Březen 2018

Trend It Up - ( COLOR EXPRESSIONS)

11. března 2018 v 14:42 | tynkynail |  Recenze
Hezký den všem,

tak se nám to opět blíží ten pracovni týden. Pevně věřím,že uteče. Nicméně dosti bylo smutku o končícím víkendu. Dnes Vám představím opět krásný lak,který pochází z řady COLOR EXPRESSIONS a musím povědět,že vypada velmi pěkně. Lak o kterém hovořím pochází opět od značky Trend It Up. Lak nese své symbolické cislo 020 jako všechny laky této značky.
Lak o kterém dnes budeme hovořit je odstínem červeno oranžové barvy. Na samotných nehtech lak působl hezkým dojmem bez zanecháním šmouch. Co se týče samotného nanáší, tak plochým silnějším štetečkem se lak nanášel bez problému. Délka zasychání laku byla zhruba do 10ti minut. Lak po zaschnutí byl lesklý, ale nelze si odpust nenanést vrchní lak pro delší výdrž. Nicméně tentot lak v číslem 020 mi vydržel pouhé 4 dny, což mě trochu mrzí na tak krásnou barvu samotného laku.

Trend It Up - 030 ( TERRA ATTITUDE)

7. března 2018 v 15:50 | tynkynail |  Recenze
Hezký večer všem

v minulém článku jsem Vám uvedla recenzi o krásném laku z řady FADE TO BLACK kterou můžete nalézt > ZDE < . Článek minulý byl velmi stručný a totéž mohu říci o článku dnešním. Dnes bych Vám ráda trochu přiblížila lak opět z krásné řady, která je TERRA ATTITUDE. Tato kolekce má spousty krásných kousků i co se laků na nehty týče. A dnes si jeden lak takový trochu přiblížíme. Jedná o lak , který taktéž pochází od značky Trend It Up. Značka je naprosto svou kvalitou super.
A nyní přejděme k samotné krátké recezi.

Lak v samotné lahvičce půsoví velmi tmavým až trochu krvavým dojmem, ale přesto na samotných nehtech vypadá naprosto božsky. Jeho krycí schopnost je 100% a nezanechává žádné šmouhy po nehtech. Zasychá poměrně rychle cca do 5ti minut. Lak po zaschnutí je sám osobně lesklý, ale i přesto je dobré nanést vrchní lak, aby lak déle vyržel. Tento lak nese taktéž své číslo, které je 030.
Bohužel nyní tato řada asi už nebude v drogeriích DM. Možná se najde na nějakých webových stránkách, ale to nevím jistě.


Trend It Up - 010 ( FADE TO BLACK )

5. března 2018 v 16:00 | tynkynail |  Recenze
Hezký den přeji,

víkend utekl jako voda a už opět náš čeká pracovní týden, který doufám uteče jako voda. Nicméně v minulém článku Vám byl trochu přibížen lak z řady COOL BREEZE, který naleznete > ZDE < . Myslím si, že laky od této značky jsou vážně super. A i nyní si představíme z další krásné řady a tím je FADE TO BLACK. U této kolekce bylo možné vidět šestici krásných laků. Tři dostíny jsou v takový nude odstínech až na jeden, který je o trochu tmavší. Další zbývající tři jsou s většími třpytkami.
Ale dnes Vám bude představ jeden z nich a tím je 010, která je v nude hnědá.
Opět Vám mohu psáti, že lak působil v lahvičce takovým šedo - fialovýcm odstínem, který byl opravdu hezký. Nicméně na samotných nehtech s ukázal v takové šedo - hnědém dostínu, který byl téže fajn a byla jsem s touto barvou naprosto spokojená. Lak má opět silnější šteteček, na nehtech nezanáchaval šmouhy. U tohoto laku stačila pouze jedna vrstva a pak nanést vrchní lak, který lak ještě více rozbalil. Doporučuji tenčí vrstvu vrchního, aby jste si své dílo nezničili anebo varianta dva , a to nechat delší čas zasychání. Přičemž si nezničíte své lakování. Nicméně když jsme u zasychavosti laku, tak zasychal poměrně rychle.
Opět tento odstín laku mohu doporučit.

Trend It Up - 040 ( COOL BREEZE)

2. března 2018 v 18:18 | tynkynail |  Recenze
Krásný podvečer všem,

jednoduchosti je zkrátka krása a to platí ve všem, Ať to jsem obyčejné věci, které jsou naprostou senzací nebo zkráka jen obyčejný a stručná článek, která je zkrátka né přiliš zatěžovaný zbytečnostmi. Nicméně přejděme k samotné věci, která se týká dalšího krásného laku značky Trend It Up. Jak již mnokrát zmíněno bylo, tak jsou opradvu svou kvalitou skvělé. Nůže, ale nyní Vám představím další krásný lak z řady COOL BREEZE , který nese číslo 040.

Lak sám osobně v lahvičce působil velmi kouzelným dojmem. Ukrýval v sobě kousky shimmers, které nejsou až tak vidět okem, ale jsou tam pouze decetně. Šteteček je fajn a na nehtech lak rozprostíral bez problému, nezanechával šmouhy na nehtech. Jeho zasyhavost byla střední, do 5 ti minut byl lak suchý a mohla se nanést druhá vrstva, která zkrátka byla u tohoto laku nutná. Lak po dvou jemných vrstvách byl lesklý sám osobně bez vrchního laku, ale pokud dámy a slečny chcete aby manikúra dlouho vydržela, tak vrchní lak použijte. Opravdu se to vyplatí. Dlouhost laku mne osobně vydržel cca týden a pár dnů, což je parádní na mé nehty.

Z mého pohledu a jistotou mohu lak jednoznačně doporučit!Novinky

2. března 2018 v 0:08 | tynkynail
Krásný opožděný večer všem,

při chvílce času Vám píši krátký článek ,ve kterém budou představeny trošku nové a krásné laky značky Trend It Up. Laky jsou opravdu krásné. Trend It Up představil v drogerii DM dvě kolekce. A to : evernudes a Dazzling Dust. Evernudes má šest odstínů ,tři světle a tři tmavě. Tak druhá kolekce má 6 odstínů - hnědý,tmavě modrý, fialový,tmavší modrá,tmavě červená a další tmavší hnědá. Všechny odstíny jsou lehce se třpytkama.