Únor 2017

Maska Garnier SKIN NATURALS

26. února 2017 v 16:44 | tynkynail
Krásné odpoledne všem,

dnes usedám po delší době k notebooku a můj pokus dnešní je říci Vám něco o jednoduché a příjemné masce , která pochází od firmy Garnier. Mnoho lídi tuto značku určitě zná a využívá jej. Něco malého bych Vám čtenářům mohla říci o této značce , respektive jej příbližit.

Nuže, jedná se o kosmetickou značkou, která vznikla už v roce 1904 v městě Blois ( Francie), jehož zadkladatem je Alfreda Amoura Garniera. Značka jako taková má spousta výrobků na trhu jako jsou barvy na vlasy, které jsem v minulosti používala i já a musím říci, že s barvou jsem byla docela spokojená. Nyní jsou na trhu již i jiné značky, které lze využívat. Další produkty, které lze v dnešní doby využít jsou denní či noční krémy na oblišej, nějaké krémy na ruce - hydratační, zklidňující a další. Také jsou v obchodech k mání deodoranty, také lze sehnat opalovací krém a v poslední řadě masky na obličej o kterých budu dnes hovořit, jednu z nich jsem i já vyzkoušela. Jsou tři druhy masek, které v drogeriích sehnat. Možná masek od této značky je spousta, ale já zatím poznala jen tyto tři. Viz níže.
Výsledek obrázku pro masky garnierVýsledek obrázku pro masky garnier
Výsledek obrázku pro garnier skin naturals masky
Všechny masky jsem zatím tu čest vyzkoušet neměla, ale o jedné bych Vám tu povedět něco mohla povědět. Masku, kterou jsem se rozhodla vyzkoušet je Superhydratační zklidňující textitní MOINSTURE + COMFORT. Důležité je, než samotnou masku dáte na obličej, tak je dobré si obličej hezky vyčistit od zbytečných nečitot, které na obličeji jsou a poté masku použít dle návodu, který je převážně z druhé strany obalu masky. Maska má dvě vrtvy : 1 vrstva - bílá textitlní látka , 2 vrstva - modrá textitlní látka.

1 krok : Obličej důkladně vyčistit od nečistot
2 krok : Bílou textilní látku (masku) dáte na předem očištěnou pleť
3 krok : Modrou masku, která je vrchní opatrně sundáte ( bílá maska zůstává na obličeji )
4 krok : Masku popřípadě upravíte, aby Vám hezky seděla na obličeji
5 krok : Masku necháte 15 minut působit a poté následně sundáte
6 krok : Po vypršení 15 minutové doby, opatrně masku sundáte a odstraníte přebytek masky , kterou očistěte nebo umyjte vodou

Má zkušenost je taková, že na můj obličej je maska přílišt velká, neseděla tak jak bych já potřebovala.. Mohly by se dělat i měnší velikost než jen jednu univerzální. Maska je vcelku příjemná, docela i chladila. Po sundání masky jsem měla pokožku na obličeji jemnou a hebkou. Myslím si, že kdyby byla maska menší a seděla by mi , tak by to bylo fajn. Každopádně na závěr jen dodat, že někdy v budoucnu si masku pořídím znova. A to by bylo k celému malému článku kolem a kolem všem.

Mějte se moc krásně, spousta úsměvu na tvářích a zase někdy se ozvu v dalším článku. Vaše Tynkynail.

Desingy 2016

15. února 2017 v 13:23 | tynkynail
Zdravím opět všechny návštěníky,

opět usedám k notebooku a opět jsem přidám pár desingy , které jsem svépomocí vytvořila pr tento blog. Ačkoliv nejsou nějak zvláště hezké nebo příliš nepovedené jako u některých bloggerů, které na to mají nějaký unikátní program, kterým dokaží nemožné a aby také byl co nejhezčí. Bohužel já na to nemam časík aby má snaha o zlepšení nějaká byla ,, bohužel" . Někdo čas má a někdo ne a takový je zkrátka život.

Nuže toto bylo jen krátký text o tom, proč to není tak perfektní jak bych chtěla. Nu a jdeme na to.

č.1
Osobnost: Demi Lovato, vlastním jménem Demetria Devonne. Tato americká celebrita je úspěšnou zpěvačkou, herečkou a také textařkou. Hrála v Camp Rock jak v prvním tak i druhém dílu. Její nejznámější písně byli Confident nebo Coool for the Summer .


Vzpomínky

14. února 2017 v 18:02 | tynkynail
Zdravím všechny po delší době,

dnes bych s Vámi chtěla podělit o takové drobné věci. O ty jak jsem začínala zkoušet dělat si sama pozadí na blog a další věci na něj. Je to již dlouhá doba, kdy samotný blog začal. A pod tímto decetním textem jsou má díla, které jsem se snažila udělat.

č.1

Osobnost: Selena Gomez - Zpěvačka, herečka


č.2


č.3


Všechny tyto pozadí byli na blogu behěm roku 2015. Dva zpět a osobně si myslím, že stále je se v čem zlepšovat!