Září 2017

Novinky: Laky na nehty + odlakovač na nehty

22. září 2017 v 14:38 | tynkynail
Krásné páteční odpoledne,

při pátečním odpoledni usedám na chvilku k notebooku. A proč ? Ráda bych se s Vámi chtěla podělat o nějaké novinky , které jsem si pořídila. Jsou krásné, pigmentací prozatím nevím. Nicméně laky byli pořízený v drogerii Rossmann a DM.
První dva laky, o kterých se zmýním jsou laky pocházející od značky Trend It Up. Laky pochází z nové kolekce TROPICALIZE. Oba laky v samotné lahvičce vypadají naprosto nádherně až kouzelně. Nicméně uvidím až vyzkoušením jejich kvalitu, pigmentaci atp. První lekem z tého kolekce je světle zelený odstín s číslem 020. Už se těším až jej vyzkouším a podělím se s Vámi o to, jaký opravdu je. Jeho cena činní 34,90,-Kč.
Druhým lakem z totéž kolekce je světle šeříkový odstín s kapkou růžového podtónu. Lak vypadá v samotné lahvičce velmi pěkně. Myslím si, že i na samotných nehtech bude vypadat kouzelně a i trošku vesele, když ten podzim přišel tak brzy. Uvídme až jej vyzkouším. Tento lak nese číslo 040. Jeho cena činní 34,90,-Kč.
A nyní přejděme trochu k jiné značce. Tentokrát to mu značka Sally Hansen. Lak , který byl pořízen v obchodu DM. Sally Hansen má novou řadu a to je COLOR THERAPY. Tato kolekce má spousta další odstínu. Jako je například: oranžovo-červený odstín, červený odstín, modrý odstín, růžový odstín, černý odstín, zlatý a stříbrný odstín, světle rlžový odstín , nazelenalý odstín a také tmavě červený odstín s číslem 370 , který nese název Unwine´d. Tato barva je krásná v samotné lakhvičce. Myslím si, že podzim ideální barva. Nicméně každá si může vybrat. Já jejo pořídila za 186,-Kč.

Trend It Up - INJEANIOUS ( 040 a 010)

20. září 2017 v 14:45 | tynkynail |  Recenze
Krásné středeční odpoledne všem,

při středečním chvilku volna usedám k notebooku a opět jdu psáti krátkou recenzi nádherných laků, pocházející od značky Trend It Up , která je již známá. Tuto dekorativní kosmetiku naleznte v DM drogerii. Sortiment je obsáhlí čili každá si vybere.
Nicméně co se týče mé volby, tak ta padla na krásné laky z řady INJEANIOUS. Barvy této řady jsou krásné nejen na nehtech , ale také i sami o sobě v lahvičce. Štetečky jsou ploché a silnější , což není problém a nehtech nezanechávají šmouhy. A nyní přejdeme k samotným lakům.
Prvním lakem o kterém budu hovořit je lak červený. Tento lak má nese název s číslem 040. Odstín této barvy je velmi pigmentovaný. Jeho hustota je akorát a nezanechává na nehtech žádné šmouhy. V laku bychom našli malé krupičky, které nejsou při natírání laku příliš vidět. Krupičky se objeví až po zaschnutí samotného laku. Lak velmi na nehtech velmi hezky a leskne se i bez Top Coatu. Jeho zasychání je docela rychlé cca do pěti minut, pak můžete ale i nemusíte použít Top Coat. Nicméně našla se jedna vada, která mne osobně u tohoto pigmentovaného laku mrzí je ta, že lak nevydrží ani dva dny i s Top Coatem. Bohužel mě tento fakt mrzí.

Typy: RIP produkty

18. září 2017 v 12:37 | tynkynail
Krásné pondělní odpoledne všem,

konečně tu máte opět vytoužený pátek, na který netrpělivě všichni čekají. Dnešní článkem bych chtěla napsáti pár vět o lacích na nehty, které bohužel dosloužili a jsou již k nepožití. Některé byli naprd, některé naopak byli dobré. Ale bohužel, každý má svou trvanlivost.

Prvním lakem byl lak, která byl Top Coat od značky Rimmel London. Lak má 12 ml ,jehož hustota byla celkem fajn, nikterak hustá. Co se týče nanášení , tak to byl fajn. Dalším benefitem toho produktu je, že krásně zakryl nedostatky, které se na nehtu vyskytli.
Dalším produktem pocházející od značky Maybelline. Tato značka má spousta výrobky na trhu a do toho spadají i laky na nehty, které jsou dle mého v průměru co se týče samotné pigmentace laku. Lak má číslo 51, bohužel název zde u tohoto prudktu chybí. Odstín tohoto laky je v bílé barvě . Jeho zasychání bylo do matného finishe a také lak zaschl velmi rychle, což jsem upřímně byla mile překvapaná. Bílý lak byl převážně používat na nejaké puntíky, konečky nehtů jako fran.manikúra. Odstín musel být natřen max třemi vrstvami, což dle mého šlo raz dva dolu po několika dnech. Jinak kvalita laku byl střední průměr. Cenu výrobky již neznám.

Miss sporty - 550

13. září 2017 v 14:34 | tynkynail |  Recenze
Krásné středeční odpoledne všem ,
dnešní článek nebude žádná vyjímka. Opět Vám milý čtenáři píši drobný článek o krásném laku na nehty, pocházející od značky Miss Sporty. Tato značka se tu delší dobu neobjevila až nyní. V samotném úvodu podoktnu, že lak pochází z řady Gel Shine - výdrž uvádí na obalu 10 dnů.
Lak v odstínu 550 s vínovou barvou a podtónem lehce failové a hnědé. Barva je velmi pěkná, spíše už podzimní což za chvilku v podzimním počasí se bude velmi hodit. Barva není příliš nápadná, jemná a myslím si, že i vhodná třeba do práce a není ani křiklavá jak by tomu bylo napřiklad u růžové. Odstín nemá bohužel žádný název, což mne třeba u této značky mrzí.
Nanáší lak bylo bezproblémové, nezánachával šmouchy na nehtu. Pigment byl střední krytí, čili je dobré nanést vrtvy dvě pro lepší krytí. Co se týče schnutí laku, tak zasychá do lesklého finishe. Pak je už na dotyčné, zda použije i Top Coat či nikoliv. V mém případě Top Coat je nutnost. Po sedmi dnech byl lak už na okrajích odřený a nehty. Osmí den lak šel na odlakování, ale co se týče samotné výdrže tak to bylo celkem slušné.Catrice - 34 For The Berry First Time!

10. září 2017 v 14:45 | tynkynail |  Recenze
Ahoj všem,
dnešní článek připadne krásnému laku nehty, pocházející od značky Catrice. Lak od této značky zkouším prvně. Zpočátku jsem si nebyla jista jaký bude, ale nakonec příjemně překvapil. Co se týče lahvičky a laku uvnitř, tak lahvička je bytelná a samotný lak je nádherný.
Co se týče samotného laku, tak jeho název nese 34 For The Berry First Time! Samotné nanášení laku bylo bezproblémové, nezanechával šmouhy na nehtu. Co se týče samotné pigmentace laku, tak první vrstva bohatě stačí, poněvadž lak je pigmentovaný skvěle, což mi dává úkaz že je docela vysoce krycí.
Co se týče schnutí, tak zasychá do lesklého finishe. Nicméně po nanesení Top Coatu se lak krásně ještě více leskne a působí krásným dojmem.
Po čtyřech dnes byli známky lehkého odření, jinak lak byl všude celý. Co se týče samotné výdrže tak na závěr mohu jen podotknout, že lak vydržel opravdu těch dnů, jak je uvedeno na lahvičce samotného laku.
Možná je malá teorie. Je možné, že byl lak vydržel mnohem déle. Za mě lak super a těšít se až si někdy v budoucnu pořídím další z tého kolekce.

Typy: RIP proukty

8. září 2017 v 13:23 | tynkynail
Ahoj všem,

dnes máte konečně vytoužený pátek, na který snad všichni čekají. V dnešním článku bych Vám ráda napsala o krásném dřívějším laku, který bohužel již dosloužil. Mohu ale říci, že lak byl super.
Jedná se o lak na nehty pocházající od značky Miss Sporty. Tuto značku by jste našli ve spousta drogerii, jako například DM nebo také Rossmann. Ovšem , který jsem zakoupila já byl z DM drogerii, ale je to již nějaký pátek.

Lak , jak jsem již napsala pochází od značky Miss Sporty jehož číslo je 380. Je metalicky růžový. Byl středně pigmentovaný ,cili bylo potřeba jej použít max 2 vrtvy samotného laku. Co se týče lesku , tak lak byl sám osobně lesklý a nebylo potřeba využít Top Coat, ale přece jenom pro lepší výdrž je dobré vrhcní lak dát.
Jeho výdrž vydržela cirka týden. Cenu tohoto laku si bohužel nepamatuji. Lak bohužel nevím, zda je ještě ve stojanech Miss sporty. Kdyby ano, určitě to sem ještě dopíši.

Lak bych asi doporučila, kdo má rád růžové odstíny.

Dalším vypotřebovaným produktem bude pěna, která určitě spíše na ruce. Již o tomto výrobku jsem tu blogu jednom už recenzi dělala. Každopádně toto tekuté pěnové mýdlo na ruce bylo naprosto božské. Baví už jen tím, že má punpičku, takže nemusíte nic šroubovat s namydlenýma rukama, což mi přijde naprosto fajnové. Mýdlo je z vůněmi květin, takže Vám připomíná květiny na Vaší zahradce. Nebylo příliš aromatické. Ta vůně , ta pěna byla bohatý. Stačilo pouze dvě pumpnutí a bylo. A také je dobré, že si punpičku můžete zamknout aby kdyby upadla Vám výroběk nevytekl. Výrobek je značky Balea a jak všichni určitě víte, tak Balea tyto vůně umí naprosto úžasně!
Rozhodně si někdy pořídím znova!

Jednoznačce doporučuji.


Essence - GLITTER in the air

6. září 2017 v 14:10 | tynkynail
Hezký den všem ,

dnešním článkem bude odlakovač na nehty, který me uchvátil. Jedná o odlakovač, který pochází od značky Essence. Na začátku celého používání jsem si myslela, že je to odlakovač , který pochází od značky Dermacol ale zmylila jsem se. Odlakovač o kterém dnes budu krátce psát je značky Essence - GLITTER in the air.


Odlakovač je růžově zabarevný. Je gelové konzistence a nádherně a lehce odlakuje nehty. Gel odlakovač je přiměřeně hustý, takže Vám na celé odlakování stačí 2 vatové tampónky, což bohatě stačí na obě ruce. Co se týče parfemace tohoto odlakovač , tak není příliš aromatický, takže nedráždí jako jiné odlakovače. Tento výrobek byl tuším zakoupený v drogerii Dm, jeho cenu Vám bohužel nepovím, již si nepamatuji.

A když bych měla porovnat značku Ebelin a Essence odlakovač, volila bych spíše Essence. Ebelin je docela aromatický a občas se stává, že z něj bolí hlava, což zatím u odlakovače Essence nemohu říct. Mé doporučejí je tedy prosté. Když uvažovala o odlakovači, tak bych opět zakoupila od Essence.

Přeji všem krásnou a pohodou středu.

Typy: Filmy

4. září 2017 v 14:51 | tynkynail
Ahoj všem,

dnes Vám přináším opět malé typy na třeba koukatelné nebo nekoukatelné filmy. V minulém článku typy jsem Vám představila kousky RIP produktů, které si můžete přečést ZDE . Dnes opět v mračném počasí Vám něco malého povím o pár filmech, které jsme zkoukli. Nebojte nebude jich moc. První film a další si můžete přečést pod tímto textem.

