Prosinec 2016

Dermacol – STRESS RELIEF SHOWER GEL ( HROZNY S LIMETKOU)

9. prosince 2016 v 13:24 | tynkynail
Ahoj všem,dnešním dnem bych Vám ráda řekla něco malého o produktu od Dermacolu, který je naprosto úžasně vonící. Výrobek jak již trochu v názvu napovídá pochází od firmy Dermacol. Co se týče značky , tak má dlouholetou tradici v dekorativní kosmetice, což jsou řasenky, tvářinky, rtěnky a další dekorativní kousky této značky. Také mohu říci, že značka pustila i sprchových gelů, které voní opravdu úžasně. A jeden takový Vám chci představit a zároveň říci, že je konečně spotřebován.

Sprchový gel, který má taktéž svou specifickou vůni. Lze z ní cítit více hrozen než-li limet,ale i přesto mi přilnula k srdci. Vůně nejen že hezky voní,ale také je velmi příjemná na těle. Má také uklidňující účinky, když přivoníte a cítíte vůni , tak se připadáte , že se rozplynete nad ní. Nicméně cenově je to velmi přijatelné a není to drahé a osobně si myslím, že lze sehnat v každých drogerkových prodejnách. Spotřebovat tento produkt mi trvalo cca měsíc a půl.


Co se ale týče na závěr celého produktu, tak za sebe výrobek mohu jedině doporučit. Překrásně voní, je příjemný na těle a dá se neodolatelnou vůni rozplynout a navíc koupel si víc lze užít, než jen s obyčejným a nevonícím mýdlem.

A co Vám , oblíbily jste si také tento produkt stejně jako já ?

Essence – 01 CRAZY AUTUMN LOVE

2. prosince 2016 v 14:38 | tynkynail
Přeji krásný čtvrteční večer všem,

ať už jste v práci nebo doma, tak přesto víkend je a některým se teprva blíží. Nicméně pevně věřím , že pracantům to utíká jak nejrychleji může. V dněšním článku bych Vám ráda představila lak, která jak již v nadpisu je jasné značky Essence. Osobně si myslím, že laky na nehty od této značky jsou v takovém průměru, kdy některé laky se povedou a jsou také laky, které jsou bohužel z pigmentací a výdrží docel na prd. Nicméně né všechno musí být dokonalé. A každé má plusy, mínusy a to nejen v lacích. Ale vraťme se k samotnému laku na nehty, o kterém dnes chci psát.

Lak jak již v nadpise je uvedno jedná se o lak , který pochází od značky Essence. Tuto značku naleznete v obchodech DM a Rossmann drogeriích. V ostatním prodejnách nemám absolutně tušení . ,, Tak si říkám, že je na čase to někdy vyzjistit.'' Nuže jdeme na to.
ESS - 01 CRAZY AUTUMN LOVE


Lak je již napovězeno v názvu,lak pochází od značky Essence. Lak je malý a dobrý,má pouze 8ml oproti jiným lakům. Prozatím hned v úvodu tohoto popisování mohu říci, že jsem v něm nenašla negativum. Barva je tmavá až taková tmavě krvavá čili na podzim mi přišel tento lak vhod. Co se týče pigmentace je fajn,neflekatí a nezanechává za sebou čáry. Lak lze použít při jedné vrstvě, samozřejmě lze použít dvě, poněvadž mi přijde že lak pak po dvou vrstvách vypadá mnohem lépe než při té jedné. Lak má drobný a malý štěteček, takže na moje malé nehty to je fajn J . Zasychá cca 10 minut.Lak zasychá do matného základu. Buď to můžete ponechat matné nebo můžete přetřít bezbarvým lakem na nehty,kdy samotný lak se rozzáří a vypadá taktéž skvěle.


Lak mi vydržel cca týden,což je na Essence dobré. Doporučuji jej vyzkoušet,kdo má rád tmavé a podzimní barvy.