Leden 2016

Film,, Země zítřka "

29. ledna 2016 v 18:44 | Blondie |  moje články

Rok: 2015
Režie: Brad Bird
Žánr: Sci-fi , Mysteriózní
Hrají: George Clooney, Britt Robertson a další.

Popis: Film je tvořivosti samotných a obyčejných lidí,kteří umí vytvořit něco originální a nápadité. Hned v začátku filmu jde o vyprávění malého chlapce Franke,kterého ztvárňuje G.Clooney. Frank byl velice vynalézavý chlapec,který si sám vlastním úsilím vytvořil raketový pohon,která chtěl představit světu jako nový vynález,ale světě lidí mu přáno nebylo. A tak dívka jménem Athéna mu ukázala svět o kterým žádný smrtelník neví a ani nikdy vědět nebude.
Ovšem uplynulo mnoho let a krásná,mladá a dospívají dívka Casey,kterou ztvárňuje B.Robertson. prováděla neplechy a jednoho se ji to vymstilo. Chytila ji policie a ještě onen den byla propuštěna na kauci,jenže během předávání svých věcí si sebou beru i medailonek s zvláštním písmenem T. Ovšem v tom se přihodí to co mnozí nikdy nespatří. Neznámí svět,který chtěla stále objevovat a vidět co je v něm….

Nicméně samotný příběh vypovídá o mnohem víc než jen o světě,který je neznámý a pro lidi obyčejný ,ale především najít lidi co něco umí,co něco dokáže ale také jít si za svým snem,aby jej stvořil..

Vlastní názor: Film jako takový je zajímavý a ačkoliv do kin vstoupil loňský rok,tak ztvárnění hlavními rolemi byl solidní. Zpočátku dle názvu film člověk moc nepozná,ale teprve až film vidí,tak si názor svůj udělá. A jak film Země zítřka vidím já? Film je natočen dobře,již na začátku celého příběhu má děj a režisér věděl proč film točit . Zpočátku jde o to,že nám lidem chtěl ukázat jak dokáže jiný svět udělat rozdíly mezi dvěma světy. Každý svět byl jiný a rozdílný. Jiný měl obyčejný život lidí a v druhém měl moc a sílu ukázat že něco dokáže. Ale na druhou stranu možná filmový kritici film nebudou uznávat a hodnotit jej dobře. Nicméně mne osobně se film líbil. Role byli tak jak měli být a každý z obou postav měli určitý charakter . Takže film byl dobrý,hezky natočen a musím uznat že s nápadem a motivem se to režisérovi povedlo. Ovšem každý stejně bude mít jiný názor…


Proč ??

25. ledna 2016 v 21:21 | Blondie |  moje články
Taky si někdy říkáte v jakém to světě vlastně žijeme? Poslední dobou svět mi přijde velice pomatený a všichni chtějí všechno. Ale proč? Jaký to má vlastně smysl,když všichni blázní??
Někdy mám pocit,že svět není takový jaký byl v mém překrásném dětství. Teď pouhé děti a rodiče sedí pouze u svých buď mobilních telefonů nebo u notebooku,kam posílají i své ratolesti.
Kam se však poděla ta volnost,ta lidskost? Kam se poděli všichni děti,co dříve chodívali ven si hrát a dělat hlouposti jako kdysi před několika lety. Někdy člověku přijde,že děti jsou čím dál tím zavřenější doma u svých monitorů.
Kam se však podělo vše na čem lidem záleželo? Všude je vzájemná nevraživost,soutěživost o to kdo z nás bude lepší. Ale jaký to má smysl být ten nejlepší? Já bych řekla že žádný. Potkat člověka,který je já sám sebou je někdy nadlidský úkon…
Vzpomínám si,kdy naše dětská léta byla úžasná,krásná,plná radovánek a když se kouknu na dnešní mládež,tak je pouze hubatá a sprostá. Dokonce i malé děti,kteří jsou teprve v předškolním věku. Je to vůbec možné kam až ten svět spěje ??
Někdy si říkám,že nad tím vším snad ani uvažovat nemám? Ale když to vidím,tak je to asi vážně někdy lepší.. Za svůj život si mohu s klidným srdcem a svědomím říci,že ten svět,který byl dříve,tak byl parádní.. Dnes tomu tak bohužel už není..
Někdy si však říkám,že rodiče by měli své děti posílat ven a užívat si s ostatními dětmi v jejich věku a ne je zavírat k monitorům.. Počítače dle mého jsou to největší zlo co zkazí přátelství a vztahy mezi sebou..
Zamyslete se všichni nad sebou a uvědomte si,že děti nejsou hračky,s kterými si můžeme dělat co chceme..Ale jsou to děti co touží po zážitcích a různých dobrodružstvích…

· Pokud se někomu nebude líbit můj názor na to co jsem napsala ,tak oceňuji když to zavře a nekomentuje.. Je spousta lidí,kterým se určitě dnešní svět nelíbí…

Chcete být královnami? Tak zkuste tyto produkty.

25. ledna 2016 v 20:46 | Blondie |  Novinky&Nálezy
Blíží se opět doba,kdy plesové sezóny už v některých krajích začali a v některých krajích teprva začnou. A tak Vám přínáším pár kousku,s kterými určitě okouzlíte.

Dermaol: 249,- Kč
Bronzer,který nezkazí žádný efekt. Nejenže v zimě Vám dodá zlatavý look jako od sluníčka,ale také tento bronzer se leskne dle světla.

Max Factor : 169,-Kč
Matující pudr,který je na závěr po make-upu. Pudr je jemný. Lze jej použít nejen jako samotný pudr ,ale také jako maku-up ale pozor jen s vlhkou houbičkou.


MISS SPORTY – PELL OFF (BASE COAT)

25. ledna 2016 v 18:22 | Blondie |  RECENZE LAKY

Cena: 25,-Kč
Množství: 8 ml


Opět a zas značka Miss Sporty. Nevím čím to,ale zkrátka jsem s touto značku spokojená. Ucvhvátila mne ani nevím čím. Ale zkrátka od této značky mám laků již spousta a stale mi jich spousty chybí. A co tento lak umí.


Lak mne uchvátil už tím,že do minuty zaschne,což se mi stalo prvně. Nejenže je rychleschnoucí ale také má vlastnost,že lze sloupnout aniž by jste použili nějaká odlakovač a mohly si nanést další jinou barvu.

,,Někdy je zkrátka použít Base Coat,než pak se drhnout nehty odlakovačem a čekat až nehet bude opět čistý a krásný. S Base Coatem s tím není problém."

NIcméně říkám,že né každý má s touto značku dobré zkušenosti. Někomu nevydrží ani den a někomu týden. Zkrátka každý z nás má jiné nehty a jinak tvarované. Jen si s nimi musí umět poradit !


Krouhátko značky Essence

25. ledna 2016 v 17:53 | Blondie |  Novinky&Nálezy

Cena: 29,90 Kč

Krásné a bezproblémové krouhátko na oční tužky. Mé nadšení bylo parádní. Zpočátku jsem si myslela,že krouhátko fungovat nebude. A ačkoliv jsem zkoušela spousta krouhátek,které mi tužku na oči ořezali perfektně se moc říci nedalo. Každopádně tohle změnilo mé očekávání.

Krouhátko od značky Essence mne mile a příjemně překvapilo. A ačkoliv je růžové,tak mi to upřímně ani nevadí. Krouhá skvěle,tužka je opět jako nová a ani jsem se nemusela trápit nad tím,že si nebudu moci udělat linky. Každopádně dole pod tímto článek budete mít jasné porovnání před a po. Jasné a viditelné rozdíly jsou na první pohled .


Čekání je horší než nejít vpřed...

25. ledna 2016 v 15:05 | Blondie |  moje články
Když si uvědomíte na co vše člověk čeká celý život. můžeme čekat na cokoliv. někdo čeká až nalezne tu pravou duši. Někdo čeká až dostane přidáno v práci,někdo zase čeká na vhodnou příležitost se projevit. Ale někdo se nedočká ani jednoho.

Ale když se nad vším všichni zamyslíte,kdo nečeká na to až přijde něco super,co nás bude motivovat a snažit se jít dál v tom,čem my sami chceme. na druhou stranu čekáním na něco,čemu občas my sami nepomůžeme,tak se nikdy nedočkáme.

Když to vezmu z mého prostého života jako smrtelnici a ne jako celebritu z celého světa,tak bych řekla že někdy čekání je horší než jít a nečekat. čekání na nic,je strašné. čekat třeba na kluka,který udělá krok první, než jej oslovíte vy samy je docela smutné,ale udělat první krok vy,tak je to dobré. nečekáte,ale jdete vpřed. já nečekala ,uznala jsem co srdce mi povědělo. A teď ? lásku mám,kterou jsem si vybojovala sama a teď jen čekám na ,to co přinese budoucnost a to co přinese přítomnost. čekáním je někdy opravdu jen ztráta času. ale věřit,nečekat a jít si za tím je někdy lepší ,než jen sedět a čekat až to vše přijde samo…

Na co čekáte vy ??


Novinky 2016

18. ledna 2016 v 11:00 | Blondie |  Novinky&Nálezy
Tak jsu tu nějaké nákupy za Leden 2016. Nákup byl sice malý,ale přesto nějaký byl.

Z prvních nákupů byla krásná sada NUDE cc cosmetic. Prozatím zkouším stíny a lak na nehty. Sada je v hnědé barvě,čili skoro barvy podzimu. Více info později dodám.
Cena: 89,50 Kč

Další novinkou jse lak na nehty a ořezátko na tužky na oči.
Info také později dodám :)

Cena ořezávatka: 29,90 Kč
Cena Limitka WW: 59,90 Kč

A posledním kouskem jsou stíny na oči v takové fialovo - hnědé barvě od Essence.
Cena Limitka stíny: 29,90 Kč


Miss Sporty: Laky 2015

17. ledna 2016 v 23:16 | Blondie |  MISS SPORTY

Množství: 7 ml
Odstín: 195 ( fialová)
Cena: 25,-Kč
Výdrž: cca 1.týdenAvon Laky 2015

17. ledna 2016 v 23:13 | Blondie |  AVON

Značka : Avon
MNožství : 10 ml
Výdrž: cca 1.týden