Typy: RIP proukty

8. září 2017 v 13:23 | tynkynail
Ahoj všem,

dnes máte konečně vytoužený pátek, na který snad všichni čekají. V dnešním článku bych Vám ráda napsala o krásném dřívějším laku, který bohužel již dosloužil. Mohu ale říci, že lak byl super.
Jedná se o lak na nehty pocházající od značky Miss Sporty. Tuto značku by jste našli ve spousta drogerii, jako například DM nebo také Rossmann. Ovšem , který jsem zakoupila já byl z DM drogerii, ale je to již nějaký pátek.

Lak , jak jsem již napsala pochází od značky Miss Sporty jehož číslo je 380. Je metalicky růžový. Byl středně pigmentovaný ,cili bylo potřeba jej použít max 2 vrtvy samotného laku. Co se týče lesku , tak lak byl sám osobně lesklý a nebylo potřeba využít Top Coat, ale přece jenom pro lepší výdrž je dobré vrhcní lak dát.
Jeho výdrž vydržela cirka týden. Cenu tohoto laku si bohužel nepamatuji. Lak bohužel nevím, zda je ještě ve stojanech Miss sporty. Kdyby ano, určitě to sem ještě dopíši.

Lak bych asi doporučila, kdo má rád růžové odstíny.

Dalším vypotřebovaným produktem bude pěna, která určitě spíše na ruce. Již o tomto výrobku jsem tu blogu jednom už recenzi dělala. Každopádně toto tekuté pěnové mýdlo na ruce bylo naprosto božské. Baví už jen tím, že má punpičku, takže nemusíte nic šroubovat s namydlenýma rukama, což mi přijde naprosto fajnové. Mýdlo je z vůněmi květin, takže Vám připomíná květiny na Vaší zahradce. Nebylo příliš aromatické. Ta vůně , ta pěna byla bohatý. Stačilo pouze dvě pumpnutí a bylo. A také je dobré, že si punpičku můžete zamknout aby kdyby upadla Vám výroběk nevytekl. Výrobek je značky Balea a jak všichni určitě víte, tak Balea tyto vůně umí naprosto úžasně!
Rozhodně si někdy pořídím znova!

Jednoznačce doporučuji.Krásná dětský vůně sprchového gelu, která jak již trochu vyplývá je pro naše nejmenší. Sprchový gel + šampón byl příjemně vonící. Vzor samotné krabičky byl motýlý, květinový. Zkráka v jednoduchosti je krása a to také platí v totmto případě u nadobky. Vůně, která mi připomíná více vůni květin a letních tepel, které panovali v prázdninovém sprnu. Vůně, je příjemná, nepříliš aromatický zkrátka tak akorát vonící.

Doporučuji.

Poslední krásná letní vůně sprchového gelu je taktéž značky Balea. Tato vůně je limitované edice, tak pevně doufám, že nědky bude opět k mání jako stále kolekce. Ačkoliv Balea své vůně mění, čož je naprosto v pořádku. Nicméně tato vůně již samotným obalem připomíná tropic. Vůně moře, ovoce jako např.ananasu a dalších tropických ovocí, které existují. Vůně je léto jak se patří. Neskutečná, příjemná a svěží vůně , která je přesně určená na léto. Lehce i květiny jsou ze sprchvého gelu cítit. No jednodušší to snad být už nemůže, že jen mohu dodat slovo úžas.

Doporučuji.

Mějte hezký páteční den a uživejte opět chvilku volna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama