Catrice - 34 For The Berry First Time!

10. září 2017 v 14:45 | tynkynail |  Recenze
Ahoj všem,
dnešní článek připadne krásnému laku nehty, pocházející od značky Catrice. Lak od této značky zkouším prvně. Zpočátku jsem si nebyla jista jaký bude, ale nakonec příjemně překvapil. Co se týče lahvičky a laku uvnitř, tak lahvička je bytelná a samotný lak je nádherný.
Co se týče samotného laku, tak jeho název nese 34 For The Berry First Time! Samotné nanášení laku bylo bezproblémové, nezanechával šmouhy na nehtu. Co se týče samotné pigmentace laku, tak první vrstva bohatě stačí, poněvadž lak je pigmentovaný skvěle, což mi dává úkaz že je docela vysoce krycí.
Co se týče schnutí, tak zasychá do lesklého finishe. Nicméně po nanesení Top Coatu se lak krásně ještě více leskne a působí krásným dojmem.
Po čtyřech dnes byli známky lehkého odření, jinak lak byl všude celý. Co se týče samotné výdrže tak na závěr mohu jen podotknout, že lak vydržel opravdu těch dnů, jak je uvedeno na lahvičce samotného laku.
Možná je malá teorie. Je možné, že byl lak vydržel mnohem déle. Za mě lak super a těšít se až si někdy v budoucnu pořídím další z tého kolekce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama