Duben 2016

Odstínové trendy 2016

26. dubna 2016 v 20:06 | tynkynail |  moje články
Přeji všem krásný večerní den,

jelikož je teprve útery a trendy nehtů na rok 2016 jsou již zadány. Tak i přesto jsem dám těch pár šesti barviček,které letos frčí. Snad tento článek budete brát,tak jak je napsán. Pokud-li se vyskytne kritika,beru ji a příjmu tak jak je. I když u moc nemusím,tak ji přijmu. Beru to,jako rady :)
tynkynail

Jelikož trendy nehtů a různé barevnosti jsou již na trhu.Tak až nyní s k nim dostávám.Pevně věřím,že za další rok tomu tak již nebude a budu Vás snad,doufejme informovat mnohe dřívě než je tomu teď. I když trendy jsou různé a barevnost a pestrost si své nevybírá i přesto jsou to trendy a barvy,které se neústále vrací a mění. A to také platí nejen u Nail Art,ale také i u samotné kosmetiky a celkově co se týče líčení. Své určitě o tom ví i kosmetičky,které se touto tématikou zabývají. Nicméně k samotným barvičkám,které se nyní nosí. Ačkoliv jsou takové ty běžné co se na jaro,léto i podzim zimu nosí,tak jsou stále a stále nové a jinka vyrobené barvy.

Zde máte pár berev,které se nyný nosí na rok 2016,i když jich je mnohem víc.Tak jich tu dávám jen pár jako typ.


Jak jsem již v předešlém článku psala,barev je šest né každé barvy se budou hodti ke všemu. A také každá nositelka učitě bude vědět,jak tyto barvy nosit a k čemu se budou nejlépe hodit.Upřímně mé oblíbené barvy by se našli i v těchto sedmi barvách a to je - světle fialová,nebo-li šeříková, hnědá,která by se dala zařadit do neutrálních barviček,ale také svetlé růžová jako sakury kvítky a i trochu té červené barvy,nebo-li rudé. K ostaním barvičkám jsem nějak ještě nenašla cestu. Tak uvidím,kdy k těmto barvám dojdu :)
A jdeme na to !


Kousky jara...

22. dubna 2016 v 19:20 | tynkynail |  moje články
Ahojky,všem přeji krásný slunečný den,

ukrytá má druhá vášeň a to focení překrásných květin,které se v jarním období naskytnou. Líbí se mi neskutečně růže a to ať jsou jakékoliv - růžové,červené nebo vypěstované oranžově nebo rudě červené,ale nikdy abych k Vám byla upřimná nikdy v životě jsem neměla modrou. Vím,že je to odrůda ,která je dražší než ty běžné,ale jsou táák překrásné.


Nicméně mne zaujali nějaké kytičky opět a to jsou úžasné tulipány,které určitě znáte i v jiných barevných kombinacích. V minulých jarních fotkách jsem určitě psala,že tulipány by jste našli žluté,červené tak i v jiné barvě.
I samotné tulipány vypadají kouzelně,nemyslíte ?

Zeleno-růžová manikúra s černobílým motýlkem

22. dubna 2016 v 15:11 | tynkynail |  Jaro
Dnes je konečně pátek,

a já se dnes dostávám opět k blogu jako takovému. Naposledy jsem zde byla v pondělí,kdy jsem dala nový vzhled. I když se někomu bude zdát takový lehký až nudný,tak mne se líbí. Nicméně blog jako takový mám již 7 rok. Utíká to jako voda a to i když blog prošel mnoha změnami. Nicméně našla jsem v tom a to nail. Upřímně i když to jednoduché,tak i ta pečlivost a snaha mít něco pěkné,tam opravdu je. A pokaždé jsem ráda,když má práce je vidět a mám z ní radost.
I když nehty možná někoho zajímat absolutně nebudou a nemají ani zájem číst tyto články,tak já Vás samozřejmě nenutím do ničeho. Pokus se zajímáte o nehty jako já,tak buďte vítáni. S laky na nehty mě to baví.. Druhů a různých barev,které jsou nyní k dostání je neuvěřitelné množství.Je spousta značek,které mají různé barvy,některá je dražší a některá naopak levnější. Z těch levnějších bych určitě řekla že je asi miss sporty,kterou mám já osobně velice ráda a to nejen laky,ale také by se do toho dalo zařadit i tužky na oči,ty jsou také celkem fajn.


