Květen 2016

Essence . odstín 23 ( wonderfuel )

19. května 2016 v 10:00 | tynkynail |  RECENZE LAKY
Krásný čtvrteční den přeji,

dnes je čtvrtek a tak Vám opět dnes přináším rezenci o laku ,který je od značky Essence. Essence dle mého má moc hezké laky ale také i barenou škálu samotných laků.
Samozřejmě laky o Essence si až tak moc nekupuji,poněvadž jsem k nim nepřilnula jako je tomu u Miss sporty. A konečně se dostávám k samotnému laku.

Samotný lak na nehty je nádherný,kouzelný a ta jeho matalická barva,která v sobě má kousek modrého odlesku je pěkná. Odlesky jsou k vidění i na samotných nehtech,což vypadá vzhledově hezky. Nicména samotný lak jak jsem již řekla má v sobě kousky modrého odlesku. Lak jako takový je v bravě matalalově fialové. A samotná barva se mi vcelku i líbí.Jinak bych si ji nekupovala :) .

Hustota a pigmentace laku je ok. I když se v lahvičce samotný lak tváří,že je docela dost pigmentovaný,tak i přesto na samotné nehty se musí použít vrtsvy tak dvě někdy i vrstvy tři. Vrtvení na nehty si každý samozřejmě může určit sám,jak moc to chce tmavé nebo naopak světlé. Já jelikož mám barvy ráda syté a hezké,tak jsem použila vrstvy tři,které mi vyhovují více.

Co se týče samotného štětečku,tak ten je plochý není ani silný a hubený,zkrátka tak akorát. Na nehty se nanáší lehce a dobře a žádný problém s tím není.Velké množství barvy steče kolem nehtu. Na to velký pozor. Lak usychá tak cca 10 minut. Lak bych zakoupen v obchodě Dm,ale možná i v obchodě Rossmann by tento odstín mohli být,ale tím si nejsem úplně jistá.

A na závěr sem vždy použila Top Coat,kdy manikúra déle vydrží i když co se týče samotné výdrži. Mě vydržel zhruba týden na nehtech,pak se nehezky olupoval a lze ho sloupnout i nehtem.Každopádně k samotnímu laku jako takovému nemám žádné výtky.

Miss sporty – odstín 380 ( neonová pink)

17. května 2016 v 16:00 | tynkynail |  Recenze
Přeji všem hezké úterní odpoledne,


Jelikož je teprve úterý a tak jsem se rozhodla napsat opět nějaký článek o laku,který se mi líbí nejen barevně ale také i na samotných nehtech. Jedná se o lak o značky miss sporty,která možná pro někoho oblíbená a pro někoho naopak odpudivá. Je fakt že laky jako takové miss sporty má pěkné. Jak odstínově tak bych řekla že i pigmentově. Ale co se týče kosmetických produktů,které patří na obličej ,tak ty mne příliš nezaujali a upřímně to si raději vybírám z jiných značek.


Nicméně jdeme hovořit o samotném laku jako takovém. Značka miss sporty jak mnozí víte je známá svými širšími a plochými štětečky,s kterými se mě manipuluje velmi dobře i když někdy mám s nimi problém,když zrovna nejsem ve své kůži tak to mě děsně štvou. No,každý den není je růžový a skvělý.

Každopádně samotná barvička je kouzelná a mě uchvacují ty kousky lesku,které jsou lehce namodralé až trochu nafialovělé odstíny. I když samotná barva je růžová. Ačkoliv na samotné fotce se bude tvářit malinko tmavě,než je tomu na nehtech. Nicméně lak jako takový je hezký,pigmentovaný a i trochu kryje hned na první vrstvu. V mém případě dávám vrstvy dvě,aby mi na nehtech déle vydržel ,ale to Vy dělat vůbec nemusíte. Barva odpovídá tomu tak jaká je v lahvičce,tak taková přesně je i na nehtech,což se mi třeba u jiných barev nestává.


Samotná barva bez Top Coatu je celkem lesklá a i ty odlesky by jste na nehtech našli. Na nehty se nanáší dobře a není s tím žádný problém i když sem tam se objeví lehce i na kůžičce. Tedy pokud jste stejně nešikovní jako já J . K samotné barvě jako takové nemám co vytknout. Vydrž na nehtech je cca týden a pár dnů. Déle bych lak nedoporučovala.poněvadž oloupané nehty nepůsobí tak přitažlivě jako nehty krásné a celistvé.

Lak miss sporty- odstín 151 ( rudá červená)

11. května 2016 v 14:00 | tynkynail |  Recenze
Krásné středeční odpoledne přeji,


ačkoliv je teprve úterní,tak pevně věřím a doufám že to všem v pracovních povinnostech utíká. A jak jsem již napsala je úterní,což doufám že to Vám všem ten týden uteče ať si aspoň trochu odpočinete. Nicméně o čem dnes budu mluvit.
Dnes Vám něco povím jak již v nadpisu je uvedeno. Jedná se o lak od miss sporty,kterou má rádo jen většina lidí. Lidé,kteří tuto značku nemají v lásce nebo jim nepřilnula k srdce,tak je neodsuzuji ba naopak. Ne každý musí mít rád stejné značky. Jsme přece jen lidi J .

Každopádně abych hned v úvodu něco o této značce napsala. Miss sporty má velkou škálu barevných laků,matné lesklé.Laky které jsou průhledné nebo průhledné + k tomu mají složku navíc. Třeba 3v1 nebo 5v1 nebo také něco na posílení nehtů a také i na lámání nehtů. Musím říci,že s touto značku jsem velice spokojená. Zatím mne nikdy nezklamala co se týče laků na nehty. I když jejich laky mají silné štětce ,tak i přesto mohu říci že s nimi nemám problém. Také by jste u této značky našli jako u jiných tužky na oči,make-up či pudr,rozjasnovač. Nicméně zakoupila jsem si jednou make-up + balzám pod něj a musím říci,že z toho jsem byla velice zklamaná. Balzám voněl jak vteřinové lepidlo a make-up se drolil na obličej. Nevím,asi make-up a ostatní si moc asi kupovat nebudu. I když pudr o této značky mi vyhovoval. A to by bylo tak ve zkratce vše. A teď konečně k samotnému laku,o kterém dnes budu hovořit.


Samotný lak na nehty od značky miss sporty je velice pěkný. LASTING COLOR Gel Shine je v podobně gelové konzistence. Se samotným lakem se manipuluje velmi dobře. Tento lak lze zakoupit v DM a Rossmann prodejně a i v dalších drogekových prodejnách. Na nehty se nanáší velmi dobře i když je znáno,že tato značka má ploché ale silnější štetečky. Lak působí v lahvičce trochu tmavším dojmem ,ale na samotných nehtech je jen o malilinko svěltjší. Tento odstín bych zařadila do takové rudé až tmavě krkavé barvy.

RIMMEL LONDON Step 1 (COOKTAIL PASSION )

3. května 2016 v 15:39 | tynkynail |  Recenze
Krásné slunečné,úterní odpoledne,

tak dnes je teprve úterý.Mohl by tento týden co nejrychleji utéct. To by bylo i fajn,ale můžeme pouze doufat a věřit ,že týden opravdu uteče. A pak se jen těšit na víkend,na který určitě spousta z Vás čeká. I když si tak říkám,že zas víkend uteče tak neskutečně rychle,že to snad ani možný není .
A jelikož je teprve úterý,tak i dnes opět usedám k samotnému počítači a opět píši. Dnes Vám budu psát o laku,který jak již se napovídá v samotnému nadpisu,že se bude jednat o lak,který pochází o RIMMELU. A hned v úvodu musím říci,že je úžasná barva,která mne okouzlila hned na poprvé.


I když musím uznat,že z této řady nových gel laků mě uchvátili i jiné barevné odstíny. Ale na druhou stranu jsem chtěla na zkoušku zkusit aspoň ten jeden. Co bych Vám tak mohla říci. Nuže,lak je velice krásný,i bez Top Coatu je docela lesklý,ale i tak raději byl použit Top Coat pro lepší výdrž.
Nicméně samotný lak ,který působí v lahvičce takovou broskvovou barvičkou a musím říci,že je takový o malilinko světlejší než na samotných nehtech. I když na fotografii,která je pod tímto článkem tak takový rozdíl vidět není. Před samotným lakem,čili tím to barevným lakem v odstínu COOKTAIL PASSION od značky RIMMEL LONDON,která má i jiné barevné odstíny. Od světlých až po tmavé. Samozřejmostí také je,že k těmto lakům je potřeba i jiný Top Coat než jen obyčejný. RIMMEL k barvičkám dala i svůj Top Coat,který není určen pod UV lampu což je skvělý.

Novinky: Duben

2. května 2016 v 14:00 | tynkynail
Přeji vše krásné pondělní odpoledne,

mnozí z nás jsou již v práci, nebo už právě jsou doma se svými dětmi. Jako každý měsíc se snažím přidávát nové novinky,které mne osobně zaujali a které byli mnou koupeny. Opět se to bude týkat překrásných laků na nehtů,které se neustále mění. Nejen trendově ale také barevně. Barviček je spousta a opravdu je i někdy težké si vybrat tu svou.

Každopádně novinky za duben budou zde po tím to článek a co se týče recenze. Ty dodávám později. Každý lak na nehtech jinak drží a také se jinak chová. Tak snad a pevně věřím že se Vám tyto novinky budou líbit.


Značka,kterou jsem nikdy neznala ale až nyní si cestičku ke mě našla. Dva laky na nehty jsem zakoupila v obchodě Rossmann a ostatní mi byli dovezeny ze zahraničí od přítele. Laky mají hezkou pygmentaci a všechny čtyři mini laky se krásně lesknou až na ten větší ten je matný,což mi nevadí. Laky jsou značky Rival de loop
Ceny těch dvou laků si bohužel nepamatuji.


Opět laky nehty,které jsou Gel effect duo,což jak vidíte na fotografii. Z každé strany je lak a poté z druhého konce třpyt. Tyto laky od té samé značky Rival de loop se dají navzájem kombinovat,což se mi velice líbí a jsou i když jejich pygment nic moc. Lak se musí nanést na nehet alespoň vrstvy tři. Jeden duo lak mi byl také dovezen ze zahraníci i s těmi lepíky. Zbývají laky zakoupeny v prodejně Rossmann.

Ceny dvou laků si pamatuji jen trochu - asi 44 ,-Kč