Červenec 2017

Trend It Up - 020

30. července 2017 v 14:17 | tynkynail
Krásný den přeji všem,
je krásná slunečná neděle a k dnešnímu dni přichází opět jednoduchá recenze o laku na nehty, ke kterému se snažím dokopat již nějaký pátek a nyní konečně mám chvilku času usednou k notebooku a napsat jej. Recenze, která jej bude je o laku na nehty, který pochází od značky Trend It Up z řady VELVET SENSATION . Laky , které jsou krásné, hezky pigmentované naleznete v dnešní době spousta a ani tato řada není výjimkou. Zkrátka všechny laky jsou krásné, když mají dobrou kvalitu a pigmentaci, no ne ? A každý žena či slečna ocení, když své nehty budou vzbuzovat upravenost a hezkost. Nicméně přejděme rovnou k samotnému laku o kterém chci něco málo napsat.
Lak jak jsem již někde v úvodu psala, že lak pochází od značky Trend It Up. Samotnou značku naleznete převážně v obchodech DM drogeriích, jinde bohužel ne. Výrobky , které jsou na trhu jsou vcelku levné a i dobré, což mne osobně líbí a člověk nemusí příliš utrácet za drahé kousky, které třeba nemusí být ani dobré. Tím nechci psáti, že drahé značky jsou špatné. Nicméně každá žena si nalezne u této značky své.
A nyní opravu k samotnému laku. Lak je převážně v barvě zeleno-modré. Pigment je krásný a lak nezanechává šmouhy, na nehtech se rozprostírá hezky. Je vhodné dát vrstvy dvě, které lépe kryjí.Obvykle na mých nehtech laky vydrží 2-3 dny ,ale tento lak vydržel cca týden a pár dnů, což mne velmi překvapila a byla jsem osobně za to ráda.
Když bych měla jedním slovem dodat jak na mě lak zapůsobil, tak bych řekla slovem úžas! Okouzlil mě a myslím si, že někdy v budoucnu kouknu i na krásné a jinak barevně zaměřené laky v této řadě.