RipProdukty: 8 krátkých recenzí

16. listopadu 2017 v 15:17 | tynkynail
Krásné čtvteční odpoledne všem,

při chvíle volna usedám k notebooku a vyrážím směr blog, který je mým koníčkem a zároveň i relaxem, kdy člověk vypne a ponoří se do něčeho jiného než jen je denní režim, který znáte. V tomto malém článku Vám trochu přibližím RiPprodukty, které mě zaujali a které naopak mne příliš nenadchly. Bude se jednat dnes o 8 produktů, které bylil vypotřebovány během uplynulých dnů či týdnů. A nyní se pohodlně usaďtě, uvařte si klidně čaj či kávu a můžete jít na to.

Z prvních vypotřebovanců jsou vatové tamponky od značky Ebelin. Tyto vatové tamponky nestojí mnoho, jsou cenově dostupné a přijatelné. Značku Ebelin naleznete jedině v DM drogerii. Od této značky je tam spousta dobrých výrobků, které za zkoušku stojí. V mém případě jsou několikáté vatové tamponky od této značky a zatím jsem nenašla vadu, která by jim chyběla. Jsou příjemné, nedráždí pokožku pleti a jsou ze 100% bavlny, což jim přidává jen plus navíc. Z mé zkušenosti a několikatosti balení mohu z čistou myslí a duší tyto tamponky 100% doporučit.


Dalším kouskem jsou opět vatové tamponky, ale tetokrát značky Bel premium. Tuto značku jsem kdysi vyzkoušela co tamponku vatových týče a už přesně jsem nevěla jak to s nimi bylo a až nyní jsem je opět vyzkoušela. Mohu Vám tedy řící, že nejsou tak jemné a ani příjemné na pleti. Jsou hrubší a řekla bych , že dráždí plet když ji čistíte. Ačkoliv mají v sobě trochu bavlny, ale spíše převládají u těchto vatových tamponků mikrovlákna, která nejsou až tak příjemná. Upřímně moc bych je nedoporučovala už jen tím, že jsou hrubé.
A nyní se přesuneme na samotné vlasy a kolem nich. Před několika týdny jsem zakoupila od značky Schauma šampon na vlasy a musím Vám říci, že super. Z šamponu lze cítit vůně květin a krásnou vůni, která mi připoná rozkvetlé květiny jako na jaře či v letě. Je to šampon, který krásně a jemně umyje a vyčistí vlasy,ale také zároveň zregeneruje vlasy a pak jsou jemné a krásné. Dalším plusem je to, že krásně po umytí vlasy vržou mezi prsty,což je důsledek dobře umytých vlasů. Opět z čistou myslí a duší můžu jednoznačně 100% doporučit. Výborný kup za pár korun.

Nýní se přesuneme o trošku dál,ale i tak zůstaneme u šamponu a to tentokrát u suchého od značky Balea. Značka Balea má spousta krásných a zajímavých produktů, které lze sehnat. V tomto případě se jedná o Suchý šampon, který je v takovém průměru. Již druhá lahvička a musím říci, že při prvním lahvičce ok, spokojenosti ale po té druhé tu výdrž nevidím, tak dobrou. Samotný sprej je v bilé až šedé barvě. Při nanesení na vlasy je dobré dobře rozprostřít. Následně efekt je viděn skoro hned,ale po půl dne je efekt pryč,,bohužel".
Dalším výrobkem o téže značky pochází lak na vlasy, která má volume 4. Je příjemně vonící a jen decetně z toho občas zabolí hlava,ale jinak bych jej doporučila kdo potřebuje pořádně zafixovat vlasy, aby se nehly a zůstali na místě,aspoň trochu.
A nyní se chystáme skoro do finále mých vypotřebovanců. První z nich je krásná, svěží melounová vůně, připomínající léto. Vůně vodního melou. Bohatá mýdlová pěna zbarvená do oranžové barvy. Naprosto kouzelný, jedinčný výrobek co zkrátka BALEA umí. Jemný na pokožce a přitom je dostupný úplně pro každého. Zkrátka Balea vůně sprchvové prostě umí. Doporučuji.
Dalším produktem o téže značky Balea. Opět se jedná o sprchový gel s nádhernou vůní. Vůně opět připomíná léto. Ze sprchového gelu lze cítit dosti citron a nějaká další bobule, která s kombinací s citronem vykouzlí nádhernou vůni. Doporučuji.
Závěrem dnešních mini recenzí je maska na obličej značky GARNIER SKIN NATURALS. Tato maska byla na obličeji příjemná, akorát na můj obličej příliš velká. Bylo by super , kdyby vyráběli masky na drobné a malé obličeje :) . Nezlobila bych :) . Nicméně maska byla vcelku příjemná a docela i chladivá. Masku jsem nechala působit na obličeji dle návody, jak byl napsán. Poté jsem měla pleť jemnou a hladkou. Zájímavá maska za taky docela slušnou cenu.

A to pro dnešek je opravdu vše. Pevně věřím, že snad tak malé recenze Vám budou k něčemu užitečné anebo se necháte inpirovat. Přeji Vám všem krásný zbytek pohodového čtvtku a užívejte volna a žádné stresy před Vánoci. Hezký den všem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dixx Dixx | Web | 22. listopadu 2017 v 17:33 | Reagovat

zajimave

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama