Září 2016

Závěr laku na nehty: Rimmel London: 044 - ROCK N SPARKLE

27. září 2016 v 11:48 | tynkynail
Krásné slunečné útery,

Opět usedám k notebooku a chci Vám říci něco dalšího o laku od Rimmel London v odstínu - 044 ROCK N SPARKLE. V minulém článku jsem Vám ho lehce představila > ZDE


A dnes Vám o něm něco bližšího povím. Na začátku lak vypadal kouzelně, krásně a neměla jsem slov. Lak se na samotné nehty nanáší dobře bez obtíží a hezky přilne. Délka schnutí je poměrně krátká ,takže nemusíte ani čekat dlouze. Mě uschnul cca do pěti minut. Lak sám osobně bez nanesení Top Coatu se leskl, ale po nanesení Top Coatu se lak rozzářil více, než tomu bylo bez něj.
Lak má hezký pigment, hustota je fajn a bez problému. Vydržel mi zhruba 4 dny při běžném opotřebení. Jinak na závěr bych chtěla říci, že bude hezký nejen teď na podzim,ale také i vánoční svátky Usmívající se
Tynkynail

Proč?

22. září 2016 v 18:34 | tynkynail
Krásný večer všem přeji,
Jak jste si mohli povšimnout , tak moc času na blog nemám a to mne velmi mrzí. Matně si vzpomínám, kdy člověk chodil pouze do školy a žádné starosti neměl. Maminka uvařila,vyprala a teď si člověk musí starat. Hold dospívání je někdy složité ale za to život se s Vámi nemazlí a tomu nebylo ani ve studiích. Jednoduše život si uděláme takový jaký je a jaký si mi ho sami vytvoříme. Někdy nad tím vším přemýšlím, že někdy je život velmi těžký ale když si člověk uvědomí, že vlastně může být rád, že má mámu a tátu a také ostatní příbuzní co pomohou, tak si vlastně uvědomíte,
že máte štěští, že jste jejich.
Osobně si myslím, že dnešní svět velmi zkažený. Lidi si závidí, nadávají a další jiná vulgární slova, která za nás když jsme byli dětmi vůbec nedělo, nebo možná dělo ,ale kdo ví. V tu dobu jsme byli malými dětmi. Bohužel si nyní uvědomuji, že lidé raději posadí své děti na notebook či počítač, nebo také tablety a mobilní telefony , aby od svých ratolestní měl klid. Jen mi mozek nebere , proč ? Myslím si, že lidé jsou příliš zaneprázdnění tím, že se snaží být v pracovních povinnostech tak dobří, že někdy si i myslím, že zapomínají na své děti. Možná to je jen má domněnka, ale pravdu zná však každý sám.
Dále si matně vzpomínám, že jako malá jsem svému tátovi pomáhala stavět i když mi to nešlo ale byla jsem venku a dnes? Nevidím skoro žádné děti aby pobíhali venku. Je pravda a chápu i rodiče, že svět je nebezpečný a krutý. Jak jsem v minulém odstavci napsala, lidi si závidí co mohou . Možná všichni nejsou stejní jak se mi zdá, ale někdy se domnívám, že tomu tak je ,nevím.
Nuže, nyní jsem se trochu rozepsala o tom se mi moc na tomto světě nelíbí a teď se jdu věnovat recenzi na Dermacol.

Přeji všem pěkný večer,
Tynkynail

Rimmel London: 044 - ROCK N SPARKLE

22. září 2016 v 18:14 | tynkynail |  RECENZE LAKY
Krásné čtvrteční odpoledne přeji všem,

V dnešním článku bych Vám něco ráda pověděla o laku, který momentálně zkouším. Lak jak již v nadpise je uvedeno , že se jedná o lak na nehty od značky Rimmel London. Jak možná víte či nevíte, tak tato značka je má oblíbená. Má spousta barev na výběr, což se mi velmi líbí a jen stěží by člověk odolal pokušení . V mém případě jsem neodolala laku s odstínem 044 - ROCK N SPARKLE. Lak působí tmavším dojmem a až nyní jsem jej zkusila vyzkoušet. Myslím si, že je vhodný právě na podzim , který nyní začal. Přesněji už včera 21.9.2016 a než se nadějme budou i Vánoce a o dárcích ani nemluvím. Bohužel ještě žádné nemám.. Nu, to jsem pouze odbočila , ale to snad nevadí.

