Červenec 2016

Crazy manicure

21. července 2016 v 14:41 | tynkynail |  RECENZE LAKY
Ahojky,
opět Vám píši o další manikúře i když bude trochu bláznivá,ale přesto je taková neutrální. Laky které byli použity + nálepky. Viz foto níže :)
Jak již v každém mém článku píši,že bez nějakých mých dvou kroku se bohužel já neobejdu. A když na ně zapomenu,tak má manikůra jde během dvou dnů pryč. U mě samořejmostí, že nehty nejprve decentně obrousím pilníčkem na nehty,poté nehty odmastím (100%) lihem. A nádledně mohu pokračovat v krocích ostatních.
V mém případě to bylo nanešení bezbarvého laku, čili Base Coatu od značky Miss Sporty,který je fajn. A poté jsem mohla začít z lakem,který jsem si vybrala (viz foto pod článkem).
Lak je jak již vidíte na samotné lahviče je od značky Avon. Laky na nehty od Avonu jsou vcelku dobré,i když je fakt, že některé zasychají déle než bych potřebovala. Nicméně co se týče tohoto laku ,čili bílého laku tak suchý do 5ti minut,což jsem byla i mine překvapená. Lak je v matné barvě,takže opět ,kdo se lze na něj nanést bezbarvý lak,který nehet rozzáří. Lak je tenkého tvaru a hustotou je ok. Co se týče nátěru,tak je dobré nanést aspon 2-3 vrstvy.
Poté jsem použila nálepky,kdo si hraje nezlobí. Nálepky jsou od značky ESS. Poté nanesen Top Coat - Sally Hansen.

Dark pink & white with flower

21. července 2016 v 14:14 | tynkynail |  Léto
Ahojky,
dnes je pondělí a právě v tuto chvíly usedám k notebooku a podělit se s Vámi o mou letní manikúru. I když je absolutně lehká a zvládně ji každý. Již z názvu je jasné,že se jedná o manikúru kombinací dvou barev: tmavé růžové a bílé. Tuto kombinaci jsem zvolila z důvodu léto,přijde mi to veselé a zároveň takové decetní.

V první řádě Vám něco napíši o samotných značkách,které byli použity na mé nehty. Jedna z nich se je velmi mladá dekorativní kosmetická značka,která je cennově dostupná a také přijatelná. Její produkty jsou: laky na nehty, produkty na rty,oči a také i plěť. O této značce jsem dozvěděla teprva až ,když mi přítel ze služební cesty přivezl tři kousky + nálapky,které jsou velmi roztomilé. Laky jsou v podobně mini laků,nebo také normálních. Laky jsou hezké,pigmentované a stačí pouhý jeden nátěr. Je samozřejmostí,že komu vyhovují dvě vrstvy dá dvě :) . Ale abych to tu neokecávala,tak značka nese název Rival de Loop Young. Tuto značku jsem zatím viděla pouze v obchodech Rossmann.
Druhou značkou,která byla použita je značka také dekorativní kosmetika. Značka nabízí produkty opět od laků na nehty,stíny na oči,tužky na očí až po rtěnky. Myslím si,že opět je to značka,která je cennově přijatelná a lze si vybrat dle svým preferncí. Nicméně je jasné,že se najdou plusy i mínusy a to u všech značek. Některé vyhovují méně,některé více. Každopádně co se týče opět laků na nehty,tak v nich nevidím žádný problém. Laky jsou hezké,pigmentované a u některých je potřeba dvě vrstvy dát. A o jakou značku se jedná? Značka Essence,kterou naleznete asi ve všech prodejnách,kde kupují kosmetické a dekorativní kousky.


Make-up REVOLUTION - 13 Cool Days

15. července 2016 v 12:26 | tynkynail |  RECENZE LAKY
Tato kosmetická značka pochází z Londýna,kde nabízí kvalitní a docela i dostupunou kosmetiku. Značka je známá především svými paletky očních stínů, u kterých si lze vybrat tu svou paletku. Kromě paletek by jste u této značky mohli vidět i samotnou dekorativní kometiku,což jsou pudry,řasenky , tvářenky a také štětce.
Také se objevují u této značky laky na nehty,které jsou hezky pigmentované a manipulace je bezproblémová. Samotnou značku jsem objevila tak před měsícem a to díky právě lakům na nehty.
Nicméně samotné prudukty,co se týče stínů,konturovacích paletek,bronzrů,tvařenek atp.,tak vypadají moc hezky.
Krásný lak značky Make-up Revolution v odstínu 13 - Coll Days. Lak je v barevě světle zelené. V lahvičce je krásný,
jednoduchý a nebíjící tolik do oči. Naopak lak působí jemně,lehce a jednoduše.
Násada se štětečkem se drží fajn a bez problému. Štěteček je tak akorát silný a je plochý. Hustata laku je fajn
a skvělá. Na nehet se lak natírá lehce,jen se na samotný nehet musí nanést alespoň 2 nebo 3 vrstvy.
A poté je dobré nanést Top Coat,který třeba zrovna máte po ruce. Já jsem třeba použila Top Coat od značky Sally Hansen. Jinak lak na nehtech vydržel 5 dnů.


Dermacol - 12 Neon Love

11. července 2016 v 13:22 | tynkynail |  RECENZE LAKYKrásné pondělí odpoledne,
opět se zde objevují po delší době a to se Vám omlouvám, že nyní na blog není tolik času,jak bych potřebovala. Nicméně dnes Vám budu psát o laků na nehty, který pochází od značky Dermacol. Od této značky nemám příliš laků ve své sbírce i když par odstínu by se našlo.
V dnešním dní Vám povím o laků z řady Neon, která byla pro hitem pro červen 2016. Jedná se o lak, který je malý sice dražší na jeho velikost, ale mě srdce neodolalo si jej nakoupit. Jak o kterém mluvím je v odstínu 12 s názvem Neon Love.
Sam o sobě lak působí velmi hezký dojmem , také je jeho braskove vypadají kouzelně. Lak jsem zakoupila v obchodě DM a jeho pořizovací cena byla 39,90 Kč. Obsah laků je pouze 5 ml.

Co se týče barvy tak je krásné pigmentovaná. Dobře se na samotný nehet nanáší a schne cca 10-15 minut. Co se týče štětečku,tak je sice drobný ale v silnější a také kulatý,takze manipulace je fajn. Co se týče samotné barvy ,tak je ve světlejší červené barvě a musím říci ,že je fajn i když červené moc nenosí tak s touto barvou spokojenost a stěžovat si snad ani nelze. Dalším takovým plusem vidím v tom, že lak výdrží týden a kousek. Poté se začne loupat jako všechny laky, které jsou déle jak týdne.

Prozatím jsem u tohoto laků žádné vady na kráse nenašla . Myslím, že tento lak mohu doporučit těm ,kteří mají rádi barvy v neonových tónech a jsou opravdu neonky jak mají být .

Odstín: 12 Neon Love
Cena: 39,90,- Kč
Plusy: Dlouhá výdrž, bezproblémové lakování na nehty,pri použití Top Coatu se lak rozzáří ,lesklé
Minusy: prozatím žádné nebyli nalezeny