Únor 2016

Novinky za únor 2015

29. února 2016 v 20:00 | Blondie |  Beauty
Krásný a průhledný podklad po make-up. Prozatím se krásně roztírá ,uvidím co to provede až nanesu make-up. Nicméne v obchodě DM nebo i v jiných prodejnách učitě nalezente tento produkt také. Je to od značky Mabelline s názvem Baby Skin Pore Eraser. Především to je to podkladová báze před make-upem. Jeho množství je 22ml,ale na to mé nanášení make-upu toto množství bohatě stačí.

Cena: 159,00 Kč

Tento produkt bude je v testování. Více informací dodám později.
Děkuji za pochopěníDalší novinkou tohoto článeku je krásná tmavší rtěnka od značky Miss Sporty s číslem 174 ( Perfect Color Lipstick). Je to krémová rtěnka,který překrásně voní. Vůně mi připomíná jako ovocnou žvýkačku. Možná jsem cvok,ale je tomu opravdu tak. Rtěnka v překrásném tmavém odstínu a asi si ji zamiluji. Je kouzelná.

Cena: 44,90 = 45,- Kč

Tento produkt bude je v testování. Více informací dodám později.
Děkuji za pochopění


Jarní pastelky aneb,když skoro jaro je za dvěřmi

29. února 2016 v 17:00 | Blondie |  moje články
Krásný odstín Mint Candy Apple,připomíná takové ty pálivé bombóny,které dříve byli k sehnání. I když netuším jak teď,nikde jsem je za tu dobu neviděla už. Působí elegatním dojem a přesto je krásný.

Značka: Essie
Běžná cena: 295,-Kč


O naše vlasy je dobré se starat...

23. února 2016 v 15:00 | Blondie |  moje články
Jelikož vím,co vlasy po fénování a žehlení našim vlasům způsobuje . A také vím,že není dobré si vlasy fénovat příliš velkým teplem,tak jsem se pro Vás přichystala nějaké ty přípravky k vlasům.

Orofluido Zkrášlující kondicionér (Beauty Conditioner For Your Hair) Spousta z nás zná spousty kondicionérů. Ovšem nikdy jsem nešlyšela o tomto produktu. Když bych nějaký produkt nalezla a zkusila,určitě bych Vám dala vědět. Každopádně produkt by měl mít jemnou vůni,která by neměla být tak odpudivá.
Orofluifo, 499,-Kč

Nažloutlý,jemná olejíček,která dávám převážně na konečnky vlasů a to proto,že konce vlasů jsou většinou vysušené a roztřepené od fénování a žehlení. Produkt je s marockým arganovým olejem. Musím i říci,že mi i docela voní,natož že to má být olejíček na vlasy. Olejíček je bohužel docela hodně mastný,ale na druhou stranu vlasy jsou po něm hebké a jemné,což je právě to,čeho jsem chtěla docílit.
Avon, 139,- běžně.. Má koupě ve slevě asi za 99,-KčBuď v sladce růžové nálady ..

23. února 2016 v 14:00 | Blondie |  moje články
Určitě né každý má rád ty narůžovené věci a vše okolo barvy růžové. Někdo tuto barvu miluje a někdo ji nesnáší. Abych Vám byla upřímná,tak jsem člověk něco mezi. Ale řekla jsem si,že kousek růžového dne nikoho nezabije. A tak Vám přináším pár drobných produkt,které sou tak trochu v růžovém podání ..

246150083 Tato vůně voní po malinách, povoňkách a mošusu. Myslím si,že ta která má ráda tak trchu sladší vůně. Tak bude právě pro Vás milé dámy a slečny.
Avon , 649,-Kč


Světlá barvička,která je jako rtěnka i balzám v jednom. Nicméně si myslím,že do nějakého divadla,či kina je naprosto idelání.
Astor , 155,-Kč


Světlá Sakura s kytičkami

19. února 2016 v 22:22 | Blondie |  Moje tvorba
Zkouška dvou nových laku. Samotný podklad je base coat,který vždy použiji před samotným lakováním. V mé případě dávam raději dvě slabé vrstvy,než jednu která by mi zasychala dlouho. Používám především base coat od značky miss sporty,který mi zatím sedl nejlépe z těch co jsem dosud zkusila.
A teď k samotnému lakování nehtu. Lak,který byl pořízen od Avonu. Líbil se mi a já jsem neodolala :) . Nicméně lak v odstínu PASTEL PINK. Bava mi připomíná taková hodně jemnou Sakuru.Je jemný a zároveň moc krásný,tak proto jsem volila něco decetního a hezkého. Použila jsem dvě vrstvy,i když by stačila jedna,ale chci aby mi má manikúra vydržela.
Následující krok byla jedna vrstva top coat,značky essence. Myslím,že to byla dobrý volba,poněvadž je gel lak,který nepotřebuje UV lampu.
Dalším krokem byli tři kytičky v barvě modré MATTE,který se objeví v Novinkách za měsíc únor.Takže o tomto laku Vám moc nenapíši. Střed kytiček byl neon růžový od miss sporty. Zvolila jsem tuto kombinaci z toho důvodu,že mi tato kombinace líbila.
Poté jsem vše nechala tak 15-20 minut zaschnout,aby se mi nic nerozmazalo. A na závěr byl použit top coat opět od essence. Tentokrát vrtvy dvě tenké.


Film ,,Železná srdce"

17. února 2016 v 21:55 | Blondie |  moje články

Rok: 2014
Režie: David Ayer
Hrají: Brat Pitt,Shia LaBeouf, Michael Peña , Jon Bernhtal a další.
Žánr: Akční, Drama, Válečný

Musím říci,že válečné žánry či katastrofické filmy o tornádech miluji. Nevím čím to,tyto dva žánry u mě zkrátka zůstanou asi navždy. Nuže ale abych nevykládala pouze o mých žánrech. Pojďme se spíše zaměřit na film válečný ,,Železná srdce" .
Film vypovídá o válce proti nacistickému Německu,ale válku jako takovou může vyhrát pouze jeden. Ve filmu se psal rok 1945,kde válka byla v plném proudu. Boj proti Německu s ujal seržant Wardaddy se svou posádkou v tanku Fury.
V polovině filmu se vydají tři tanky včetně tanku Fury s posádku na bitevní pole proti německému tanku,kterému si říká Tygr. A proč se mu říká Tygr? Ten kdo neví,tak je to tank,který je dobře obrněný takže se dá špatně zlikvidovat. Nuže ale během boji proti tomuto tanku byli zničeny dva tanky. Teprve až Wardaddy německý tank zničil….

Zbytek příběhu raději psát nebudu. To bych už rovnou mohla napsat celý film J .. Nicméně si myslím,že film válečný jako je tento se na něj koukat dá…Jinak si myslím,že se film jako takový povedl …

Za mě je film koukatelný,dobře zfilovaný a kdyby režisér vytvořil podobný jako byl tento,tak bych se vůbec nezlobila :)Elegance aneb ,když v jednoduchosti je krása …

16. února 2016 v 20:21 | Blondie |  moje články
FOTOGRAFIE LAKŮ A MÉHO VÝTVORU NALEZNTE POD TEXTEM

Každá z Vás určitě zná,když si děvče či žena udělá překrásné nehty dle své fantazie. Ale co když se Vám prostě nehty a celá práce přijde úplně zbytečná,když se Vám do dvou dnů zničí ?? Jo, je to nespravedlivé,ale nač bychom my dámy měly smutnit ? Je spousta inspirace,barev a skvělých možností jak si udělat hezké nehty. Někdo si dojde do salónu,někdo si opět k tomu doma a s trpělivostí sedne a začne. V mém případě,jsem si k tomu sedla a začala. Salóny nehtového studia ? Už nikdy !!

A tak s velkou trpělivosti jsem si doma připravila všechno potřebné,co jsem chtěla a mohla se dát do toho. V první moment jsem netušila co budu dělat a tak jsem se nechala jen malinko inspirovat internetem. ,, Ještě štěstí,že ten internet je. No ,i když dřív jsme si taky přece dokázali představit život bez elektroniky a všem vymožeností,no ne ?? ,,

A tak má práce konečně mohla vstoupit k životu J … Opravdu k životu,to snad ne?

Zpočátku jsem si vzala notebook a brouzdala a nakonec jsem viděla video,kde má inspirace začala. Na nehty jsem použila opět a zas lak BASE COAT ,dvě vrstvy tenké v mém případě . Následující krok byl jasný. Základ pro nehty jsem měla ,ale co dál ? Dalším jednoduchým krokem byl s lakem od Rimmel London ( 227 NEW ROMANTIC by Kate). Je to krásná a něžná barvička,která má podobnou barvu jako Sakura ( strom) . Bylo potřeba tři tenké vrstvy,které se musí nechat důkladně zaschnout! Jinak manikúra bude v háji a to přeci nechci. Skoro na závěr po zaschnutí na prsteníček byla použita inspirace z videa. ,, Nevím jak jen to popsat… Zkrátka uděláte na tři ťupky s kuličkou doprostřed,tou větší. Následuje menší kulička do které dáte lak,který máte již na ostatních nehtech. Bude to vypadat jako skoro kytička. Na závěr uděláte čárky do V,aby se vše spojilo. ,, A abych nezapomněla lak od Avon - červený. A na úplný závěr dvě vrstvy tenké TOP COATU.

Možná o postup jsem se snažila,ale nevím zda to pochopíte … Kdyby jste to nepochopili tak mne to mrzí,ale snaha byla J ..Manufacturing Valentine wishes

15. února 2016 v 18:04 | Blondie |  moje články
Ahojky všem,
tak jak všichni víte Valentýn je za námi a já se zpoždním doháním své neřesti tady na blogu. Bohužel jsem nestihla přidat ještě před samotným Valentýnem výrobu jeho. A tak tomu bude nyní.

Co vše je k tomu potřeba:

- starší krabičku,třeba od papírových kapíčků či od Toffife
- nůžky a lepidlo + nějaký barevný papír dle Vaší možnosti


Poté si z krabice vystřinete spodek o šířce 10,8 cm a délce 17,4 cm. Tak si vystřihnete i danou bavou barevného papíru,který poté nalepíte.Valentyne Nail's

13. února 2016 v 12:00 | Blondie |  Moje tvorba
Malý kousek o pokus nějaké inspirace na Valentýnské nehty a ačkoliv jsem trochu zklamaná,že má práce se tak trochu rozmazala. Tak i přesto jsem spokojená,že aspoň o něco jsem se pokusila.
Vím,že Valentýn je až v neděli 14.2.2016 i když jsem si původně myslela,že bude až 14 dnů,než mne brácha upozornil,že se mýlím... V tu chvíli mi došlo,že jsem počítala blbě.. Nevím jak se to mohlo stát,ale stalo se ...

Nuže dobrá,přejdeme k samotnému výtvoru. Snaha se doufám aspoň cenní,tedy doufám :) Co vše k tomu bylo potřeba.

- Miss Sporty Base Coat a Top Coat ( podklad a nadlak)
- Maybelline White 60 Seconds
- Avon Gel Finish Red
- Avon Speed Dry 30 minute
- menší kuličku a párátko


A zde pod touto fotkou je foto finální .. Myslím,že se to aspoň trochu povedlo,nemyslíte ? ...


Téma týden: ,,Domov aneb každý ho vidí jinak“

9. února 2016 v 8:15 | Blondie |  moje články
Co lze si představit pod pojmem domov? Každý si může představovat jakýkoliv domov,kde ví,že se cítí dobře a je mu tam fajn. Někteří svůj domov vidí,někde v nějaké cizině, někteří vidí tu vůni domova u svých rodičů,kde jsme vyrůstali a někdo svůj klidný domov ještě nenašel. Ale také se najdou i ti,kteří bohužel o svůj domov přišli. Je to až nespravedlivé,že někteří se i ocitnou bez svého domova a klidného života,aniž by jim někdo pomohl.Mě osobně jich mi je líto,a možná i když někteří se tam ocitnou svou vlastní chybou… Možná se někomu bude zdát,že článek je ošklivý až nehezký. A jestli se článek bude líbit nebo ne,je pouze na Vás čtenářích.
Nuže dobrá. Abych se přiznala svůj poklidný byt nebo domov jsme s přítelem ještě nenašli a ačkoliv je to pro někoho zní neuvěřitelně,ale bohužel v dnešní době se byt nebo dům těžko shání. Vše je předražené a zkrátka těžko sehnatelné. Ale abych byla upřímná klidný a poklidný dům vidím u svých rodičů,kde jsem vyrůstala a trávila veškerý ten dětský a pubertální život. Je až neuvěřitelné ,že čas rychle plyne a já přemýšlím co je vlastní ideální pod pojmem domov.
Možná mohu snít,možná mohu doufat. Svůj domov si sním,že jednou bude tak jako je byl za mé dětství. Krásný,klidný a plný smíchu,tak jak tomu bylo za mě. Ale na druhou stranu,když si představím dnešní svět kolem mě,tak se mi to zdá až nemožné. Svět který je plný zášti a nenávisti mezi lidmi. Ale co přinese budoucnost a jaký režim bude to je pouze ve hvězdách…
Svůj domov si sním,jak jsem již v předešlém odstavci napsala. Ráda bych si přála a vysnila,nějaký pěkný byteček s balkonem,kde mohu pozorovat krajinu kolem. Byt,kde bude vládnout pohoda a klid.
Nejde vlastně říci,jaký ten domov si člověk představí,poněvadž každý člověk vidí domov jinak…