R.I.P. Produkty

1. února 2018 v 15:33 | tynkynail
obré čtvteční odpoledne Vám všem,

při chvilku volna Vám představím pár produktů, které jsou již vypotřebované. Některé výrobky jsou fajn a měla jsem je ráda. Jsou to převážně produkty, které jsou k sehnání v drogeriích. Každá značka samotného výrobku má své opoctatněné kouzlo. Značek na našem českém trhu je spousta a stále se zdokonalují, díky konkurenci která je. Z mých vypotřebovaných produktů naleznete zde převážně z dm drogerie, která je v dnešní době v každém větším městě. Veškeré produkty byli super a myslím, že někdy v budoucnu se zde opět objeví. A nyní přejděme k samotným výrobkům.

Prvním z nich, o kterém budu psát je lak na nehty, který pochází od značky Rimmel London. Tato značka je známá snad všude. Tuto značku lze zakoupit nejen v dm drogerii , ale také i obchody Rossmann a Teta drogerie. Výrobky od této značky jsou spusta. Kupříklad řasenky, rtěnky, které jsou mimochodem super, dle rezenzí blogerek které se věnují převážně beauty kosmetice. V mém případě se jedná nyní o lak na nehty z kolece Rita Ora, který je svěltle růžový a zcela nenápadný. Osobně si myslím, že je vhodný do práce, kde se nesmí příliš nosit křiklavé laky. Cenová relace tohoto laku činila cca kolem 60,-Kč ( přesnou cenu si již nepamatuji). Lak má 8 ml a nanášel se hezky, nezanechával šmouhy za sebou. Jeho název tohoto růžového laku nese 202 - FIT FOR A PRINCESS.


Krásná sprchová vůně , která upoutá pozornost. Vůně, která ve srprše nebo i v vaně udělá krásnou voňavou atmosféru. Jedná se o produkt, ve kterém cítite vůni citrónu, zázvoru a ještě nějaké jiné specifické vůně, která nelze popsat. Vůně , která je opravdu kouzelná a nenechá Vaše smysl chladným ba naopak. Stále Vás láka k vůni přičichnout a přemýšlet co dále se v té překrásné vůni skrývá. Nuže ale vraťme se trochu do realistické podoby. Upřímně vůně, která je opravu krásná, vonící a také specifická, že máte chut si proště tu vůní dopřát znova. Koupelový nebo sprchový gel je dostání v drogerii dm. A tuším , že cena se pohybovala okolo 20,-Kč tohoto malého 60ti ml gelu. Výrobek jako samotný vřele doporučuji . Je fajn a mě se velmi líbil!


Opět jsme u krásné vůně, která taktéž patří do sprchy nebo do koupele. Jedná se o vůni, pocházejíc od značky Balea, která vůně opravdu umí. Balea umí i jiné prokdutky, které upoutají pozornost. Vůně o které budu hovořit je krásně vonící po květů a další neodotalné vůně. Název této baleácké vůně je ,,SWEET CAKE" což v překladu znamená ,, SLADKÝ DORT" . Nicméně jedná se o pěnovou formu, která je bohatá, dokonce i barva je zbarvená do sladko - oražové barvy. Je to opravu crazy. Co se týče u těchto pěnových mýdel, tak mějte se paměti, že vždy se musí protřepat aby jste měli krásnou a bohatou pěnu.

A nyní se přesuneme k trochu jinému produktu, který byl taktéž velmi příjemný. Jedná se o antisperspirant ,,FLOWER TIME!" Vůně byl květinová, příjemná a lehká. Tenkrát to bylo LIMITOVANÁ EDICE značky NIVEA, u které si nyní nejsem jista, zda se ještě prodává. Zakoupila jsem ji v obchodě DM. Cenovou relaci si již nepamatuji.

A jedeme dále s krásnou vůni, který mne okouzlila tenktár u mé mamky. Ta vůně byla nesputaná a nádherná. Pak jednou sem ji dostala k narozeninám a je mi až líto, že odešla do světy vypotřebovanců. Ale co už. Cenu Vám bohuhužel nepovím,jen vím že od ORIFLAME. Vůně hodící se na nějaké akce či slavnostnější přílěžitosti. Nicméně z vůně samotné lze cítit vůně květů a další ingrediencí , které jsou těžko popsatelné. Smyslnost této vůně mne okouzlila a snad se kě mě ještě v budoucnu dostane.

Hezký den všem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama