Červen 2017

Garnier SKIN NATURALS

19. června 2017 v 14:40 | tynkynail
Krásné pondělní odpoledne,
je krásné pondělní odpoledne a nyní Vám opět chci psáti drobný článek. Bude velmi krátký ale i těch pár řádků lze uvést za článek. Dnes jsem vyzkoušela další masku značky Garnier a musím říci, že maska byla na můj obličej velmi velká. Maska dle mého je spíše určená pro velké a silnější obličeje než na drobné. Tím nechci uvádět , že je pouze určená pro ženy, které jsou silnějšího typu. Na druhou stranu mě mohlo napadnout si masku trochu střihnout, ale nevím zda by se povedlo, poněvadž maska byla velmi nasáklá tím produktem, že by to snad ani nešlo.
Nicméně s trochou obtížnosti sem masku přece jen nanesla. Poté jsem nechala působení 15ti minut, jak je uvedeno na obalu. Maska na obličeji byla velmi příjemná a zklidňující,což mi přišlo fajn. Člověk aspoň má 15 minut pouze pro sebe a svou pleť. Maska je dělána s textilní látky s vůní granátového jablka a kyselinou hyaluronovou.
Po sundání masky, byla pleť mastná a lepkavá, ale také zároveň lehce chladila.
Můj konečný verdikt je asi takový. Maska je dobrý, zklidní, pokožku lehce oživí a také shladí . Nicméně sám osobně prudukt je fajn. Jen bych vytkla jedno a to, že maska až příliš velká. Jinak žádné jiné výtky nejsou.