Říjen 2015

Luminous Nail Polish

31. října 2015 v 12:11 | Blondie27 |  RECENZE LAKY

Množství: 5,5 ml
Odstín : Neon - Yellow
Obchod: ebay.cz

Lak je velice zajímavý a na pohled krásný. Lahvička je opravdu malá. Šteteček je plochý. Musím uznat že lak dvarát moc nevodní,poněadž jsou v něm nějaké přísady,které obsahují nějaké UV. Což znamená že večír při důkládném nasvícení,nádherné září a svítí. Pozdějí dodám foto.
Jinak jeho nanašení nic moc.

Už jste někdy měli lak,která má v sobě UV svícení ?

Miss Sporty 195 ( fialová)

31. října 2015 v 11:58 | Blondie27 |  RECENZE LAKY

Množství: 7 ml
Odstín: 195 ( fialová )
Cena: 25,- Kč

Jak je již známo laky značky Miss Sporty mají široké,oválné štětečky s kterými se někdy nanáší dobře ,ale někdy nenáší hůře. Samozřejmě kdo nemá nehty hubené,tak se s štětečkem bude nanášet dobře. Nicméně kdo má hubené nehty,tak s tím trochu zápasí jako já,aby se lak nenesl i okolo nehtu. Jinak k laku jako takovému žádné výtky nemám.

Lak má krásnou pigmentaci. V lahvučce působí hezky fialově. Na svetle tmavě. Na nehet je dobré nanést dvě vrstvy laku a poté přetřít Top Coatem pro lepší trvání. Schne do 1 minuty,což je super. Aspoň se nemusí čekat než zaschne.
Pracovní nazasní lak snesl.

ASTRA ITALY : Laque long - Lasting Smalto

18. října 2015 v 17:38 | Blondie27 |  Novinky&Nálezy
Jeden z dalších mých nálezů je krásný a pigmentovaný lak,který jsem kdysi dostala od tety.Tuším že asi k svátku,ale tím si nejsem 100% jistá.
Takže ani nevím kolik je pořizovací cena.

Ale abych o tomto laku něco stručného napsala. Jak jsem již psala,je krásně pigmentovaný. Jeho krytí bylo hned po první vrtvě,což se u jiných produktů říci nedá. Každopádně v lahvičce působí velmi tmavě a krásně. Na nehtu byl lesklý a takový fialovo - hnědy. Zkrátka zajímavý.
Kdo ví,zda tuto značku někdy zkusím nebo ji uvidím.


Jaké zkušenosti máte Vy s touto značkou ?