Listopad 2016

Trend It Up - kombinace tří barev

4. listopadu 2016 v 13:56 | tynkynail |  Recenze
Ahoj všichni,

dnes se s Vámi chc podělit o malou recenzi kombinaci tří laků na nehty od značky Trend It Up. Samotná značka byla popisována ZDE. Nicméně i v tomto článku bude zde něco málo o značce napsáno. Tato značka má nejen laky na nehty, ale také také stíny na oči ,rtěnky a také i další jiné produkty, které lze pořídit v obchodě DM. Nicméně pro dnešek se zaměřím trochu na ty laky na nehty, o kterých chci dnes v tomto článku a v této recenzi hovořit.Jedná se o kombinaci tří laků na nehty. Jedná se o laky, které jsou hezky pigmanetované,rozetírají se fajn a prozatím nevidím v nic žádné negativní problém či zádrhel. Každý lak se pokusím Vám vypsat zvlášť, uvidíme jak se mi to zadaří Usmívající se A nyní Vám je jdu trochu představit nebo-li představit.
Prvním lakem dnešní renenze je krásný holografický lak, která nese číslo 010. Lak je naprotosto krásný a pigmenotvaný. Uvnitř tohoto krásného odstnu naleznete drobné miniaturní třpytky, které se nesou v tónu růžovo - fialové, ale spíše bych se více přiklonila k té růžové barvě. Třpytky jsou velmi jemné čili decetní. Odstín ,respektive barvička je v takové hezké hnědo růžové barvě, ale také odstín červené, který lze vidět opravdu jen málo. Ae když se natočí jiným směrem lze vidět decetní růžový tón. Samozřejmě lak je to opravdu nádherný. Na natření stačí pouhá vrtsva, ale pokud někdo dvě, tak může. I já vrstvy dvě jsem dala, aby lak vypadal dle mých představ. Lak sám osobně je hezky lesklý i bez nanesení Top Coat, což mi přijde fajn a skvělé, ale i tak te Top Coat je dobré použít aby manikúra déle vydržela. Barva schce velmi rychle cca 5-7 minut, ale jen malé upozornění. Nechtě raději nehet schnout déle ,aby jste si do něj nerýpli stejně jako já a pak aby Vás to nemrzelo, že nehteh budete muset dělat znova.
Trend It Up - 010

Trend It Up aneb něco málo o značce

4. listopadu 2016 v 10:35 | tynkynail
Krásné páteční dopoledne přeji všem,

je pátek a já opět usedám k notebooku a ráda bych Vám trochu představila značku Trend It Up. Tato dekorativní kosmetická značka se na trhu objevila nedávno. Je to cca před dvěma měsíci, respektive ke konci září zda si to dobře pamatuji.
Značku Trend It Up naleznete v obchodech DM. Myslím si ,že tato značka osloví ženu dokonce i slečnu , která se zajímá o kosmetiku. Lze si vybrat ten svůj oblíbený produkt ,který bude vyhovovat. V této dekorativní kosmetice každá nalezne to své.
Výsledek obrázku pro laky na nehty trend it upVýsledek obrázku pro laky na nehty trend it up
Z mého pohledu tuto značku nemohu soudit ,dle jiných názoru. Především je vždy dobré si názor udělat sam a pak můžu hovořit co je fajn a co ne. Nicméně u této značky naleznete stíny na oči báze, řasenky, dále produkty na tvář - pudr, make-up a tvářenky. Dále něco na rty ,aby byli krásné a zároveň si lze vybrat taktéž tu svou vhodnou barvu ,která se Vám líbí. Další produkty lze vidět u tohoto stojanu jsou také laky na nehty, které jsou krásné a vypadají na okolo velmi pěkné a dobře z mého obyčejného pohledu.