Říjen 2017

Bione Cosmetics

30. října 2017 v 14:02 | tynkynail
Hezké pondělní odpoledne všem,


v posledních pár dnech jsem zde na blogu příliš nebyla. Bohužel času málo a práce spousta. I přesto chvilku dnes jsem si našla po delší době. Dnes bych Vám ráda napsala něco o kosmetice BIONE COSMETICS.

BIONE COSMETICS je čistě přírodní kosmetika , která byla založena před 20ti lety. Značka od dob změnila svůj koncept,čímž se změnil charakter a své vlastnosti. Značka jako taková preferuje svou charakteristiku a funkčnost samotných produktů, tak aby všem zákazníkům fungovala co nejlépe. Hlavním úkolem značky je , že klade na důraz a funkčnost výrobků. Nesmí obsahovat žádné škodné, zatěžující latky, které jsou naprostou zbytečností. V prouktech nejsou žadné silikony, parapeny, ropné produkty, etoxyláty a ani zvířecí produkty. Veškeré produkty jsou čistě přírodn a také jsou výrobky cenově dostupé pro každého zákazníka, který produkt chce zakoupit. Produkty jsou také bez alergeních parfémů a snaha je o tom, že využívají emulzní kosmetiku v typu emulze, které jsou jemné, nedráždivné a k pokožce velice šetrné.
Kosmeka příjemné voní a je velmi příjemná na pokožce.

Ke zkratce k této kosmetice by bylo vše a nyní se společně přesuneme k samotný produktům, které mám osobně vyzkoušeny. Várobky jsou byli zkoušeny jsou spíše pro suchou nebo pro normální pleť, která je příjemná a rychle vstřebatelná. Jejich cena byla cenové dostupná. Produtky této značky jsou k sehnání v obchodech: Tesco, Top Drogerie, Parfumerie Rossmann Drogerie, Coop, Kaufland a další. Nebo také lze sehnat na e-shopu ZDE