Leden 2018

Trend It Up - 060

22. ledna 2018 v 14:44 | tynkynail
Hezký den přeji všem,

na mém blogu bylo toho spousta a spousta ještě bude. A ačkoliv tu nebývám často, tak i přesto kousek svého zájmu přeci jen dávám. Ať už se jedná o vypotřebované produkty, nebo recenze laků na nehty, které mne zaujali a jsou fajn. Ale také se zde objeví občas i jiné článku, které třeba s mým zájmem nesouvisí.
V prvním krátkém odstavci , který zde začnu psát bude pojednávat o tom,jak a proč vlastně přešla na značku Trend It Up. Jak určitě víte, značka je cenově dostupná a osobně si myslím, že každý si vybere to potřebné, které schází. Mě osobně zaujali laky na nehty a že mají velký výběr a také i kolekce střídají a to se mi velmi líbí. Ať je to řada N°1 ,DOUBLE VOLUME&SHINE nebo VELVET SENSATION. Kolekcí mají opravdu spousta a vždy je z čeho vybírat.

Jak již trochu napovídá předchozí odstavec , že článek dnes bude pojednávat o značce Trend It Up, respektive o laku od této značky. Jedná se o laky, který pochází z řady N°1 a nese krásné číslo 060. Tyto laky mají malé ml množství,což je pouhých 6ml. Nakonec i takto malý láček dokáže rozbalit krásnou lesklou barvu na nehtech.

1. U tohoto laku mi možná jen trochu vadilo krátká výdrž , která mne dosti zklamala. Nevím jestli to bylo tím, že jsem blbě nalakovala nebo zkrátka kvalitou laku ale to už je pouze v samotných hvězdách.
1. Na samotných závěr mohu jen říci, že pigment parádní, kryje hned na první vrstvě. Což mohu dát palec nahoru. I pigmentace tohoto malého laku byla krásná. A na závěr celého procesu a konce stačí pouze vrchní lak, který vše zacelí a ještě víc barvu rozbalí. A konečné zhodnocení na závěr? Lak stál 39,90,-Kč tuším, přesnou si již nepamatuji. Lak parádní, pigment též , jen ta výdrž.

Pokec

18. ledna 2018 v 14:41 | tynkynail
Hezdý den přeji všem,

hned takto v úvodu bych Vám ráda popřála v tomto roce 2018 spousta sil a úspěšných dnů, také ať Vám všem vše vychází dle Vašich představ. Dále ten/ta si dal předsevzetí, tak pevně věřím , že jej dodržíte jak jste si v Novém roce řekli. Dále také doufám, že se Vám splní všechna Vaše přání a očekávání na tento rok.
V minulém roce bylo toho spousta nejen pro mne ,ale také i pro Vás. Práce bylo spousta a i letos tomu asi nebude jinak. A tak pevně věřm, že snad se v tomto roce aspoň trochu polepším a budu zde dávat více článků, než tomu bylo v tom minulém. Drže mi palce :) ...
A na co se můžete hnedka v příštím týdnu těšit? Výjdou dva články ohlědně vypotřebovaných věcí ohlědně prosince 2017, dále také výjde článek na krásný lak na nehty značky Trend It Up. A dále také plánuji článek vypotřebovanců. Tento článek tu již byl a tak i v tomto roce v něm budu pokračovat.

Přeji všem hezký den, v tomto roce a hezké úspěšné dny plné radosti a pohody, přeje Vaše Tynkynail ;)