Červen 2016

Flormar - M15 Highlighter

27. června 2016 v 14:11 | tynkynail |  Recenze
Ahojky všem,
dnes je pondělí a jak už to tak bývá i nový záčatek nového nebo spíše dalšího pracovního týdne. A i když dnes není zrovna nejlépe,tak pevn věřím i ten dnešní si snad nějak zlepšíte.
Nicméně dnes budu hovořit o značce Flormar.

Samotná značka Flormar byla založena už v roce 1970 v italském Miláně. Miláno je moc krásné,plné kultury a takové jednoduchosti. Snad se tam někdy vrátím. Tato značka dekorativní kosmetika,která má laky na nehty a o dalších produktech prozatím nevím. Tuto značku se objevila nedávno :) ...
Nicméně dnes budu hovořit o jednom laky,který byl zakoupin tuším v obchodě Rossmann. Byli zakoupeny dva z této značky jeden v barvě černé a v druhé v barvě žluté. Ale dnes se budu bavit o laku žlutém,které je v odstínu M15 Highlighter. O druhém budu hoviřit někdy jindy,,prozatím" vyzkoušen není.

Lak M15 mi připomíná jarní barvu,která mi tak trochu připomíná střed květin,které rostou. Lak jako takový je v matném tónu,ale myslím,že pokud by by přetřen bezbarvým lake,čili Top Coatem tak se lak neskl a rozzářil. Barva mi připomíná citrónovou barvz. Ale přece jenom se jedna vada na kráse tohoto laku objevila. Bohužel lak nevoní přiliš hezky,voní tak nějak netypicky. Jinak se na nehty nanáší bez poblému,lehce klouže štěteček po samotném nehtu. Štěteček je užš,rychle schne cca do 5ti minut. Pigment je vcelku dobrý i když kryje tak na 1-2 vsrtvu,podle toho jak kdo to má rád.
Výdrží tak týden. Jiné problém,námitky či jiné věci s lakem nejsou.

Rimmel London - 203 Lose Your Lingerie

20. června 2016 v 15:24 | tynkynail |  Recenze

Značka Rimmel London je kosmetická londýnská značka,která byla založená už v roce 1834. Jeho zakladatelem je Eugene Rimmel.Značku Rimmel nalezneme v obchodech DM, Rossmann, Sephora a v dalších obchodech. Co se týče produktů ,které bychom tu našli, tak se jedná o stíny,pudry,řasenky,make-upy,laky a další. Nicméně nemohu posoudit jaké mají pudry a vše co se používá na obličej,ale laky zatím mohu říci,že jsou super. Hezky drží a není s nimi problém. Prozatím vydrž jejich týden,tak jak tomu je převážně u všech laků.

Ale dnes se budeme bavit o krásné a světlé barvě,která se nese v odstínu 203 -LOSE YOUR LINGERIE. Tento odstín je jemný,světlý a nebije do očí,což je třeba dobré pro ty,kteří nemohou v práci nosit příliš křiklavé barvy. Jeho obsah/hmotnost : 8 ml ,jen bohužel cenu si už nepamatuji. Co se týče pigmentace,ta ji nemám co vytknout. Hezky kryje při první vrstvě a jeho štěteček je silnější plochý. Na nehty se nanáší rovnoměrně a když se omylem nalakujete kůžičku,tak snadno jej odlakujete. Lak usychá v celku rychle,aby taky ne,když to má být za 60 sekund suché J .


A co k tomu jen dodat je to,že lak dobře drží,výdrž je týden podle toho co děláte,leskne se i bez Top Coatu a na závěr značku Rimmel mam vcelku i ráda,co se týče laků na nehty,,zatím".

Dermacol - 14 Neon Kiss

20. června 2016 v 14:48 | tynkynail |  Recenze
Značka Dermacol je naše stále česká značka,která se zaobírá produktami,které jsou převážně určené na pleť. Nalezli by jste produkty make-upy,puudry a také korektory.Možná i nějaké stíny tužky na oči + nějaká ta báze pod make-up či oči. Svou liceci i Dermacol získal až v roce 1969,kdy se mu podařilo prodat v Hollywoodu. Také bychom našli krémy pro mastnou a suchou pleť i problematickou. Ale co týče laků na nehty.Má pouze jedné barvy a to buď světlě nebo tmavé,moc barevných jsem ještě nikde neviděla. Ale nyní na měsíc červen 2016 si pro nás Dermacol přichystal nenové laky,které jsou krásné,hezké. Super se s nimi natírá na samotný nehet a jejich pigment je tak ok. Zatím jem je viděla puze u prodejen DM. V obchodech Rossmann nevím.

Odstíny neonových barev: 03 Neon Pink
14 Neon Kiss
18 Neon Aloha
19 Neon Bikini
20 Neon Malibu
21 Neon Rio
22 Neon Tropez
23 Neon Mai Tai
24 Neon Hawai
25 Neon Sunrise


Laky,které byli zakoupeny mnou a o kterých tu určitě 100% uslyšíte jsou odstín: 03 Neon Pin, 14 Neon Kiss , 21 Neon Rio . Další oststíny barev naleznte na stráckách ZDE

Nyní Vám povím něco o laku s názvem 14 Neon Kiss. Lak jako takový je malý a na svou cenu mi přijde docela drahý oproti jiným. Nicméně lak i v takto malé lahvičce je velice roztomilý na druhou stranu. Lak byl pořízen v obchodě DM. Jeho Objem / hmotnost: 5 ml a jeho cena: 39,00 Kč. No pokud chcete mít hezké nehty,tak se asi něco objetovat musí. Nicméně lak sám o sobě již v lahvičce působí jednoduchým a hezkým neonovým dojmem. Na samotné nehty se nanáší rovnoměrně a když si nechtěně kápnete vedle na kužičku,tak snad se dá dolů ,třeba odlakovačem na nehty. Má malý,drobný štěteček,který je do kulatého tvaru. Jeho konzistence je v pořádku a není s ní nějaký problém. Po nalakový je dobré nanést i Top Coat,kdy se samotný nehty ještě více roztáří a působí tou letní atmosférou. Lak mi na mých nehtech vydržel cca týden a pár dnů,poté se pomalu začal loupat. Z mého pohledu bych doporučila všem,kteří mají rádi právě tyto neonové kousky,které mi přijdou tak trochu bláznivé :)

Novinky za měsíc: Květen

8. června 2016 v 12:27 | tynkynail
Ahojky všem a také všem přeji hezký víkend,

hned v úvodu,bych se chtěla omluvit že tu teď nic moc nepříbývá. V poslední době se mi toho setkalo trochu víc,než jsem očekávala a pak k samotnému blogu mi nevyzbyl čas. ,,Chudák blog :( ". Ale přece jenom chvilku jsem si dnes udělala a to na přidání mých novinek z měsíc květen,který již za námi.
Tak si tak říkám,že všem studentům za chvilu začnou 2.měsíce prázdnin. To se určitě těší. Jo,taky bych je ještě brala :D .

A teď k samotným novinkám.Není toho ani moc,tak ani málo. Je to množství,tak akorát :) . Našli by se tu novinky jako jsou Rimmel London, Dermacol,Gabriella Salvet a dokonce jsem zabrouzdala i do značky S-he , u které jsem se držela zatím stranou,ale až nyní jsem si řekla,že zkoušku nic nedám a tak jeden lak od této značky je doma. Ale také určitě uvidíte i jiné značky :) No a jdeme na to !

* První značku,kterou jsem letos objevila je značka Flormar a ačkoliv se o této značce mluví již dlouho,tak ke mě se dostala až teď. Tyto tři odstíny jsou moc krásně pigmenované. První kousek je se třpytkami,které jsou tak akorát. Myslím si,že se s nimi bude manipulovat dobře. Nicméně nedělmě ukvapené závěry. Teprva čas ukáže jak se tváří . Druhým lakem je odstín v růžové barvě,není ani tmavý ,tak ani světlý. Odstín této barvy je - 475 a prozatím nemohu říci,jaká je jeho vydrž. Třetím kousek je v žluté matné barvě,které taktéž hezky pigmentovaná. Našli by jste v odtínu M15 . Je to barva,která je spíše taková citrová.Možná se mi to jen zdá,ale uvidím se bude tvářit samotná na nehtech.

* Kapky na nehty,které mají urychlit zasychání nehtů. Nu,říkála jsem si že to zkusím no a musím řící,že to docela pomáhá. Kapky byli zakoupeny v DM prodejně a značka je ESS.


Novinky na červen 2016 - obchod DM

6. června 2016 v 13:24 | tynkynail |  moje články
Ahojky všem a zároveň přeji také hezký pátek,

konečně je pátek a tak bychom s chutí měli přivítat víkend,který je právě na obzoru. A pevně věřím a doufám,že víkend snad neuteče tak jako vždycky.

Tento týden byl takový nákupní čili i novinky se našli v obchodech. Jelikož mám blog co se týče laků + nějaké té mé tvořivosti ,o kterou se sem tam pokusím.

Novinek na červen by se našlou spousty a tak bych se s Vámi čtenáři chtěla podělit o ty nějaké novinky,na kateré jsem narazila v obchodě DM. Novinky by se našlo přiměřené množtví. A to nejen laky na nehy. Novinky by se našli i pro samotnou kosmetiku,která se tu v tomto článku neobjeví. To raději přenechám beauty bloggerkám. Poněvadž do této kategorie se hrnout nebudu,,radši".

A nyní k těm samotným novinkám. V DMku jsem našla novinky,jako jsou Dermacol,Miss Sporty, L'Oéral,Maybellinem,Rimmel London,S-he a také by se tam našlo i spousta dalších. A všechn barvy vypadají naprostoúžasně,hlavně ty barvy od Dermacolu. Upřímně chtěla jsem úplně všechny,poněvadž vypadají úžasně a neměla jsem slov.Sice samotné laky jsou mini,ale kouzelný.