Květen 2017

BALEA 2017

9. května 2017 v 14:11 | tynkynail
Krásný den všem,


v dnešním článku bych Vám opět řekla něco o pár produktech, které se týkají značky Balea. Tuto značku naleznete v obchodech DM, které jsou v dnešní době snad všude. Nicméně něco málo o značce bychom si přece jen mohli říci, ať i ti kteří značku neznají ji mohli poznat aspoň touto formou.

Značka :


Každý zákazník má jiné nároky na kvalitu výrobku ať je to kvalita nebo kvantita. Každý si u této značky smí vybrat ten svůj oblíbený výrobek ať už jsou to dámské či pánské výrobky. Sortiment této značky je velmi obsáhly, takže lze si vybrat od přípravků na vlasy, sprchové gely,péče o nohy, a další výrobky této značky. Každý si v této značce oblíbí to své a ne všichni si značku oblíbí .

A co se týče v mém případě ?

Já osobně tuto značku mam velice ráda a víte proč ? Preferuji jednoduchost a osobitost daného výrobku. Jeden výrobek může být super a druhý zas ne. Jsou klady a zápory a tak to funguje dle mého i u výrobků . U této značky jsem si oblíbila spousta výrobku, které jsou fajn a vyhovují ,ale opravdu jen zřídka najdu produkt, který je nevyhovující. A moje doporučení ? Výrobky od této značky osobně doporučují . Jsou jednoduché, mají hezké balení ať se jedná o pouhé sprchové gely či jiné výrobky. Doporučuji všemi deseti !


Nuže a teď můžeme přejít k samotné části výrobky, které jsem vypotřebovala.