Listopad 2015

NYC - Park Slope Fairy ( 003 )

14. listopadu 2015 v 20:29 | by One team |  Laky

Cena: 35,-Kč
Množství: 9.7 ml
Odtín: Park Slope Fairy ( 003 )

Recenze: Tuto značku mam zcela poprvé. V obchodě měli ještě další dvě zajímavé barvy,této verze. Jenže mne zaujal tento starorůžový odstín s velice zajímavými skrvnkami uvnitř. Odstín je v lahvičce nádherný,takový je i na nehtu. Což je z mého hlediska parádní. Tuto značku i tento odstín teprva testuji. Uvidíme trvanlivost a odolnost- Jelikož jsem v pracvním nasazení jako běžní lidé a smrtlenicíci co chodí také do práce. Každopádně lak nekryje hned po první vrstvě,tak je dobré dát vrstvy laku dvě. Lak působí na nehtu velice zajímavě. Netypicky s porovnám s jinými laky. Lak je rychleschnoucí.Většina laku má pouze jednu barvi či k dodatku nějaký třpyt,ale tato barva mne zkrátka uchvátila svým netypickým zbavením a tvořivosti výrobců. Když bych lak měla shrnout do jednoho slova,tak by mne asi žádný nenapad. Každopádně netypický,zajímavý a zvláštní lak,to správné vyjádření samotného laku.

Co se týče výdržnosti. To se moc dlouze říci nedá. Lak pracovní nasazení moc nezvládá,takže do pracovního procesu bych lak moc nepouřívala. Možná lze použít k nějaké zvláštní párty nebo jiné příležitosti. Lak je hezky,ale výdržnost laku dva dny. Čekala bych od této značky víc. Mé hodnocení je průměrné.
Podzimní výzdoba

14. listopadu 2015 v 19:30 | by One team |  Mé výtvory
Ahojky,i kdy podzim nám začal už 23.záři,což znamená,že s výzdobou jsem byla krapet pozadu. Nicméně to neznamená,že jsem se na podzimní výzdobu vykašlala ba naopak,opožděně ale přece jenom.
Každý rok dělám nějakou výzdobu i když né podzimní,ale letos to přece jenom se do ní také pustila.

Vyrobila jsem dva věnce,které zdobí vchodové dvěře a k tomu jednu takovou podzimní vázu.

Co jsem k tomu potřebovala:

- dva polystyrenové věnce + nějakou vázu
- větvičky z jehličnatého stomu nebo keříku
- listí ( jakékoliv barvené,hnědé,co se naskytlo)
- takové to dle mého chvojíčko co běžně je na poli
- drát,tavící pistol

Zde dole máte foto,jak jsou má díla hotová.

1.Podzimní věnec pro mojí mamku
Rimmel London 60 Seconds by Rita Ora

11. listopadu 2015 v 20:53 | Blondie27 |  RECENZE LAKY

Krásný,jemný a tak krásně šeříkově fialový lak,jsem snad ještě nikdy neměla. Nejen že mě zaujala samotná barva daného laku,ale také zárověn ta barva šeříku. Tak si říkám,že i v krámě DM mi barvu přípomněla. Nicméně zpět k samotnému laku. Lak je nádherně pigmentovaný,což je parádní. Nicméně neskutečně se mi líbí ty překrésné jarní nebo letní kytičky,které zdobí víčko samotného laku. Nicméně lak vydržel na nehtech týden a pár dnů,což je dobré z mého hlediska. Nuže barvu jsem zde popsala,jak nejlépe jsem uměla. Ale co se týče barvičky jako takové ,tak je to odstín 558. Štěteček je zcela totožný a stejný jako značka Miss Sporty.
Celkově ještě uvidím. Tuto značku mam poprvé,tak uvidíme co z ní vyklubí pozdějí a jak dlouho vydrží..

Už jste někdo zkusili tuto značku ?

Vaše by Blondie27