Prosinec 2015

Ombré

31. prosince 2015 v 13:58 | Blondie |  Moje tvorba
Snaha o postup,který jsem se snažila vytvořit. V duchu doufám,že má snaha o postup se zdařila.

Jde o postup tzv.obré,které bylo velmi populární v loni ba dokonce před loňský rok. Obré jak mnozí víte je spojení tři laků nebo dle naší fantazie barev,které se nám líbí. Barvy lze použít podle nálady veselé či smutné barvy,nebo dokonce i v podzimní kombinaci a také zimní. Lze si vybrat co sami chceme a co se nám také líbí. Já zvolila barevnost fialové červené a modré.
1.krok: Jako první vrstvu jsem použila Base Coat. Jako spodní vrstvu a zároveň základ celého lakování :-) . Lak je od značky Miss Sporty. Ale zprvu jsem si nehty trochu obrousila jemným pilníkem,abych nehty tolik nepoškodila a posléze na nesla Base Coat.
2.krok : Dalším jednoduchým a prostým krokem byla podkladová barva laků. Můj základ je bílý znaky Maybelline - 60 Seconds. V lahvicce lak působí krásně bílé. Na nehet je dobré nanést dvě až tři vrstvy. Samozřejmě jak moc chcete mít nehty bílé. Já použila vrstvy dvě. A poté pro můj klid jsem na nanesla Top Coat.
3.krok: Posledním krokem je kombinaci tři laků které lze si vybrat podle své libosti a barevnosti. Já zvolila modrou a červenou značky Avon a fialovou značky Miss Sporty.
Tyto tři laky jsem nanesla na houbicku. Začala jsem modrou,na střed červenou a na konec nehtu fialovou. A takto to aplikují na všechny nehty. Na závěr použijí Top Coat - Miss Sporty.

A práce na nehtech je hotová.