Trend It Up - INJEANIOUS ( 040 a 010)

20. září 2017 v 14:45 | tynkynail |  Recenze
Krásné středeční odpoledne všem,

při středečním chvilku volna usedám k notebooku a opět jdu psáti krátkou recenzi nádherných laků, pocházející od značky Trend It Up , která je již známá. Tuto dekorativní kosmetiku naleznte v DM drogerii. Sortiment je obsáhlí čili každá si vybere.
Nicméně co se týče mé volby, tak ta padla na krásné laky z řady INJEANIOUS. Barvy této řady jsou krásné nejen na nehtech , ale také i sami o sobě v lahvičce. Štetečky jsou ploché a silnější , což není problém a nehtech nezanechávají šmouhy. A nyní přejdeme k samotným lakům.
Prvním lakem o kterém budu hovořit je lak červený. Tento lak má nese název s číslem 040. Odstín této barvy je velmi pigmentovaný. Jeho hustota je akorát a nezanechává na nehtech žádné šmouhy. V laku bychom našli malé krupičky, které nejsou při natírání laku příliš vidět. Krupičky se objeví až po zaschnutí samotného laku. Lak velmi na nehtech velmi hezky a leskne se i bez Top Coatu. Jeho zasychání je docela rychlé cca do pěti minut, pak můžete ale i nemusíte použít Top Coat. Nicméně našla se jedna vada, která mne osobně u tohoto pigmentovaného laku mrzí je ta, že lak nevydrží ani dva dny i s Top Coatem. Bohužel mě tento fakt mrzí.


Druhým lakem , které je téže kolekce INJEANIOUS má odstín modrý s názvem a číslem 010. Odstín u tého barvy je také velmi pigmentovaný. Hustota je stejná jako u červeného odstínu. Lak na nehtech nezanechává šmouhy, což je naprosto fajn. I u toho laku naleznete drobné krupičky, které také nejsou vidět při nanášení laku na nehty. Po zaschnutí laku jsou již viditelné. Na samotných nehtech je lak krásný. Jeho zasychání trvá stejně dlouho dobu jak tomu bylo u červéného odstínu čili do pěti minut. Pak je pouze na dotyčné zda použije vrchní lak či nikoli. V mém případě byl vrchní lak nutností. Totéž jako u prvního odstínu mne zklamala opět výdrž , při které trvala opět krátce. Tentokrát to byl uuž pouhý den.

Na závěr bych chtěla dodat, že ačkoliv laky jsou krásné, vysoce pigmentované a také kvalitou super tak nevím, zda do dalšího laku z této kolekce půjdu. Cena jednoho laku činí cca 64,-Kč v drogerii DM. Cenu přesnou si již nevybavím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama