Březen 2016

Moje tvorba

31. března 2016 v 22:11 Tvorba

Jelikož jsem typ člověka co rád vytváří a zkouší nové a nové výtvory,které zvládne i má nešikovná levačka. Tak i přesto se snažím vymyslet něco co zvládnu a zvládnou to i jiný. Nemylím si,že budu až tak náročná :) . A ačkoliv si u některých výtvorů i pořádně zanadávám tak i přesto je z toho pak hezký pocit na duši,že i ten kousek udělá radost.
Snažím se vymýšlet své vlastní isnpirace pro Vás.
Snad mou snahu oceníte a budete spokojení.

**

O mě

31. března 2016 v 21:53 O mě
Bloggerka

Nikdy v životě by mě nenapadlo,že bych mohla mít někdy blog. Až jednoho krásnéno dne,kdy se psal rok 2009 jsem se poprvé ocitla na stránce blog.cz a tím i vznikl blog s názvem Anime nebo něco takového. Ale jak tak si vzpomínám,tak blog měl za ty roky mnoha jmen a nikdy nebyla ta správná a ani ta pravá,která bych pro svůj blog chtěla.
Na začátku by blog všehochuť,následně následovalo asi rok a půl ani. Poté celebrity a nyní jsem se našla v tom co mne baví a to je právě vytváření si malůvky na nehty. A čkoliv se některá moc nedaří i přesto se snad doufám aspoň snaha cenní.

Věnuji se nehtům a snažím se aby mé nehty vypadali co možná nejlépe a ačkoliv to někdy nejde,tak jak bych si představovala,tak aspoň něco. Mé tvorby se snažím aby byli jednoduché a zvládl je s přehlem každý šikovný i nešikovný.

Ráda také občas fotím,ty hezké rostlinky kytičky,které se v jarním období objeví.Ale také miluji překrásný podzim,kdy je hezky barevný plných nádherných barev. Ale i zima není k zahození i když je to zima.

Kreace jsou moje a baví mne vytvářet to co mi je milé a dělá mi to radost. Milí čtenáři dělejte v životě to co Vás opravdu baví a naplňuje. Nenechte se svým okolí srazit na kolena ale ukažte ,že něco umíte!

SAMOTNÝ BLOG

29. března 2016 v 16:00 | Blondie |  moje články
Ahoj,tento článek je především o samotném blogu. Ať už možná víte nebo nevíte,tak blog prošel již různými změnami od roku 2009. Blog byl předělán na Anime,které bylo v mém věku tenkrát velice populární. Nevím jak tomu nyní. Možná spousta lidí kouká na něj doteď. Blog o animovaných postavách a různých žánrech,které mi trvalo dva rok a půl tuším. Ale jak říkám,za těch dob se změnilo spousta.
Následně blog procházel obdobím a změnou,kdy jsem světu chtěla předávat informace o celebritách. Jako je dříve hodná a ještě celkem v pohodě o Miley Cyrus,která byla známá především z Disney Chanelu o Haně Montaně. Nebo o Vanesse Hudgens a Ashley Tisdale,které můžete znát třeba z High School Musical ať z prvních dílů.tak i ze zbývajících třech dílu,které se u nás v ČR vysílali. Každopádně se Vám musím přiznat,že jsem ten muzikál měli i docela ráda. Asi jako každá holka,které mohl být tak 13 až 15 let. Další hvězda Hollywoodu byla třeba z Harryho Pottera herečka Emma Watson,,které v dnešní době je více známá než její kolegové,které ztvárnili Rona a hlavního hrdinu příběhu Harryho. Každopádně našli by se i celebrity,které se proslavili v Disney Chanelu a jsou i v současné době úspěšní jako je zpěvačka,textařka,herečka Demi Lovato a také zpěvačka a herečka Selena Gomez. Obě tyto dámy jsou především více slyšet v hudebním světě,než v hereckém a ačkoliv Selena si občas skočí k nějaké roly,tak Demi se soustředí především na svůj osobní a hudební život. A kdo neví nedávno to bylo také 4 roky,co Demi je čistá jak lilie. Ale to asi víte,že to někde psali v nějakém dívčím časopise jako je BRAVO nebo Bravo GIRL.
Také na blog došla jedna hudební skupina,která dříve byla pětičlenná,nyní jsou pouze čtyři,ale i tak jednou dál ,,snad". A další celebritou,která se v posledních době proslavila především v seriálu Vampire Diares ,kde ztvárnila Elenu Gilbert. Herečka je Nina Dobrev,u které jsem zaslechla i jednu píseň. Nevím zda jich nemá víc.
Ale nyní pomalu ale jistě blog tíhne po stránce NAIL a i občas BEAUTY. Ale řekněme,že blog asi bude převážně o manikúře,která mě momentálně baví víc,než ty předešlé žánry tohoto blogu. Tak je dost možné,že tento blog se dočká brzy změny,která snad bude úspěšná.

Pečuj o svou přirozenou tvář

19. března 2016 v 15:17 | Blondie |  moje články
Cena: 227,-Kč ; Značka: L'oréal Paris
Toto sérum je pro různé nedokonalosti na Vaší pleti. Ať je to akné či pracovní stres nebo únava,která Vám bere energii. Produt je vhodný předevšm ráno,kdy svou tvář hezky rozzáříte. A také večer aby jste té pleti dodali trochu té čistoty po dobré koupili.

Cena109,-Kč ; Značka : Dermacol

Nejlepší službu u této značky a především u toho krému je,když si koupíte cream který přesně pro Vaší pleť. Spíše je vhodný pro suchou pleť,která do sebe potřebuje vsáknout trochu té regenerace.

Cena: 225,-Kč ; Značka: Korres
Čistí póry, redukuje černé tečky,odstranuje břebytečný maz na obličeji a zanechává pokožku hezky svěží. Vhodné pro šmíšenou a mastnou pleť. Produkt je dobré aspoň jednou týdně používat.

Cena: 263,-Kč ; Značka: Bioderma
Minerální voda,která je vhodná pro každodenní čištění. Také produkt čistý make-up z pleti,což je dle mého výborné. Zmírní podrážděnost pokožky,čistí tvář i trochu jemně oči od toho líčení.

Vyhodnocení manikúry z 11.3.2016

18. března 2016 v 16:00 | Blondie |  moje články
Má konečná vyhodnocení této manikúry je velice stručná a jednoduchá. Možná je to tím,že je asi jiné počasí nebo tím,že své nehty pečlivě odmastím,aby manikúra vydržela déle a snad i lépe. Nicméně ať je to jakkoliv manikúra stále drží i po týdnu. Dole pod tímto textem Vám dám foto,jak manikúra vypadá po týdnu. A ačkoliv člověk pracuje nejen v práci,tak i v domácnosti,tak o přesto lak drží. A jelikož jsem typ,který mění manikúru,tak i tato půjde dolů a nahradí jej jiná.

Nicméně recenzi,která měla původní vyjít minulý týden a vyšla teprve včera.

Manikúru ,, Modř s kouskem třpytu " hodnotím 4 z 5,což je z mého pohledu super.

Odkaz manikúra,kterou jsem měla na nehtech celý týden je > ZDE <


Foto níže..


Modř s kouskem třpytu

17. března 2016 v 15:02 | Blondie |  Moje tvorba
Krásný barevný lak,který je v duchu tmavé modré.Lak je hezky pigmentovaný a v lahvičce se zdá být hodně lesklý. A jelikož je to lak od miss sporty a ačkoliv někteří tuto značku nemusí,tak vlastně ani nevadí. Ne každý musí mít levné a přitom hezké laky,které i když třeba nemusí být nejlepší a nejdražší. Určitě každý kousek této značky má své kouzlo a něco do sebe.
Lak na nehtu je přesně tmavý,tak jako je v lahvičce,což je hezké. Nicméně lak sám o sobě je dosti tmavý,tak bych radši doporučila před samotným lakováním použít raději Base Coat. V mém případě jsem raději své nehty opět odmastila,poté nanesla nějakou bázi na růst nehtů,poté nanesla vrstvu Base Coat a následné použila vrstvu laku,značky miss sporty v odstínu 510 ( tmavá modř).
Ale kdyby jste nějaká z Vás chtěla,svou manikúru si vždy můžete nějak ozdobit a ozvláštnit aby manikúra vypadala lépe a hezky dle Vašich požadavků. Já abych se Vám dámy přiznala,tak upřímně přemýšlela jsem nad tím,zda na to nepoužít nějaký třpyt či nějaký hezký kamínek. Nakonec jsem se rozhodla pro obě varianty. Na prsteníčku je zdoben prst krásnými kamínky a ostatní prsty jsou zdobeny třpytkami na konci nehtu. Myslím si že tato manikúra je elegantní a zároveň hezký. Ale jak jsem již napsala,každá si může nehty ozdobit jakkoliv dle Vaší představy.
Následující a posledním krokem je vše nechat důkladně zaschnout a následně použít nějaká Top chat v mém případě je to miss sporty,který mám již ověřený.

Produkty,které byli použity:


Pod samotným článkem je má tvorba,která později bude mít vyhodnocení,jak dlouho vydržela.Fotografie můžete vidět pod tímto článkem.


Vyhodnocení manikúry z 3.3.2016

11. března 2016 v 21:28 | Blondie |  moje články
Dnes je 11.3.2016 a já se až dnes dostávám takhle k večeru k blogu. Takže abych shnula týden,který byl čili od pondělí do pátku, Tento týden jsem bohužel ještě dobírala antbitika,takže jsem moc náladu na nějaké tvoření či psaní a ni náladu neměla. Nicméně poté dobrání leků práce nebyla a na blog po práci čas už nezbyl. Akorát zralá do postele a spát.
Nicméně konečně je pátek a k blogu se dostávám až nyní. Mezitím jsem stále měla na sobě manikúru o které bylo psáno minulý týden ve čtvtek. A ano byla to manikúra s názvem Růžovka s mašličkami > ZDE ODKAZ . Dávám sem odkaz kdo nečetl nebo kdo neviděla,třeba foto jak můj výtvor dopadl.

Nuže to by bylo k začátku samotnému. Nyný se dostávám k vyhodnocení manikúry,o které jsem v předchozím odstavci již naznačila. A abych k začátku nového odstavce napsala,tak manikúra očividně nezmizela po dvou nebo třech dnech,což jsem byla velice ráda za to,že konečně nějaká manikúra mi vydrželé déle,než pouhé dva dny. Ou yes!

Růžovka s mašlinkami byla nalakována a vytvořen přesně minulý týden ve čtvtek a přesně dnes musela být odlakována. Až tento týden ve čtvtek se začala loupat a dnes už i nehezky vypadající. Můj závěr byl jednozačný. Jde to pryč.

Manikúra vydržela nečekaný týden a možná by i vydržela další,ale... Chtěla jsem změnu,která si vyžádala o odlakování manikúry předešlé. Musím říci,že jsem byla s výtvorem minulým spokojena a byla jsem i ráda,že něco drží a vydrží to i koupel,dokonce i mytí nádobí a další práce,které se týkají domácnosti a i v práci držela jako přibytá.

Takže na závěr bych jen chtěla říci,že bych mou práci zhodnotila jednoduše,než to tu okecávávat dlouhými slogany,které asi nejspíše stejně nikoho nezajímají. Takže hodnocení zní 3 z 5ti dostává Růžovka s mašličkami.

Další mankúra na hodnocení čeká :)

Přeji všem příjemný zbytek pátku a pohodový víkend ,který doufám moc neuteče.

Růžovka s mašličkami

3. března 2016 v 15:34 | Blondie |  Moje tvorba

Nezáleží jak dlouho se výtvorem děláte,ale především na tom jak celý výtvor bude vypadat jako celek. Každý má rád ovšem jinou barevnost a také jinou představivost o tom jak byl celá manikúra měla vypadat. Já opět na druhý pokus zvolila jako podklad lak od Sally Hansen,který sice vydržel mytí nádobí ale samotou koupel a spánek bohužel ne. Nevím,kde se tedy stál problém.
1. Base Coat ( Miss sporty) 5 min zaschnout
2. Lak 320 Fuchsia Power ( Sally Hansen) 15 minut zaschnout,stačila pouze 1 vrstva
3. Štětec + menší kulička ( štětec použit na mašličky+ malá kulička na tečky na prsteníčku) 5 min zaschnout
4. Následující krok byl poslední,vrstvy dvě Top Coatu ( Miss Sporty)
Myslím si,že jednodušeji jsem to napsal již nemohla. Tato manikúra je jednoduchá a zvládne ji myslím že každý. I když moje levá ruka protestovala o namalování mašliček na pravé,ale také jsem to zvládla i s mou nešikovnou levačkou.
Použité laky:
1. Base Coat ( Miss Sporty)
2. 320 Fuchsia Power ( Sally Hansen)
3. Maybelline - bílý lak
4. Miss Sporty na tečky ( Black)
5. Top Coat ( Miss Sporty)
+ malá kulička na tečky

+ plochý štěteček na mašličky

,,Pohádka" Sněhová královna

3. března 2016 v 14:22 | Blondie |  moje články

Žánr: Animovaný / pohádka / fantasy / Rusko /
Režie: Alexej Cicilin

Tato pohádka pojednává o zlé zimní královně,která kdysi byla malý ďítětem ,v kterém ostatní děti viděli jen tu zlou. Ta dívka měla magii,které se báli. Jenže ona se jednoho dne koukla do tajemného jezera,kde byli uvězněny zlý trolové,kteří se ji zmocnili a tak ona byla také zlá a od dob se jí říkalo ledová králávna.Avšak královna nesnášela zrcadla.

Jednou v malé vesničce žila jedna rodina,který měli dvě děti Gerdu a Kaye a jejich otec výráběl takov mocná zrcadla,kterých se královna moc bála a tak jejich rodiče navždy zmrzla a už nikdy neožila. Jenže v polovině příběhu se dovídá královna že ten otec měl děti,ve kterých z jednom znich byl proroctví kdy zlou královnu porazí a zima,která vládla bude pryč. A tak si i stalo.

Králova uvěznila breatříčka Grdy Kaye,kterého se snaží zachranit a hledá pomoc kde se dá,aby svého bratra zachránila. Nakonec se ke královně dostaně a boj nad královnou zvítězí.

Můj názor: Dle mého hlediska je tato pohádka a ačkoliv ruská,tak musím uznat že je dbře udělaná a koukatelná. Pro malé děti,kteří mají rádi pohádky si myslím,že je vhodná. Myslím,že ji mohu doporučit i rodičům,kteří mají děti.. Aspoň se takhle vrátí do svých dětských let..

Sally Hansen 320 Fuchsia Power

2. března 2016 v 15:28 | Blondie |  RECENZE LAKY
320 Fuchsia Power
Krásný jednoduchý lak značky Sally Hansen. Můj první dražší lak,který byl mnou pořízen. Nicméně barva samotná je opravdu překrásná. A ačkoliv v lahvičce působí o odstín světlejší,tak na nehtech je malinko tmavší. Ale mne osobně to jednoduše nevadí. Na druhou stranu jsem i docela zvědavá jaká jeho bude výdrž,přesto mám doma již jeden produkt od této značky a ten se mi příliš neosvědčil.
Nicméně lak bych pořízen v DM prodejně,kde lze sehnat v každém městě. Lahvička je úzká oproti jiným lakům,štětec je plochý,tak se s ním lépe natírá. Jeho krycí schopnost je hned po první vrstvě,což je výborné. Ale jak říkám uvidím co vydrží. Nicméně lak na mě udělal dojem nejen v krámě ,tak i sám o sobě je krásný.