulatý,tudíž se i dobře nanáší s ním na nehet. Vydrží max 5 dnů.

Můj typ: Puužila by jej až na nějakou krásnou barvičku. Nejprva podlak,poté nějaká hezká barvička(dle libosti) a posléze tento třpytívý Mini Lak. A jako konečnou fázi Top Coat. Myslím,že to pak bude vypadat perfektně.


Selena

17. září 2015 v 0:40 | Blondie27 |  Selena Gomez photo
Naše Selena opět fotila nějaké krásné fotky. Moc ji to na nich sluší. Nu,uznejte sami. Není krásná ?


Bílá barva s oživujícími barevnými peřičky

17. září 2015 v 0:31 | Blondie27 |  Moje tvorba
Opět jsem experimentovala. To jsem celá já. Místo učení,aby mi nějakým způsobem vlezlo do hlavy. Ne,dělám si z Vás šprímy. O chvilky pauzy mi v hlavě trklo,že zkusím ty peříčka,které jsem si nechala objednat přes ebay.cz ( stránka ZDE ,kdyby jste se někdo chtěl podívat ). Nicméně peříčka mi přišla včera cca 5ks asi za 17,-Kč tuším. Pochopitelně sem to ihned musela vyzkoušet druhého dne odpolední,kdy jsem pauzu mezi učením. Učení je letos za trest to Vám fakt povim.

Nuže a tady je můj experiment a co jsem k tomu potřebovala.


Potřeby: Lak na vlasy,malé nužky,houbičk,voda, Lak na nehty Miss Sporty 5i1(recenze < ZDE < ) a bílý lak značky Meybelline (recenze < ZDE < )
Doba trvání : cca 5 min
A zde je výtvor,snažila jsem se Usmívající se


Maybelline New York

17. září 2015 v 0:14 | Blondie27 |  RECENZE LAKY
Množství : 7 ml
Cena: 39 ,-Kč

Recenzce: Co se týče této značky,tak již mam druhý nebo dokonce třetí lak a zatím spokojenost. V lahvičce je taková nevýrazně bílá,jak si třeba mnozí představují. Nicméně po nanešení na nehet je lak krásně bílý. Kryje skoro po první vrstvě,což se u některých jiných laku od nějaké značky říci nedá. A ačkoliv jsem si myslela,že jestli dopadne jako ka od Sally Hansen,tak mě odnesou na nosítkách ( viz odkaz recenzci na lak Sally Hansen -> ZDE ) Štetec v lahvičce je kulatý a dobře se s ním nanáší lak n nehet. Jeho výdrž mne také i překvapila. Výdrž cca 14 dní +- 3 týdny s nadlakem.
A celkově s lakem jako takovým jsem spokojená. Takže dámy a děvčata,pokud toužíte mít dlouhotrvjící lak na nehtu,aby vydržel tak Vám doporučuji značku Meybelline. I cenově je dostupná pro každou ženu či dívku.

Sally Hansen,250 Mudslide

11. září 2015 v 14:59 | Blondie27 |  RECENZE LAKY
Množství: 14,7 ml
Cena: 89,90,-Kč

Recenze: Značka o které slýchácám samé dobré věci,také i recenze. Lahvička jako toková,tak je to hezké balení. Kolem víčka,kde se to odšrobuje,tak je guma což má plus. Lak je sám o sobě docela těžký od odstatných laku,třeba od Dermacolu nebo Essence. Samotný lak v lahvičce je překrásný a nejen v lahvičce,ale také na nehtu. Hezky se na nehet nanáší a štětec je silný,takže trochu si nalakuje i kúžičku okolo,tedy pokud jste tak šikovný jako já :D . Pak jen zbytky okolo odlakovat a je to. Mám také na něj trochu nekladný názor. První den krásně držel a to i když sem stále omývala věci a poličky vodou,tak vydržel. Byl následující den a lak se začal loupat. Buď tento lak na mých nehtech nechtěl držet anebo je to něčím jiným. Těžko říci. A další dny šel lak dolů sám.Loupal se a vydržel den a půl. Uvidíme zda si tuto značku někdy ještě zakoupím ...
Zde máte nějaké foto


Jaké zkušennosti máte Vy s touto značkou ?

MISS SPORTY: Nail Expert 5 v 1

7. září 2015 v 12:02 | Blondie27 |  RECENZE LAKY
Množství : 8 ml
Cena: 25,-Kč

Recenze: Tento lak má,jak již napovídá samotný název Nail Expert 5in 1,což znamená 5 složek,které jsou obsaženy v tomto podkladovým laku. Také lze použít jako konečnou fázy čili nadlak. Ačkoliv někteří tuto značku mohou odsuzovat a něktěří jsou spokojeni. Nicméně po nanešení tohoto produktu,tak na nehtu jenže vypadá hezky ale také nehet ochrání a napomůže nehtu lépe růst. A pro ty,kterým se štěpí a lámou taktéž pomůže aby se tak nedělo. A dle mého cenov je dostupný úplně pro každého.

5 složek: 1. posiluje samotný nehet,nehet se méně budu lámat
2. pečuje o nehet a pomáhá,aby přirozeně rostl
3. hydratuje
4. rozjasňuje
5. vyhladí nedokonalosti a hrbolky na nehtuNovinky za tento týden

4. září 2015 v 16:00
Čauky,opět mi nedalo se nekouknout do obchodu DM. A kam mě svět Beauty zavedl,byli opět neodolatelné laky na nehty značky Essence,Dermacol, Miss Sporty,Meybelline a Sally Hansen. A co se týče vlasové kosmetiky tak značka Avon. Pokusím se během několika dnů či týdnů Vám udělat nějaké recence,které najdete v rubrice Beauty - Nials. Svým způsobem laky a ty jejich barvičky,které na nehtech udělají krásu. Nehty jako takové si péči a celkově ruce si zaslouží ukázat svou krásu a to jak vypadají. Můžeme je lakovat jakoukoliv barvičkou a vždy zůstanou krásné.
Nuže a teď k tomu hlavnímu a to jsou novinky. Tento týden byli zakoupeny laky Sally Hansen,Miss Sporty,Essence a Essence.
Dnes jsem si nalakovala barvou č.250 Mudslide od Sally Hansen,tak uvidíme co barva vše vydrží. Určitě očekávejte nějakou recenzi dokud mi lak nesleze :D .Každopádně co slýchávám,tak je tato značka dobrá,ale jak sem již psala uvidíme jak dlouho vydrží na mých nehtech.

A jaké značky laku a celkově kosmetiky preferujete Vy? Moc mě to zajímá a ráda si to také přečtu J


Přeji všem krásný a snad i slunné počasí.

Welcome on block

3. září 2015 v 13:35 | Blondie27
Vítám všechny na blogu,
je září a většina lidí,respektive studentů opět zasedají do školních lavic. A ačkoliv se některým nechce,tak studovat a vzdělávat se pro další vyvíjení našich životů je důležité. I když mě osobně by se už do školy nechtělo a jelikož zářijové dny budou pro mě také těžké.Doufám a věřím,že to bude ok J. A i pro Vás,kteří usedli do lavic.
Nuže a abych se také omluvila,proč jsem tu měsíc nebyl. Bohužel nebyl čas. Měla jsem brigádu do toho jsem chodila s přítelem do garáži. Tím bych samozřejmě nechtěla říci,že jej obvinuji že mě tam tahá. Do garáže jít něco dělat a hold když ta práce je sakra vidět,mě děsně těší a mám z toho neskutečnou radost. Pokud by Vás zajímalo,co v té garáži vlastně vyvádíme,napište mi do komentáře a já se Vám pokusím to nějak napsat J.

A jak jste si mohli povšimnout,tak se také změnil trochu blog. Zkusila jsem jej udělat trochu jednodušší co se týče rubrik. Předtím to bylo chaotické a nepřehledné. Teď mi přijde,že Vy byste se v tom mohli i trochu orientovat. Doufám J. A pochopitelně mi hned do mé mozkovny padla otázka,zda se Vám teď blog líbí anebo jestli by jste tu chtěli něco změnit. Budu ráda za Vaše názory a nápady,které napíšete do komentáře.


Nu a teď se jdu vrhnout na novinky,které jsem si tento týden pořídila…

Beauty

3. září 2015 v 0:40 Beauty

Nails

Hair