Leden 2017

Makeup Revolution - 06 Fond True Love

23. ledna 2017 v 22:08 | tynkynail |  RECENZE LAKY
V dnešním článku si povíme, něco o laků ,který byl tentokrát zakoupen v obchodě Rossmann Drogerii. Cenu laku na nehty si bohužel už nepamatuji. Ale mohu říci za sebe, že se mi na první pohled velmi líbil a tak jsem jej musela mít.
Lak ,jak již z názvu je trochu napovezeno pochází od značky Makeup Revolution. I tento lak má své jméno jak je tomu u jiných značek. Své jméno nese 06 - FIND TRUE LOVE.
Upřímně, lak je vhodný na Vánoce, které jsou už za námi . Nicméně tento odstín laku mi připomíná tu květinovou vánoční hvězdu, kterou jsi snad každá z nás na Vánoce zakoupila. Nebo se snad mýlím ? Usmívající se Nuže, přejdeme k samotnému laků, který je naprosto krásný. Hned v úvodu mohu říci, že jsem nenašla vady na kráse této barvy, respektive v samotném laku.
Nuže, přejdeme k samotnému laků, který je naprosto krásný. Hned v úvodu mohu říci, že jsem nenašla vady na kráse této barvy, respektive v samotném laku.
Pigment je fajn, lesk taktéž. Krycí schopnost je po první vrstvě, což se mně osobně líbí a je to fajn. Lak nezanechává šmouhy na nehtech,hustota laku je ok a nevidím problém. Nicméně co mohu s lehkým smutkem říci, že mohl vydržet aspoň trochu déle. Ale co už. Vydržel mi cca 5 dnů .
A pokud mohu ještě něco malého dodat, tak s čistým svědomím mohu lak doporučit. Někdy v budoucnu snad si od této značky pořídím další,,snad ".

Přeji všem krásný zbytek večera
Tynkynail


Essence - darks ( 58 need your love

15. ledna 2017 v 21:58 | tynkynail |  Recenze
Lak, který pohází od značky Essence. Samotná barva je tmavá. přijde v takové podzimní, ale bohužel využit byl nedávno. Respektive před Vánocemi. Lak je v tmavém odstínu, na nehty přilne hezky, v první vrstvě, což se mi přijde fajn.
Pigment tohoto laku je a yl dobrý.Článek aneb pár řádků na víc...

9. ledna 2017 v 14:28 | tynkynail
Zdravím všechny při tomto pondělním odpoledne,

Blog je semnou již 8 let, letos začíná svou 9víti letku. Nicméně blog prošel mnoha změnami od anime až dosud,čož jsou laky na nehty, recenze o nich a sem tam nějaké kecání okolo. Je mi ale jasné, že na trhu je mnoho blogu, které jsou o poznání lepší, jak vzhledem tak tvorbou zajímavější. Nicméně každý blog a vše okolo má svou specifičnost. Někdo má blog jen aby nebyl pozadu, někdo má blog že ho to baví a sem tam něco přidá aby se neřeklo. Můj blog na začátku célého dění byl o smíšenosti a nevědomky co vlastně básník tím říci chtěl. Následně blog se změnil v anime, které bylo šíleství a podávat hlašení, které Anime bylo dobré, a které naopak ne. Musím říci, že v těch letech mě to bavilo. Pak se přišla další změna , která byla v podobně celebrit a další věcí, o které jsem zajímala. Nyní blog je ve stavu kdy se stal mým koníčkem zárověň snaha přidat něco co není tak blbé jako dřívě. Možná pro někoho obyčejné laky na nehty jsou nudné a nezaujatelné. Pro je to vášeň, kdy s každým novým kouskem dělá radost a zkouška za to stojí. Každý lak je jiný, svou výdrží ,kvalititou, husotou a také jak se nanáší. Ačkoliv né každý lak vydrží týden či déle. Je to inviduální věc, která je buď a nebo.

Ovšem neříkám, že všechny laky stojí za prd, ale najdou se takové které jsou levné a dobře držící ale i takové které jsou z dražší kategorie a stojí za prd,zkrátka nedrží. Má vášeň je zkoušet vytvářet něco nového a hezkého na nehty a ačkoliv mé nehty s laky valčí i přesto zatím mě ta vášeň neopustil,, zatím" .
Někdo má rád kosmetiku ,někdo auta,někdo jiné věci a v mém případě jsou to laky na nehty.

A na závěr tohoho drovného a malého článku jen mohu řící, že každý člověk je originál a nikdo člověka nezmění v tom co člověk dělá. Každý je svým způsobem člověk, který dělá to co ho baví a nelze měnit člověka jen aby byl stejný jako mi sami. Tož vše k dnešnímu malému článku.

Tynkynail