DM: Novinky

20. září 2016 v 19:36 | tynkynail
Dnešní den mi přišel velmi zvláštní, i když nevím čím to. Spánek byl všelijaký a den byl napůl ospalý, ale i přesto jsem si udělala chvilku , kdy nákupy jsou aspoň trochu osvobozující a to i když je opravdu nesnáším… V dnešním dnu jsem zavítala po delší době do prodejny DM, kde jsem se rozhlédla po něčem novém a ejhle. Vykoukl na mě nový stojan od Trend It Up. Upřímně tuhle značku jsem nikdy v životě neviděla, neznám ji , takže je to pro mě úplně nové,což je dobře ale na druhou stranu , mě to tam bude táhnout opět si pro něco hezkého dojít. No jo,to jsem hold celá já a v mém případě se asi nezměním. Nicméně kup byl i od jiné značky a to BALEA. Nemohu se jí nabažit. Jednoduše kouzlí těmi vůněmi a tím roztomilým a krásným balením. Zkrátka krása a nic jiného k tomu snad ani dodat nejde. Také byli i poslední kup a to byli nálepky na nehty, které prostě musím mít a zkusit je. Pevně věřím, že na ně brzy dojdeUsmívající se.

Jako prvními produtky, které dnes předstatvím jsou produkty od Balei. I když je fakt, že jsem o jednom produktu ano nedofoufala, že opět v obchodě DM bude a byl, takže radost byla že je doma. Jedná se o produkty, které nádherně voní a jsou úžasné, opravdu úžasné. Na detailné popisování je příšliš brzy ještě Mrkající.

Produkt č. 1.
Prvními produkty, které zde na fotce vidíte jsou sprchové gely od Belei. Jak jsem již v úvodu psala, že značku Baleu mam ráda, tak tomu je pravda. Jeden čili první který vidíte na levé straně je krásný, jemný a příjemný, který voní tak jednoduše a přitom svěže. V tuto chvíly nelze popisovat více výrobek do hloubky, poněvadž ta vůně , která je uvnitř sprchové gelu se ke mě dostane až dovypotřebuji ten produkt který nyní použvám. O něm Vám napíši až bude prázdný.
U druhého prouktu jsem Vám již výrobek popisovala v jednom článku, který vyšel cca před týdnem. Netušila jsem , že výroběk bude opět v prodejně , poněvadž Limitky tak dlouhodobé jako ostatní. Viz popis výrobku naleznete ZDE .


Dalšími produkty od značky Balea jsou také sprchové gely, které mne taktéž uchvátili svou vůní a vzhledem. A ačkoliv těch krásných produktů a vůní měli mnoho , tak i tak bylo těžké si vybrat. I když musím přiznat že jedna vůně m příšliš nelichotila, tak nebyla potřeba koupě. A jdeme pokračovat...
Předem se zde omlouvám za mé opakované věty. Opět musím podotknout, že tyto produkty jsou neodolatelné a naprosto kouzelné. Zkrátka mě to balení ,vůně , ta originalita mě prostě baví. Je jednoduché ,specifické a originální a nelze zkrátka neodolat. Více informací ohledně produktů od Balei dodám až bude vypotřebován,abych mohla napsat plusy a mínusy.
+ k tomu jsem si koupila houbičku od značky ebelin, uvidíme jak se houbička bude tvářit Mrkající.


DM: Balea

13. září 2016 v 14:31 | tynkynail
Krásné slunečné úterý přeji všem,

V dnešním článku bych se s Vámi chtěla podělit s výrobky od značky Balea. Značku Baleu seženete v obchodech DM. Značka Balea je od roku 1995 velmi kvalitní a mohu říci za sebe, že tomu opravdu tak je. Balea má velmi příjemné a specifické vůně, které okouzlí a svým způsobem snad vykouzlí i blaho a pocit toho klidu. Mě osobně vykouzlí úsměv, poněvadž ty vůně jsou kouzelné, nádherné a je radost cítit ty vůně, které jsou naprosto božské.
Prozatím mám vyzkoušeno pár produktů od této značky a vždy uchvátila ta specifičnost produktů. Pokusím se Vám popsat dva typy produktů, které jsem si opravdu oblíbila a koupila bych se je znovu, jestli někdy budou opět k mání.

První z nich o kterém chci hovořit je sprchový gel s vůní broskve a vodní lilie. Výrobek mi vydržel docela dlouho než se spotřebovala. Nicméně jeho objem je 300 ml. Po spotřebování produktu vůně jsou stále cítit. Musím se přiznat že z lahvičky jsem více cítila tu broskev s malou špetkou ty lilie. Každopádně samotný produkt je příjemný, krásně voní a neváhala bych si jej pořídit znova. Bohužel byla to limitka, která snad někdy přijde znovu.

Druhým krásným produktem od Belei je krém na ruce, který taktéž má překrásnou vůni. Jedná o krém na ruce s vůní květu. Objem tohoto produktu je 100 ml. Z produktu jde cítit vůně jako je tulipán, nějaká vůně kterou nedokážu popsat a to je nějakého stromu. Vůně je krásná, decentní a ne nijak křiklavá. Konzistence krému je akorát a ruce hezky krém zjemní.

A na závěr bych jen chtěla dodat, že k oběma produktů nemám co vytknout a s radostí je doporučuji Usmívající se. Jaké máte zkušenosti Vy s produkty Balea ?

Rimmel London a dva modré odstíny

9. září 2016 v 15:06 | tynkynail |  RECENZE LAKY
Krásné odpoledne všem,dnes je pátek a pro všechny z Vás brzy začne zasloužený víkend. A i když je venku krásně,tak jsem se rozhodla napsat nějaký článek.

Dnes budu hovořit o dvou lacích na nehty od značky Rimmel London. Značka jako taková má velmi široký sortiment co se týče kosmetiky ale také i laků na nehty. Prozatím jsem neměla tu čest vyzkoušet jiné produkty, krom laků na nehty které mám velmi ráda a jsem s nimi spokojená. Nejsem si jista zda jsem o nich psala či ne. Nuže nebudu se zde zabývat nezbytnostmi a jdeme se vrhnout rovnou na dva modré laky,které jsou naprosto úchvatné.


Prvním z nich nese název 823 - BLINDFOLD ME BLUE. Odstín samotné barvy je krásně, tmavě modrý a je krásné se na něj podívat i když pouze v lahvičce. Lak jak jsem již napsala je v barvě tmavě modré. Má vlastnost uschnout od 1 minuty,což musím říci že fakt funguje a uschne, tak je tomu psáno na rukojeti těch 60 seconds. Kvalita barvy je úžasná.Perfektní pigment a hustota je dle mého fajn, tak akorát. Není hustý a ani řídký, zkrátka něco mezi.
Nicméně lak jako takový se na nehty nanáší rovnoměrně, bez šmouh a nějakých nedokonalostí. Lak na nehtech drží docela dlouho. Mě třeba vydržel ten dobrý týden, pak konce nehtu se začali odlupovat a tím pádem to i nehezky vypadalo. Pokud chcete lak odlakovat , tak Vás musím upozornit , že ten nějaký pigment té modré barvy Vám trochu zůstane na nehtech, ale to je u tmavých barvách docela běžné. Jinak s barvou čili samotným lakem jsem z mé strany naprosto spokojená a nemám k němu žádné výhrady
Výsledek obrázku pro 823 – BLINDFOLD ME BLUE
Druhým a opět modrým lakem, ale tentokrát světlým, který nese název 880 - PORT-A-LOO-BLUE. U tohoto laku je dost možné, že jsem již v milosti o něm psala. Ale nyní o něm píši znova. Tento lak je tentokrát v té světlejší verzi. Lak sám osobě je hezký,pigmentace bezproblémová, štěteček je plochý i když trochu silnější, ale na nehty se nanáší ok a rovnoměrně. U těchto světlých odstínů se někdy může stát , že nekryjí na první vrstvu což není případ této barvy. Lak je z kolekce Rita Ora. A ačkoliv je to z té kolekce,kdy s Rimmelem spolupracovala Ora, tak i přesto to nemý vliv na nějakou špatnou kvalitu samotného laku. Opět mohu za sebe říci, že lak je bez problémů. Hustota v pořádku, barva je nádherná. S tou tmavou barvu, která byla popisována před tím, tak naprosto k sobě ladí na nehtech. Nemám co jiného k tomuto laku dodat.

Výsledek obrázku pro 880 – PORT-A-LOO-BLUE


A na závěr mohu dodat, že oba laky se lesknou i bez Top Coatu, což je fajn . Ale i tak je lepší ten Top Coat použít alespoň pro ten dobrý pocit a dobře odvedené práce.