Srpen 2017

Typy: RIP produkty

22. srpna 2017 v 19:34 | tynkynail
Ahoj všem,

dnes je ošklivé uterý. Sluníško žádné, jen mraky s deštěm. Snad ještě bude chvilku slunko. Každopádně v dnešním článku to bude tak trochu jiného.Bude se jednat o produkty, které jsem za poslední dobu vyzkoušela a buď je mohu doporučit či nikoliv. Tento typ článku se občas tu objeví, ale brzy se také dočkáte krásného laku na nehty značky Trend It Up, který je naprosto kouzelný. Nuže, ale nyní přejdeme rovnou k samotným produktům.

První výrobek , který byl vypotřebován byli ubrousky s hedvábím na pleť, které měli za úkol vyčistit vaší pleť. Počet kousků těchto ubrousku bylo 20. Ubrousky na pleti byli docela příjemné, až na oční okolí. Oční okolí mám lehce choulostivé takže mi lehce v očním okolí štípali. Po poučení ubrousky jsem k očnímu okolí nedávala a použila jiná produkt, který očím nevadil. Nicméně po každodenim použití ubrousky vydrželi zhruba těch 20 dnu. Po nepravidelném používání ten dobrý měsíc.
Ubrousky značky Ebelin byli zakoupeny v drogerii DM. Jejich cenu si bohužel už napamatuji , ale mám jen tušení, že jecjich cena byla okolo 40 ,-Kč.

Doporučuji mimo oční okolí.

Druhým produktem, který byl vypotřebován byl téže značky Ebelin. Jedná se o odlakovač na nehty, který byl přiměřeně aromatický. Moc neštípal ani do očí, když jej na nehty sem používala. Každopádně na důkladné odlakování bylo potřeba cca 4 vatové tamponky popřípadě 5 ks. Odlakovač byl bezacetonový. Tento odlakovač jsem si kupovala vždy po spotřebování. Samotný odlakovač byl vcelku dobrý, ale občas z tohoto odlakovače bolela hlava. Cena tohoto odlakovač ce tuším pohybovala okolo 30 nebo 40ti korun. Přesnou částku bohužel nevím. Výrobek byl také zakoupen v drogerii DM.

Odlakovač trochu doporučuji.

Dalším třetím výrobek je voňavka, která je značky Playboy. Značka Playboy má spousta druhů voňavek jak pro dámy/slečny tak i pro pány/chlapce. Lze si vybrat dle své vůně, která vyhový více. Mě okouzlila jedna krásná vůně , které nese název PLAY IT WILD. Voňavka, která je příjemná, neurarazí. Z tého voňavka jsem cítila kytičky, tochu nějakých jiných látek, které vůni dělali příjemnou. Tuším že cena této voňavky byla 199,-Kč ,ale cenou si opět nejsem jistá. Tuto voňavka můžete zakoupit v obchodě DM. Já vůni koupila už nevím ani kde.

Voňavku Doporučuji

Dalším produktem je opět značka Playboy. Tentokrát se jedná o deodorant , který nese název VIP. Tento deodorant je vlmi příjemný. Opět lze cítit kousky květin a nějaké jiné vůně, kterou bohužel neumím popsat. Deodorant mě okouzlil svou vůní a nyní jsem si pořídila i tuto vůni ve skleněné verzi. Tento deodorant jsem měla již dlouho a až nyní byl vypotřebován. Osobně si myslím, že tento deodorant je vhodný pron slečny , které mají rády jemné vůně.

Doporučuji

Dalším výrobkem jsou jemné vatové tampónky značky Ebelin. Tyto vatové tampónky jsou ze 100% bavlny. Jsou příjemné na odličování a na odlakování nehtů. Polštářku je přibližně 140. Tuto značku vatových tampónků mám znovu. Myslím si, že jen tak od nich neodejdu.

Doporučuji

Další produkt, který jsem zakoupila z katalagu na odzkoušení byl suchý šampon, ze kterého jsem byla nadšená, že nějaký budu mít. Ale stal se kámen úrazu, který mne osobně zklamal. Ze začátku pusobil, že šuchý šampon funguje ,ale ani ne po pěti minutách byl účinek fuč bez mrknutí oka.

Nedoporučuji.

Dalším výrobkem, který byl také zakoupen v katalogu Avon , byl vlasový olej který byl určten pro všechny typy vlasů. Na konečky vlasů to byl dobrý kup. Na celou délku bych tento olej moc nedoporučila. Olej byl příliš mastný. Mé doporučení je takové, použít pouze na suché části, což jsou konečky vlasů.

Doporučuji.

Poslední výrobek v dnešním článku bude opět suchý šampon , ale tentokrát značky Bastie pro blond barvy vlasů. Přípravek byl zajímavý. Při nanesení zanechal za vámi takové bílé oblačno. Výrobek vydržel cca půl dne, pak opět vlasy jsou splyhlé a nehezké, ale i na tu chvilku dobré. Pokud jste si to omylem třeba nanesli i na ruce. Tak ruce jsou poté vysušené.

A to by bylo pro dnešní den a večer vše. Snad Vám trochu mé přiblížení výrobku trochu pomůže při vybírání produktů.
Měj te se fajn a užívejte vesele zbytek prázdnin.


Značky laků

13. srpna 2017 v 11:33 | tynkynail


Značky Catrice je německý kosmetická značka. Její sestrou jak již známe je značka Essence. Spolu tyto dvě značky vytvořili spousta dobrých produktů, které ve světě dekorativní kosmetiky prosadili.Catrice se orintuje spíše pro dámy, kterým je více jak 25 let.
A kdo za úspěchem značky Catrice stojí ? Její jméno je Christiana Oster-Daum. Značku Catrice by jste našli po celé Evropě, což je Severní a Jižní Amerika dále jen na Středním východě a i dokonce v Africe by jste tuto značku našli.
Dalším drobným poznatkem ja taková, že tato značka si velmi zakládá na svou kvalitu. Což jsem sama i přesvědčila, že kvalita u této značky je velmi důležitá. Catrice je moderní,trendní značkou, která je vždy na nejrůznějších akcích. Sortiment této značky nabízí rtěnky, pudry, laky na nehty a další skvělé produkty. Taktéž nabízí umělé řasy,báze pod make-up anebo kosmetické nástroje.Známou značku Dermacol by jste našli ve spousta obchodech ať to DM drogerie,Rossmann či další podobné nebo jiné prodejny. Tuto značku před několika lety založila známá paní Olga Knoblochová, která v roce 1966 byla u zrodu samotné značky. V té době ženy potřebovali spousta věcí. A tak jednodho den přišli s výrobkem jako make-up , řasenka a další dekorativní kousky, které ženy v té době potřebovali a také , aby ženy byli krásné a líbili se svým protěškům.

Samotný Dermacol byl vyvezen do spousta zemí i do známého Hollywoodu. Nicméně Dermacol od založení působíl spíše pro filmové účeli.Značka Miss Sporty je založená převážně pro krásné, mladé slečnym které teprva svět make-upu objevují. Tato dekorativní kosmetika je vhodná pro mladistvé a teanegry, které se chtějí líbit svým protěškům. U této značky bychom toho nalezli spousta. Každá si může vybrat to své.
A co u této dekorativní kosmetiky můžeme nalézt ? U této značky naleznte něco na oči - řasenky, oční stíny, tužky a linky. Co se týče samotné tváře lze si vybrat make-up, pudry, tvářenky a korektory. Dále jsou tu také rty, které kouzlí úsměvy a co v této kategorii naléze: leskly, rtěnky a také konturovací tužky. A v neposlední řadě jsou také naše nehty, o které se taktéž musíme řádne starat. V této sekci by jste převážně našli laky na nehty a péči o nehty.

A kde tyto krásné, cenově dostupné prudukty nalézt ? Jejich výrobky by jste našli v obchodech : Rossmann Drogerie Parfumerie, Tesco, DM a Teta drogerie.


Dermacol - 12 NEON Love

12. srpna 2017 v 10:46 | tynkynail |  Recenze
Hezký den přeji všem,

dnes je takové podchmůrné počasí a tak při dnešku opět usedám chvilku k notebooku. Ale i tak doufám, že při tomto počasí se máte všichni fajn a užíváte si volna nebo prázdnin.

Nicméně dnešním malým článkem nebude nic jiného než krásný lak, který pochází od značky Dermacol. Krásný, neonový lak , který je krásný už napohled.Ačkoliv lak je maličkatý , má pouze 5 m. Šteteček je drobný,plochý a také trochu menší menší než to bývá u větší množtvím ml. Nicméně i při drobném štětečku se na nehty lak nanáší bez problému. Možná se ani tolik okolí nehtu neumažete jak o klasických.

Samotný lak je neonový, který má v sobě barvy červené, lehce růžové a možná i trošek oranžové. Lak jako takový má krásnou roztíratelnost, hustotu, pigmnegt. Ačkoliv musíte nanést min 2-3 vrtvy, pokud chcete aby barva byla ještě intenzivnější, ale bohatě stačí i ty 2.
NEON Love je sám osobně i bez nanesení Top Coatu krásný lesklý, ale i přesto jsem dala Top Coat pro delší výdrž. Lak vydrží při bežné práci týden. A jaké jsou výhody tohoto laku ? Lak má letní barvičku, která rozzáří každé nehty. Nehty, které můžou být tímto lakem krásné nejen na blízkost, ale také na dálku. Lak je krásně pigmentovaný, dobře roztíratelný a není důvod si jej nekoupit, když den Vám může rozzářit tento malý 5 ml lak.

Tento lak doporučuji!

L'Oréal Paris - COLORISTA

4. srpna 2017 v 13:24 | tynkynail
Hezký den přeji všem,

dnes je počasí, tak trochu podmrakem a doufám, že se trochu umoudří. Nuže, já opět na tu chvilku usedám k noteboku a chci napsat něco malého na blog. Pár slov a pár vět ve stručné a jednoduché recenzi.
Jak v nadpisu výplívá, že dnes se bude jednat o spreje na vlasy, které lze sehnat v drogericíh. Jejich značkou je L'oréal Paris, která na trh přišla s novinkou někdy před několika měsící a musím říci, že se jim to velmi povedlo. Je to takové obzvláštnění vlasů a celého účesu jako takového.

L'oréal přišel nejen se spreji na vlasy, ale také s barvami, které lze mezi sebou míchat a totéž si myslím, že lze i sprejema. Nakonec se z toho vykouzlí něco hezkého a tak nějak co k Vám bude zkrátka patřit. Na druhou stranu můžou se najít i tací, kteří experimentování s vlasy nemusí anebo namají potřebu jej zkusit. Nicméně já osobně jsem prozatím zkusila dva odstíny růžové a to jednu světlejší a jednu tmavší verzi.

Upřímně ze začátku mne barva nebo-li sprej nadchl,že vyzkouším něco nového. Nakonec se ukázalo,že světlá verze PINKHAIR, mě příliš nenadchla a také nebyla absolutně vidět. Jestli to bylo vlasy nebo sprejem to nelze říci. Nicméně samotný sprej světlé růžové barvy mi nevydržel ani den, vlastně hned po nanesení spreje na vlasy byl vidět ani né pět minut, což mne velmi zklamalo a byla jsem naštvaná , že to nechytlo ani na blond vlasy a zbytečně vyhozené peníze byli.
Na druhou stranu sem zašla si zakoupit jiný sprej a zkusit to ještě jednou. Zakoupila jsem sprej tmavší růžové čili HOT PINKHAIR a tento sprej mě nadchl mnohem více, než ten předchozí. Barva byla silnější, výdrž byla mnohem delší než jsem čekala. Sprej barvy HOT PINKHAIR mi vydržel cca 2,5 dne natož , že sprej byl na jeden den tak super!!
Nicméně můj samotný osobní názor je vskutku takový. Pokud máte světlé vlasy , tak jako já, tak mé doporučení je takové, Nekupujte svěltný odstín, který nebude tak dobře vidět jak u tmavých sprejů. Kažodpáně dobrá změna na vlasy si myslím, že je to dobrá. Ale jak se říká kdo nezkusí , tak nemá nic.