Přeji všem hezký den a hezké čtení.

Výsledek obrázku pro film psí poslání

Příběh pojednávající o životě psa, který prožil jiná dobrodružsví v jiných tělech. Originální název se nazývá ,,A Dog's Purpose", jehož režii ztvárnil Lasse Hallström a co se týče scénáře, tak to byl W. Bruce Cameron a k tomdu další scénaristi. Délka tohoto hezkého filmu je 98 minut, což je cca hodina a třičtvrtě. Film , který je rodinný, dobrodružný, dramatický, ale tako komedii by jste u tohoto filmu našli.
V tomto filmu je příběhu mnoho a každý příběh se nese v jiném duchu, což díváka trošku zaujme. V celém dění zpočívá v tom, že během let se reinkarnuje do spousta ras psů. Vlastně je to příběh, který dokáže překvapit.

Vždy jde o psa , který se snaží promlouvat do života lidi, učí je se smát a milovat, ale přesto si našel pevné pouto u spřízněné duše jménem Ethan.

Příběh mě osobě velmi zaujal a také je koukatelný. Co se týče ztvýrnění filmu jako takového, tak to bylo natočeno skvěle. Myslím si, že tento film mohu doporučit.
A jen malý dodatek. Ten kdo rád čte knihy, tak je tento film v knižní formě.
Výsledek obrázku pro mimi šeF
Animovaná pohádka, která pojednává o šéfovi, který je pouhé miminko. Tuto animovanou komedii zrežíroval Tom McGrath a kdo měl v rukou sténář? Byl to Michael McCullers.
Ačkoliv toto miminko , které působí navenek neskutečně roztomile a nevinně, tak je to velký boss toužící po úspěchu ve svých obchodních věcech. Pracuje ve společnosti BabyCorp, jehož úkolem je zjistit proč děti v rodinách ubývá. ovšem zjistí že děti ubývájí z důvodu chlupatých mazlíčků ( psi, kočky a další) .

A co k tomu ještě řící? Nakonec mimi šéf uspěl za záchranou rodičovské lásky. A i sám si nakonec uvědomil, že práce není všechno co by si přál.

A co na závěr mohu k této animované komedii napsat,že se film velmi líbil.
Trend It Up - 030 (řada VELVET SENSATION)

1. září 2017 v 16:11 | tynkynail |  Recenze
Ahoj všem ,

dnes je vytoužený pátek, kdy před námi nastávájí dva dny volna, při kterých doufám a věřím , že bude krásné počasí. Dnes je bohužel ošklivo a tak aspoň při ošklivém počasí usedám chvilku k notebooku a jdu napsáti malý článek o překrásném laku na nehty.

Jedná o lak na nehty, který pochází od už známé značky Trend It Up, který nese číslo O3O, jehož odstín je růžové barvy. Jak určitě víte značka Trend It Up má spousta nádherných laků a barev, u kterých si lze vybrat tu TOP barvu. Laky této značky jsou super pigmentované,leské i bez Top Coatu, ale naleznou se i občas laky, které jsou i méně krycí.
Nicméně co se týče laku s číslem 030 , tak Vám milý čtenáři musím řící, že mne mile překvapil.


Jeho krycí schopnost je naprosto úchvatná. Lak po sobě nezanechává šmouhy, rovnoměrně se rozprostírá na nehtech. Dále mohu říci, že i pigment tohoto laku je super. Ačkoliv zasychá do matného finishe, tak to absolutně nevadí, ponavadž i v tomto tóne bych jej klidně ponechala. Pakliže máte raději variantu , kdy lak je krásně lesklý, tak klidně lze použít Top Coat.


Na závěr celé malé recenze mohu jen říci, že osobně je lak velmi kouzelný. Barva , která připomíná takovou tu barbie styl. A co ještě na závěr říci, že lak osobitý, má kouzlo a mě se velmi líbí. Myslím si, že lak mohu doporučit všemi deseti.

Úžívejte si přátelé zbytek léte, dokud to jde.

Přeji hezký a snad slunečný den.