Typy: RIP produkty

18. září 2017 v 12:37 | tynkynail
Krásné pondělní odpoledne všem,

konečně tu máte opět vytoužený pátek, na který netrpělivě všichni čekají. Dnešní článkem bych chtěla napsáti pár vět o lacích na nehty, které bohužel dosloužili a jsou již k nepožití. Některé byli naprd, některé naopak byli dobré. Ale bohužel, každý má svou trvanlivost.

Prvním lakem byl lak, která byl Top Coat od značky Rimmel London. Lak má 12 ml ,jehož hustota byla celkem fajn, nikterak hustá. Co se týče nanášení , tak to byl fajn. Dalším benefitem toho produktu je, že krásně zakryl nedostatky, které se na nehtu vyskytli.
Dalším produktem pocházející od značky Maybelline. Tato značka má spousta výrobky na trhu a do toho spadají i laky na nehty, které jsou dle mého v průměru co se týče samotné pigmentace laku. Lak má číslo 51, bohužel název zde u tohoto prudktu chybí. Odstín tohoto laky je v bílé barvě . Jeho zasychání bylo do matného finishe a také lak zaschl velmi rychle, což jsem upřímně byla mile překvapaná. Bílý lak byl převážně používat na nejaké puntíky, konečky nehtů jako fran.manikúra. Odstín musel být natřen max třemi vrstvami, což dle mého šlo raz dva dolu po několika dnech. Jinak kvalita laku byl střední průměr. Cenu výrobky již neznám.


A ano vrháme se další kousem vypotřebovaného výrobky, který tentokrát pochází od značky Essence. U této také naleznete zajímě a kvalitní kousky, které v dnešní době lze sehnat. Ať to jsou laky nebo jiné produkty, jako je třeba dekorativní kosmetika, která je určitě pro všechny ženy či slečny které z kosmetikou začínají. Samotný lak jak jsem již napsala víže pochází od Essence. Lak se nazývá 02 - macarena mint. Byla to takový travnatá zelená, která byla dobře využita třeba na okvětní lístky kytičky, které byli namalovány na nehty. Upřímně lak byl průměrný, pigmentace střední a výdrž trochu slabší. Na nehty museli být použity max dvě vrstvy. Lak i sám osobě byl lesklý, ale i po nanešení Top Coatu byl ještě lesklejší,což dle mého bylo fajn. Cenu výrobku již neznám.

Dalším prudktem, které také pochází od totéž značky jako lak předchozí, což je značka Essence. Lak který nenese žádné číšlo a ani jméno. Lak, který byl určen převážně na regeneraci nehtu a také na požkozené nehty s hydratační aloe vera, výtažek z malin a bavlněných vlákem pro silné a pěstěné nehty. Cenu výrobku již neznám.

Nyní se přesuneme ke trocji jiné značce, která si říká PARIS MEMORIES, která také má na trhu laky na nehty ale také i další výrobky. Tuto značku jsem jedenkrát vyzkoušela a příliš mne nezaujala. Tu ukazuji sadu mini laků na nehty pro francouzkou manikúru. Každopádně trvanlivost těchto mini laku byla minimální. A jeho pořizovací cenu bohužel nevím.

Další lak asijské(korejské) značky, kdy jeho kup pocházející z eshopu ebay, který určitě všichni znáte. Lak o kterém hovořím je zlatý shimmers. Ačkoliv lak je krásný, myslím si, že na Vánoce a vánoční svátky naprostý ideál, tak jeho výdrž nebyla nijak dlouhá. Každopádně barva super, cena již neznám a výdrž krátkodobá.
Nyní budeme opět psáti o značce, která nese název feicai. A ano jedná o japonskou¨(korejskou nebo asijskou) značku. Odstín je v tomto případě černý, poněvdž kdysi jsem potřebovala nutně nějaký tmavý odstín, který by byl občas na nehtech fajn. Nicméně lak vydržel taktéž krátce. Cenu již neznám.


A tenktokrát se přesuneme k další známé značce a to k Avonu. Avon je znýmí svými produkty na dekorativní, pleťouvou a další kosmetickou, která je určena pro každou ženu. I Avon zahrnuje ve svém porfoliu laky na nehty z řady COLORTREND. Z této kolekce jsem si zakoupila tři laky, které byli zpočátku krásné, pigmentace průměrná a ačkoliv bylo potřeba max dvě či tři vrstvy, tak jinak jsem k nim neměla nějakou vítku.
Lak který nese název BLUE ROYALE. Odstín tohoto laku je tmavé modré barvy s kousky shimmers. Drobný malý šteteček, který se na nehty nanášel bez nějakých problému. Výdrž tohoto laku byl střední průměr.
Dalším odstínem z tého řady je vínovo- fialový, který se nazývá DELUXE. Barva byla krásný, vcelku dobře i pigmentovaná. Na nehtách nezanechával šmouhy a byla potřeba max dvě vrstvym. Šteteček laku opět drobný, výdrž průměrná.
Posledním lakem této kolekce byl světle modrý s odlesky fialového podtónu. Barva byla naprosto kouzelná. U tohoto odstínu bylo potřeba vícero vrstev,aby lak kryl tak ja má. Název tohoto kouzelného laku je VERY VIOLET. Lak opravdu krásný, pigment nic moc a délka barva průměrná. Co se týče výdrže taktéž průměr. Opět šteteček drobný. Cenu těchto tří laků tuším byli okolo 39,90 ,-Kč. Přesnou částku laků již si nepamatuji.

Předposledním prouduktem, která taktéž pochází od značky Avon. V předchozím odstavci bylo psáno převážně o lacích. Nyní se přesuneme ke krásné vůni, která mne okouzlila. Vůně je vlmi příjemná na jarní a letní počasí. Z voňavky ta vůně lze cítit i po vypotřebování veškerého produktu. Květinová vůně připomínající vůni magnolie, hrušky a ambru. Tato vůně je kouzelná a příjemná. Cenu si již nepamatuji.
Posledním vypotřebovaných výrobkem jsou vatové tamponky které jsou velmi příjemné. Produkt je značky Ebelin. Tampónky jsou ze 100% bavlny, což se mi zamlouvá. Jejich cena tuším stojí okolo 40,-Kč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama