Listopad 2017

RipProdukty: 8 krátkých recenzí

16. listopadu 2017 v 15:17 | tynkynail
Krásné čtvteční odpoledne všem,

při chvíle volna usedám k notebooku a vyrážím směr blog, který je mým koníčkem a zároveň i relaxem, kdy člověk vypne a ponoří se do něčeho jiného než jen je denní režim, který znáte. V tomto malém článku Vám trochu přibližím RiPprodukty, které mě zaujali a které naopak mne příliš nenadchly. Bude se jednat dnes o 8 produktů, které bylil vypotřebovány během uplynulých dnů či týdnů. A nyní se pohodlně usaďtě, uvařte si klidně čaj či kávu a můžete jít na to.

Z prvních vypotřebovanců jsou vatové tamponky od značky Ebelin. Tyto vatové tamponky nestojí mnoho, jsou cenově dostupné a přijatelné. Značku Ebelin naleznete jedině v DM drogerii. Od této značky je tam spousta dobrých výrobků, které za zkoušku stojí. V mém případě jsou několikáté vatové tamponky od této značky a zatím jsem nenašla vadu, která by jim chyběla. Jsou příjemné, nedráždí pokožku pleti a jsou ze 100% bavlny, což jim přidává jen plus navíc. Z mé zkušenosti a několikatosti balení mohu z čistou myslí a duší tyto tamponky 100% doporučit.

Inspirace: VÁNOČNÍ NEHTY

9. listopadu 2017 v 14:16 | tynkynail
Krásný pátek všem,

brzy nám opt začíná víkend a zasloužené volno. A dnes bych Vám ráda nabídla pár inspirací na krásné vánoční nehty. I když Vánoce jsou ještě daleko ale není nazbyt aby už trochu vánoční inspirace, příprava a další věco začali. Přeji hezkou podívanou a snad naleznete nějakou tu inspiraci na vánoční nehty.

Linda e super fácil de fazer ! Návod také na vánoční výtvor


Inspirace: NEHTY

8. listopadu 2017 v 14:08 | tynkynail
Hezkou středu přeji,

nevíte jaké nehty si vyrobit, nebo nechat si udělat o manikérky. Pár typů na krásné a vypadající nehty naleznte v tomto článku. Přec každá žena/dívka chce mít hezky vypadající nehty.

Маникюр. Дизайн ногтей. Art Simple Nail
Unhas rosa bebé com gliter e branco

Trendy: ZAHRADA

6. listopadu 2017 v 13:49 | tynkynail
Ahojky,

jste rády tvůrčí a vymýšlíte nějaké typy a vychytávky. Pár vychytávek Vám i v tomto článku přináší. Jsou některé lehké a naopak některé o trochu zručnější. Tak snad naleznete tu pravou inspiraci právě zde v tomto článku.


Přeji hezké a klidné pondělí
Tynkynail

Novinky

1. listopadu 2017 v 14:57 | tynkynail
Hezkou středu všem,

opět se zde hlásím a přináším nějaké new kousky co se nehtů týče. Na trhu je spousta nových, krásných barev.
Nové kousky přináší značka Trend It Up, kterou naleznete v drogerii DM. Produkty jsou velmi hezké a už i nyní pár kousků jsem si ulovila.

V nových kouscích naleznete novou řadu BOLD GLITTER. Tytou kousky jsou ve čtyřech provedených a to ve stříbrné, červené, modré a také fialové. Musím říci, že jsou opravdu krásné a na Vánoce jak stvořené. Jejích ceny těchto laků je 64.90,-Kč.

Odtíny , které jsem si musela ihned zakoupit jsu krásné barvy a to modrá a fialová.