Změna

18. dubna 2016 v 19:04 | tynkynail

Čau,

trochy změny v desingu vůbec neuškodí. Chtěla jsem změnu a tak sem se ji aspoň trochu snažila udělat. I když nevím jestli se povedle,ale tak snad jo.

Myslím,že je to takové jednoduché a i když to neni takové to profi co mají většina blogu dělané,tak i ta snaha se dá ocenit.

Tak snad se líbí nový vzhled :)

Vaše tynkynail


Kousek jara..

17. dubna 2016 v 17:43 | tynkynail |  moje články
Občas,když se člověk nudí tak je někdy obtížné vymyslet co by dělal nebo co mi mohl podniknout. U mě to bylo tak,že jsem vyšla na zahradu,kde vše už je hezky zryto a připraveno na sázení a já si tak šla kolem skalku,kde jsou kytičky a vše začíná překrásně růst. A tak jsem vyfotila pár kousnu,které aspoň trochu s jarem souvidejí.

Snad se Vám mé kousky budou líbit :) Tedy alespoň doufám...


Bláznivá manikura

17. dubna 2016 v 10:00 | tynkynail |  Jaro
Jak se říká v jednoduchosti je krása a já to chtěla podtrhnout takovými letními barvami. Ačkoliv se barvy někomu líbit nemusí,tak mne se naprosto líbí. Každý nehet je jiný,čímž se musela použít pět úžasných barev,které mi přijdou na jaro vhodné.

Na malíčky jsem použila zelenou barvu,která má lehonke a neviditelné třpytky. Prsteníčky zdobí žlutá barva,která mj připomíná zářivé sluníčko. Myslím,že je to fajn.
Dalším a následující barvou je ruzova, která zdobí prsteníčky. Je to taková ta barbie růžová :D . Ukazováčky zdobí temně fialová, která je naprosto úžasná a jsem zvědavá jak bude vypadat na nehtech,když bude nalakovaný na všech nehtech na rukou. A poslední barvou je matně červená. Je kouzelná,ale já ji přelakovala bez barvym lakem,aby ladila s ostatními které se lesknout.

V závěru barvy vypadá takovým jarním až bláznivým dojmem. A to se mi právě líbí,že s laky na nehty se dá tvořit a zkoušet nové a nové vytvory, pokusy a mnoho další.


Království železnic

16. dubna 2016 v 13:20 | tynkynail |  moje články

Ačkoliv to píši o požděně,tak se doufám nic nestane :)

Dne 10.4.2016 jsme vyrazili do Prahy - Království železnic. Vydali jsme tam z důvodu nehezkého počasí,které právě bylo. Cesta byla sem tam deštivá ,ale nakonec se počasí umoudřilo a bylo pouze pod mrakem. Musím Vám lidi říci,že Praha mi přijde hrozně veliká i když se to možná někomu zdát nebude. Do Království železnic jsme asi projeli skoro celou Prahu,nebo se mi to jen zdálo. Království železnic by jste našli na Smíchově. Po dálnici je to cca hodina cesty + nějaké to cestování pro samotné Praze,než jsme to našli. Upřímně v Praze bych asi bydlet nechtěla,tím se nechci dotknout lidí,kteří v Praze žijí a bydlí tam.
Nicméně cena vstupného činní 260,-Kč za osobu,samozřejmě za dospělou osobu. Za děti bohužel nevím kolik cenově. Jedině na stránkách > Království železnic < .
Pokladnu jsme našli a tak vstupenka koupena byla. Následně jsme museli vyjít z pokladny k jezdícím schodům,které vedli k vstupu do Království železnic. Také si uvnitř můžete odložit své věci jako je bunda,batoh atp. Myslím,že za skříňku se platí asi 10,-Kč,ale tím si nejsem 100% jistá.
Uvnitř je to velké,celé je to moc pěkné a zároveň obdivuji lidi co tento projekt postavili. Nicméně u každého jednotlivého území střídá den i noc,jako ve skutečném světe a ty různá světélka ,domy a mašinky svítí,tak vypadá kouzelně a stvořitelé si museli opravdu vyhrát. Dokonce i samotná auta,se tam pohybují po silnicích.
Království železnic obývá dvě patra a strávíte tam cca 3 hodiny. Pro malé i velké si myslím,že je to taková relaxace pro dospělé,kdy si odpočinou od každodenních starostí a děti uvidí aspoň něco jiného než je počítače a mobilní telefony. Pro každou rodinu výstavu doporučuji.
Můžete tam jít s kýmkoliv. Aspoň uvidíte a možná i oceníte šikovné ruce,které výstavu Království železnic postavili.

A abych nezapomněla říci,tak mě osobně jakožto holce se mi to moc líbilo a doufám,že i příteli. Nicméně za kousek radosti a pohody stačí jen výlet,který stojí za to vidět.
A co týče cesty zpět,tak jsem se také stavili v nákupní centru Černý most a to v IKEA obchodě a koupili si tam krásné voňavé svíčky,které tak úžasně voní a to i když jsem pak přes ty různé vůně skoro přišla o hlas. Hold se člověk musí trochu objevovat,když chce mít člověk něco hezkého doma ,ale také i další věci jsme koupili,ale to Vám tu psát nebudu. Byli bychom tu asi do půlnoci :D .


Labyrint: Zkoušky ohněm

13. dubna 2016 v 14:00 | tynkynail |  moje články

Žánr: Sci-fi , Akční, Thriller
Rok: 2015
Režie: Wes Ball

V prvním díle ,což byl Labyrint: Útěk,tak nyní přichází druhý díl toho filmu a to Labyrint: Zkoušky ohněm.

Hned na začátku filmu se Thomas a jeho přátelé dostávají na další neznámé místo,o kterém si přátelé Thomase myslí,že jsou zachráněny a čeká je lepší život. Ale Thomas se v místě,kde se nachází něco nezdá a nelíbí.
Snaha o to zjisti proč jsou tam,kde jsou je sice na začátku marná snaha,ale každé ale má své vysvětlení...

Thomas a už jeho nový kamarád,naleznou mísnost kam se vozí těla do tzv. labratoře kdě těla zkoumají a také je mají povšena za hadičky. Nicméně Thomas zjistí,že tam kde jsou je Zlosyn od kterého se snaží útect.

A právě v onu dobu vše začíná...

Snaha útect před Zlosynem a najít pravou ruku,která sídlí v dalekých horách,za kopci a přes poušť. Kde venku za branami Zlosynu na ně čeká nebezpečí. Zombie,kterému nevadí světlo které kousne a člověka kousnutí přemění.

Nicméně film sám o sobě je velice pěkný. Myslím že mohu doporučit jak tento film,čili díl druhý tak i díl první,který byl taktéž zajímavý.

Film doporučijiRimmel London - LOOSEY GOOSEY DANCIN ( 462 )

12. dubna 2016 v 16:00 | tynkynail |  Recenze
Krásné úterní odpoledne,

ačkoliv někteří jsou v práci nebo někteří se věnují už doma svými ratolestem a taky muži. Tak i přesto na chvilku usedám k počítači a píši Vám tento nevinný článek,který buď pro někoho bude přínosným nebo taky nemusí být.

Nicméně o čem chci dnes psát. Jak již v nadpise je uvedeno značka RIMMEL LONDON,která tu je už velmi dlouho. I když ke značce této jsem došla až teprve nedávno. Zvolila jsem si na zkoušku takový travnatě zelený odstín,který mi malinko přijde netypický na nehtech. Odstín a jeho název je LOOSEY GOOSEY DANCIN v odstínu 462. Název je velice zajímavý to Vám musím uznat.
Nicméně samotný lak na mě působí takovým netypickým dojmem až zvláštním. Nevím,možná je tu zelenou sytou barvou,která na mě volá ,,Halo,kup si mě" . No co myslíte ? Voláním od této barvy mě nenechalo chladnou a tak přistála u mě mezi ostáními laky. Tož mi připomíná,že kdysi jsem už jednu takovou netypickou barvu měla,ale bohužel dlouho nevydržela. Po nějaké době totiž velice rychle uschla a to jsem se o ní dobře starala. Škoda. Ale abych se vrátila zpět k odstínu o kterém chci dnes psát. Tak jdeme na to J .
Odstín zelený je velice pěkný. Připomíná tu zelenou trávu,která nám roste u domu nebo polích,kterou třeba vidíme na fotografiích. Nicméně každá odstín,respektive barva má své plusy a mínusy a totéž platí i tomto odstínu. Barva je naprostou úžasná. V lahvičce působí tak nějak tmavým dojmem i když se na nehtu tváří o odstín světlejší. Ale co se týče její pigmentace,tak v lahvičce je super,ale co se týče na nehty. A to se dostávám ke dvou takovým mínusům této barvičky.
Prvním z nich je,že je pigmentace barvy na nehtu je skoro nulová,což znamená že na první vrstvu nelze spoléhat. Poněvadž barva skoro nekryje. Takže je dobré použít vrstvy tři. Což mne u této barvy velice mrzí L . A dalším takovým menším mínusem je,že po odlakování zůstávají zelené flíčky,které nejdou odlakovat ani,když jste použili před samotným lakováním Top Coat. Je to škoda,že takhle moc barví ale na druhou stranu ukazuje trochu kus ze svého pigmentu.

Každopádně barvu jsem zakoupila v obchode DM.Cesta kolem mě zkrátka vtáhla dovnitř J.

Cena: 44,90,-Kč

Puntíky se zmrlinou

11. dubna 2016 v 14:11 | tynkynail |  Jaro
Jednoduchý a přitom skoro jarní motiv. Myslím si,že tato manikúra nezklame a ani nějak nenadche. Je to manikúra,kterou zvládne naprosto každý. Tuto manikúru jsem zvolila z důvodu jednodnoduchosti a zároveň nenáročnosti.

A proč jsem zvolila tuto manikúru? Zdála se mi být taková veselá a navíc plná barvíček,které k jaru patří. Červené puntiky s bílými tečkami mi přišli jako ta létající beruška,která sem tam kolem nás proletí s tím svým drobným tělíčkem a ačkoliv beruška má černé tačky ,tak já zvolila raději ty bílé. Sice je to u berušek divné, ale v mém případě je to ok.Přece je to jen na nehtech a tam se může vše :) .. Červeno-bílá kombinace je na malíčku,ukazováčku a palci,zbývající dva prsty jsou natřeny lakem světle růžovým i když se na nehtu tváří bíle. Ukázováček zdobí kombinace bílo-červené. Prteníček jako jediný zdobí jiný motiv než jsou tečky a to je právě ta chutná zmrzlina na kterou se všichni těšíme,teda doufám.

Na zmrzlinu jsem volila dva typy barev hnědé a to světlé a tmavé barvy. Ačkoliv nejsou vidět obě barvy tak opravdu jsou. To je kornout zmrzliny. Na tři barevné kopečky byli použity laky zelené,žluté a růžové barvy. Zelená je je jako pistácie, růžová zmrzlina ta je jako jahodová a co se týče žluté tak mi připomíná barvu banánu.

No a na závěr zelého procesu byl použit gelový Top Coat.